Страшки от форума - 3

  • 85 390
  • 749
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 68 939
От звука...който изведнъж се появява със запалването.... внезапен шум.

# 706
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Много обичам заря. За децата сме взели антифони (по друг повод), но така и не са ги ползвали за празниците - от както станаха достъпни по магазините "тихите" фойерверки, купуваме такива. Не са така ефектни, но са си красиви.
Не съм забелязала бенгалския огън да съска, ама знам ли ги какви видове има... Ние си харесахме едни малки преди време, и все тях си взимаме, децата ги обожават.

# 707
  • София
  • Мнения: 13 868
Има ли значение от кой точно компонент се плашат?

# 708
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Има ли значение от кой точно компонент се плашат?
Косвено, но има. Как се плаши от бенгалски огън (?!), но живее без стрес като излиза на разходка? Вън няма никакви шумове, двигатели на коли, клаксони, всякакви звъненета на телефони и куп други. И вътре в апартамента е стерилна тишина, в която кучето се стряска от едва доловимо съскане веднъж годишно.

Все пак всеки е свободен в дома си да си шета по психопатиите както сметне за добре и до където законите позволяват.

# 709
  • Мнения: 4 908
Аз не виждам кое точно е психопатия тука... Жената не купува бенгалски огън, защото член на семейството й не се чувства добре от това.
Личи си кой няма домашен любимец и се грижи само за себе си.

# 710
  • Мнения: 11 703
Личи си кой няма домашен любимец и се грижи само за себе си.

Ееее, това пък ми е другото любимо.
Аз нямам домашен любимец, защото ме е грижа за животните.
Работя от сутрин до вечер и не виждам защо трябва да наказвам едно животно да седи самО по цял ден.

А тези, които ги мъкнат напред-назад, по почивки търсят на кого да ги харижат или пък карат други хора да се съобразяват с техния домашен любимец те не са или егоисти?

# 711
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Забранени са за продажба на лица под 18, както и цигари, алкохол и по едно време се говореше за енергийните напитки, но май с говоренето остана. Не мога да цитирам наредби, но категорично бяха забранени за продажба на територията на учебни заведения.

# 712
  • Мнения: 6 352
Единствения келепир от пиратките е да покажеш на комшиите че можеш да вдигаш по-голяма дъндания от тях. Joy
Изобщо не си струват рисковете.

ПП : И аз имам кучета от едрите породи.
Ииии... , много ги е страх от лекарства, мазила и подобни. И от доФтури най-вече. Joy
Пък от вълци, змии и диви прасета не им идва на акъла да се страхуват. Thinking

# 713
  • Сф
  • Мнения: 10 687
Цитат
А, да - отказвана ми е позиция във фирма, защото прекият ми началник е зодия Дева и не се разбирал добре с Риби. Попитах дали се разбира добре с арабските числа, защото в CV-то ми ясно пише датата ми на раждане, та можеше въобще да не ми губят времето с интервюта и глупости, а директно да ми метнат кандидатурата в кошчето. Отговориха ми, че съм била нагла, но не очаквали друго от тази зодия и ми затвориха.

Не, не кандидатствах за астро журнал или фирма за подбор на зодии.

# 714
  • France
  • Мнения: 12 906
Според мен са ù направили голяма услуга, като са я изрязали. Не си е работа да работиш с луди.

# 715
  • Мнения: 2 208
В Хюмън Рисурса на фирмата се правят хороскопи на служителите всеки понеделник -  "Седмицата ще ви е изпълнена с премеждия", "Човек с по-високо служебно положение ще ви стъжни живота", "Очаквайте изненади на работното място"... Като дойде време за заплата - "Периода ще е неблагоприятен във финансово отношение, но пък ще срещнете нова любов, с която може да пиете една голяма студена вода".

# 716
  • Мнения: 2 127
Аз съм живия свидетел, че Риби и Дева се разбират чудесно вече 20 + години😂Интервюиращите хал хабер си нямат от астрология😂

# 717
  • Мнения: 9 388
Като Дева да кажа, че въобще не ми дреме да зодията на колеги и подчинени. Важна е работата. Имах колежка Риби, работихме добре.

# 718
  • Мнения: 6 166
То това е за смешки. Тази дама може ли да ми изпрати коя е фирмата. Да кандидатстваме там от време на време като ни стане скучно и си търсим идиоти за практически шеги. Даже и като Телец ще кандидатстваме от компанията - да питаме за служебна кола, заплата 10 хиляди, Тим Билдинга в Гърция или в Италия е на море, бонусите как са, 13тата заплата на кое число се получава, безплатни билети за театър, кино, самолет нещо, корпорстивната карта с какъв лимит е, .. ей такива, важни неща. И като не отговарят на изискванията на зодията - трес телефона и друг приятел подава подобно си ви и чакаме обаждане от кукутата.

# 719
  • Мнения: 31 966
Цитат
А, да - отказвана ми е позиция във фирма, защото прекият ми началник е зодия Дева и не се разбирал добре с Риби. Попитах дали се разбира добре с арабските числа, защото в CV-то ми ясно пише датата ми на раждане, та можеше въобще да не ми губят времето с интервюта и глупости, а директно да ми метнат кандидатурата в кошчето. Отговориха ми, че съм била нагла, но не очаквали друго от тази зодия и ми затвориха.

Не, не кандидатствах за астро журнал или фирма за подбор на зодии.

Joy Joy Joy

Ох, не мога. Но е и тъжно и то много. Ако има такива интервюиращи, които преценяват по зодия то тогава са изключителни тъпанари.

Общи условия

Активация на акаунт