Смешки от форума 36

  • 69 064
  • 730
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 25 695
Това да не е описание на " Какавидите" на Уиндъм 🤪😱

На нея прилича. Simple Smile

# 676
  • Варна
  • Мнения: 36 714
Точно нея търси. Много яка книга.

# 677
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 864
Цитат
тогава бяхме с екскурзовод и шофьор. тук трябва да си завършил много специална школа за да можеш да караш - най-добре да е с инструктор бургазлия, живял в София и учил в Пловдив примерно. но непременно с врачански манталитет.
колите не ръждясват (разбираемо е, няма влага) и затова се карат по 40-50 и повече години. няма да повярвате, но видяхме москвич осмак. в движение. Simple Smile за който не се сеща, имат едни стърчащи триъгълничета отзад.
Simple Smile личи им, че са се движили в особена обстановка, защото коя е предна и коя задна част често е трудно да се определи. най-общо - ако се движи към теб, значи това му е предницата. Simple Smile
сигурно минават на някакви "профилактични прегледи), но според мен там им проверяват само клаксоните. то и нищо друго не им трябва, свиркаш - пръв си. много ти свиркат - тръгваш.
веднъж видях работещ светофар. едно, че е екзотика, друго, че и те го приемат като част от ландшафтния дизайн. Simple Smile
Винаги с удоволствие я чета. Simple Smile

Днес се очертава емоционален ден - прочетеш нещо, дето ти бръкне в душата, и в следващия момент се смееш с пълно гърло:
Цитат
преди седмица пихме кафенце с половинката. пием там, защото има кой да ни разбере на английски.
младежът беше много любезен, говори добър английски (това значи, че му се разбира, не че ще направи литераурен анализ на 23-ти сонет на Шекспир). бъбрихме, смяхме се и се опитах да приложа наученото от онлайн уроците по арабски.
посмя се човека, па ми обясни, че това не е арабски. поне не този който се говори в Египет. каза, че младежкия поздрав за приятел е "форца сауди".
е аз какво съм? Млада Ежка разбира се, затова нямах никакви колебания и на следващото ходене, още не влязла в заведението се изцепвам:
Скрит текст:
"скуадра адзура".
От същата съфорумка Simple Smile

Последна редакция: пт, 10 сеп 2021, 13:34 от Не се сърди, човече

# 678
  • Мнения: 3 325
Разсмя ме тази съфорумка, какво ли няма да направим за по- малка талия Laughing
Дискусията беше за тези калкулатори за процентите мазнини в човешкото тяло.
Цитат
От тоэи калкулатор в интернет, по-добре да хвърли човек едно тесте таро карти эа иэчисляване на маэнините. Grinning  Или боб, по-сигурно ще е.

# 679
  • Мнения: 18 602
Скрит текст:
Цитат
тогава бяхме с екскурзовод и шофьор. тук трябва да си завършил много специална школа за да можеш да караш - най-добре да е с инструктор бургазлия, живял в София и учил в Пловдив примерно. но непременно с врачански манталитет.
колите не ръждясват (разбираемо е, няма влага) и затова се карат по 40-50 и повече години. няма да повярвате, но видяхме москвич осмак. в движение. Simple Smile за който не се сеща, имат едни стърчащи триъгълничета отзад.
Simple Smile личи им, че са се движили в особена обстановка, защото коя е предна и коя задна част често е трудно да се определи. най-общо - ако се движи към теб, значи това му е предницата. Simple Smile
сигурно минават на някакви "профилактични прегледи), но според мен там им проверяват само клаксоните. то и нищо друго не им трябва, свиркаш - пръв си. много ти свиркат - тръгваш.
веднъж видях работещ светофар. едно, че е екзотика, друго, че и те го приемат като част от ландшафтния дизайн. Simple Smile
Винаги с удоволствие я чета. Simple Smile

Днес се очертава емоционален ден - прочетеш нещо, дето ти бръкне в душата, и в следващия момент се смееш с пълно гърло:
Цитат
преди седмица пихме кафенце с половинката. пием там, защото има кой да ни разбере на английски.
младежът беше много любезен, говори добър английски (това значи, че му се разбира, не че ще направи литераурен анализ на 23-ти сонет на Шекспир). бъбрихме, смяхме се и се опитах да приложа наученото от онлайн уроците по арабски.
посмя се човека, па ми обясни, че това не е арабски. поне не този който се говори в Египет. каза, че младежкия поздрав за приятел е "форца сауди".
е аз какво съм? Млада Ежка разбира се, затова нямах никакви колебания и на следващото ходене, още не влязла в заведението се изцепвам:
Скрит текст:
"скуадра адзура".
От същата съфорумка Simple Smile

Чак се усъмних, че това може да са мои постове, защото аз това съм го живяла, особено в частта с колите, шофирането, шофьорите и т.н. JoyJoy Та се наложи да проверявам с гугъл, че не съм аз. Но усещането е сякаш някой разказва собствените ми спомени и преживявания.

# 680
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 117
Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 681
  • Мнения: 5 300
Цитат
Беге мами, тук съм заради една отчаяна молба за помощ. Как да изчистя ръце, оцветени с 50 нюанса зелено от пресни орехи ? Лакомията ми няма край, а след ден съм на кормуване и не искам да изглеждам като автомонтьор с две леви ръце, както се е изразил костинбродският поетичен гений -Азис. Благодаря предварително !

 П.С Оцет не помага

# 682
  • София
  • Мнения: 13 868
Кислородна вода, но рискуваш да се изгориш. Иначе за около 4-5 дни ще се е махнала сама. Просто карай като на формула 1 и дайаджията няма да забележи ръцете ти. 🤣

# 683
  • Мнения: 6 352
Да си сложи едни готини ръкавици и айдеее.
Иначе с белина се маха, но не е особено здравословна препоръка.

# 684
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 864
Цитат
Цитат
Видях си ученика на снимка от първия учебен ден, баща му го заведе. Ами...панталона е обут задното-отпред😂
Мъже🤷‍♀️
Стига бе 😂😂😂😂😂
Един път казах на мъжа ми да облече Звери,дадох му боди рокля и чувам благодловии към дизайнера и оризив той да я облече.Отивам и ко да видя ,онова дето се закопчава на чатала е на рамото.Облечена ли била,облечена е .Ами казах му той да си сложи долните гащи на главата 😂
Благодаря, разсмяха ме съфорумките с неволите от първия учебен ден. Да им е успешна учебната година!

# 685
  • Мнения: 2 127
Със всеки изминал 15.09 косата ми отива към по - снежен цвят😂

# 686
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 864
И още по темата, днес добре се посмях:
Цитат
Някой беше подарил на щерката за втория й (ако не се лъжа) РД кукла- бебе, с биберони, дрехи, памперси, всичко. И става баща й през нощта да сменя памперса, малко зор видя, че и лампа не запали, ама се справи, легна си , заспахме, всичко точно. Ставам аз сутринта и какво да видя- памперсът на куклата най- прилежно опасан връз задника на детето. Тя че беше щеката на щеките, беше; но и неговият ентусиазъм си е за завиждане.

# 687
  • Варна
  • Мнения: 5 303
ХАХАХАХА Пак като не е сложил памперса върху куклата, добре! Joy

# 688
  • Мнения: 9 388
Синът ми на 2 години по погрешка се изпишка в гърнето на куклата на сестра му. Детското гърне останало от какa му е с розово-лилав цвят, кукленското розово. Тръгва той, сваля си панталонки, бельо и хоп в кукленското сяда, тъй де нали е гърне. Хем не се побира, хем си продължава. Имаше локвичка и около гърнето. Ние с дъщеря ми, тогава умряхме от смях. После гледахме да не се случва.

# 689
  • Мнения: 9 939
С тия прилежни татковци добре се посмях Joy Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт