Смешки от форума 36

  • 69 096
  • 730
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 9 975
Тук и аутокоректа не можем да обвиним ... Head Band Последно в кого е влюбен - в нея или в брокера? Trollface
Цитат
Знам че тя не беше влюбена в мен но си казах че ще направя всичко за да я спечеля. Настаних се във временната квартира. Започнах да работя, а във времето в което почивах си търсех ме квартира заедно с брокера.

# 661
  • Пловдив
  • Мнения: 5 156
Тук или в Старшките?

"Здравейте нова съм в тази тема искам да попитам понеже виждам ,че разбирате .Майка ми ми беше казала ако се съмнявам в нещо за направена магия да напръскам предмета с моята урина ...обувки ,дрехи и тн.Знаете ли нещо по въпроса с урината?Благодаря"

# 662
  • Мнения: 9 412
Е, не! Няма ли продължение? Какво се случва след това, ако си омагьосан? Защото по мои спомени от детството, като си напишкаш обувките, например като клечиш над клекалото, обувките ти стaват мокри. Тогава омагьосан ли си или не?Thinking

# 663
  • France
  • Мнения: 13 051
Трябва да направим отдел "Миризливки" Joy

# 664
  • София
  • Мнения: 9 706
Това с урината си е направо за страшките! Mask

# 665
  • Мнения: 39 569
Ако препикаеш рана тя веднагически се дезинфекцира.

# 666
  • София
  • Мнения: 28 867
Това е за страшките. Ограничеността е много плашеща, поне за мен.

# 667
  • Варна
  • Мнения: 36 772
Тя цялата работа с магиите е за там ама това да ходиш да обливаш всичко с урината си е за психиатър.

# 668
  • France
  • Мнения: 13 051
Моят дом е най-немагичното място на земята. Колко пиш е поел...

# 669
  • София
  • Мнения: 9 706
Ххахаха, Фил, много добре го каза!
Който го е страх от магии и няма деца, бързо да си прави такива и всякаква магия ще бяга далеч от дома му.

# 670
  • Варна
  • Мнения: 5 383
Достатъчно е да си вземете бебе кученце. Grinning

# 671
  • Мнения: 2 749
Няма да ме хващат магии! С толкова кучета не само урина, но и други телесни течности е имало. 🤣

# 672
  • Сф
  • Мнения: 10 732
Цитат
...Става дума за едно общество, оцеляло след някакъв катаклизъм вероятно ядрен и хората живеят на отделни групички. Живота е прост без електричество и технологии и смятат че земята е плоска и не се върти и няма нищо отвъд. Съществуват обаче сред хората мутанти, които имат някакви дърби. обаче населението избива или изгонва мутантите от своето общество като ги смята за опасни...
Това да не е описание на " Какавидите" на Уиндъм 🤪😱

# 673
  • Мнения: 12 236
Търси се книга наистина. Влез и помогни ако искаш.
https://bg-mam.ma/p/1359259/43431282

# 674
  • Мнения: 19 198
Да не е "Дивергенти"?

П.п. Явно не е, не отговаря много с Австралия и прочие подробности.

Общи условия

Активация на акаунт