Страшки от форума - 3

  • 85 342
  • 749
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 1 782
Лютиче го каза - бившата е умряла от смях. Grinning

# 601
  • София
  • Мнения: 28 614
Цитат
... неслучайно някой навремето е измислил това със "заплюването". И аз настоявам като кажат нещо хубаво, после да кажат пу-пу.

Това се чудех за смешките ли е, за страшките ли е, накрая реших, че е за тук.

# 602
  • Мнения: 18 549
Това ми напомня за шока на някаква рускиня в Турция - всички жени с усмивка ѝ казвали "какво грозно дете" и докато разбере парадокса, бая се засягала.

# 603
  • Мнения: 18 571
Знае ли човек има ли уроки или няма.
 Леля, сестра на свекърва ми каза смрад на бебето ми някога, учудих се, чак пък смрад, но ми обясниха ,че не цъцриш се казва при нас, не се прехласваш над бебе да го хвалиш, нарочно  е.

# 604
  • Мнения: 15 326
За мен това със "заплюването" нито е страшка, нито е смешка. По скоро обичай, някакъв "езически", регионален, абе някакъв там. И аз така съм научена. Като кажа примерно: Ауу, че сладко/хубаво дете и веднага добавям: Пу пу, да не му е уроки. Правя го несъзнателно, но го правя, дотолкова ми е повлияло "обучението" срещу уроки. Sunglasses

# 605
  • Мнения: 18 571
https://dox.abv.bg/download?id=50aacaac51
Често ми се случва ,като стане дума за нещо да ми се появи инфо по темата ,не съм се зачела още, Урочасването се казва и видях поне ,че не е хубаво копие ,но кой ще се занимава с това да го краси. Все пак за заинтересувани става.

# 606
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 152
Цитат
Мога да ти кажа за английския. Той не е труден език и до добро ниво ще можеш да стигнеш и сам. Ето го моят опит... В банята написах с перманентен маркер на плочките всички важни неща и като влезна, винаги си ги чета....
Scream

# 607
  • Мнения: 4 350
Няма лошо. Ако живее самостоятелно е добра идея.
Пък и перманентен маркер излиза лесно с белина. Мой опит.

# 608
  • Мнения: 9 050
Явно има доста голяма баня, щом е успял да събере всички важни неща в английския върху плочките ѝ.

# 609
  • София
  • Мнения: 13 736
Е, за fu@k, get lost, w@ncker и подобни и една плочка стига.
Но, за хора с визуална памет, не е лош подход.

# 610
  • Мнения: 4 842
Имам един чичо, който си залепил страница от книга на немски на стената и преди да заспи си четял от там. Каза, че за няколко месеца така и не успял да я прочете Grinning

# 611
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Цяла квартира филолози така научихме Старобългарски... 😂

# 612
  • Мнения: 1 799
Когато учех немски пишех всичко важно (граматиката) на кадастрон и качах по стената с топлийки ✌ Ама по спалнята и хола, само на банята не мога да разчитам 😂😂😂

# 613
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 357
Цяла квартира филолози така научихме Старобългарски... 😂

Да не си ми колега?! Мои приятелки бяха облепили квартирата с надписи на старобългарски, луди ставахме Simple Smile

# 614
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Цяла квартира филолози така научихме Старобългарски... 😂

Да не си ми колега?! Мои приятелки бяха облепили квартирата с надписи на старобългарски, луди ставахме Simple Smile
Хах, ами това при мен беше около 2006-та 😂 И само тоалетната беше облепена с текстове и спрежения 😁 Но що колеги сме събирали там... Имахме и табло, на което всеки можеше да напише по нещо - пак в тоалетната, защото всеки знае, че там е мястото на просветлението 😂😂😂😂😂

Общи условия

Активация на акаунт