Смешки от форума 36

  • 68 431
  • 730
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 40 310
Един друг пример, ама не от форума, надявам се да го оставят Wink

Иванчо гледа през ключалката на стаята на сестра си как тя се преоблича и я вижда застанала гола пред огледалото да се гали с ръце по цялото си тяло и да мърка "Искам мъж, искам мъж, ах как искам мъж..."
На другия ден пак поглежда, но вече вижда как сестра му и някакъв тип правят здрав секс. Иванчо се замисля дълбоко, отива в своята стая, съблича се гол, застава пред огледалото и започва да се гали и да мрънка " Искам ново колело, искам ново колело...".

# 16
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 770
За различните гафове - когато не си чул/прочел вярно... Или поради друга причина...
Цитат
Идва една мацка, пращат я да ѝ направят бадж, тя тръгва, след секунди се връща, и пита тихо друга колежка "Абеее, тука верно ли ме пращат при еб@ч?"  Ние - !?! 🙄

Цитат
Сещам се, на времето имаше надпис със светлинни обемни букви на магазин, чакаме с една приятелка автобус късно вечерта и гледаме, че от МЕБЕЛИ ПО ПОРЪЧКА, не светеше М"то😀😀😀😀😀. И къф смех бешееее! 😀😀😀

# 17
  • Мнения: 9 817
Цитат
Цитат
ще е от трън та на Глок
Крисе, не че те подкукуросвам, но с добра дума и Глок ще постигнеш повече за запазване на семейството , отколкото само с добра дума Joy

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Абе, друго си е да си на море в лошо време.
Цитат
Миналия уикенд точно бяхме в Бургас. Уви, тогава беше много хубаво времето

# 19
  • Мнения: 1 737
Абе, друго си е да си на море в лошо време.
Цитат
Миналия уикенд точно бяхме в Бургас. Уви, тогава беше много хубаво времето
За жалост много хора не знаят кога точно се ползва "уви" и какво точно значи

# 20
  • Наблизо
  • Мнения: 5 968
Звучи умно и уви,го слагат навсякъде без да мислят става или не става.

# 21
  • Мнения: 1 902
Цитат
Цитат
Здравейте, от вчера сутринта започнах постоянно да си виждам носа с периферията на очите сякаш ми е подът носа и постоянно мисля за това, някой знае ли на какво може да се дължи?
Цитат
Ако си лъгал/а повечко, май е нормално.

Последна редакция: вт, 15 юни 2021, 11:41 от jey

# 22
  • DE
  • Мнения: 9 068

Коледничето ми е напъпило посред лято

То пък едно лято....

# 23
  • Мнения: 25 447
Цитат
При много хора го има този проблем. Дължи се на така наречения "nose in the middle". Това се получава, когато носът попадне между очите. Единственото решение, поне до момента познато на науката, е бавно (може и бързо) да се затворят клепачите и на двете очи. Тогава се получава "missing nose", при което състояние носът не се вижда. За съжаление решението е изключително краткотрайно и още с отварянето на клепачите, носът се появява отново.

Вярно е! И аз, когато си затворя очите, не си виждам носа. Simple Smile
То нищо не виждам де, ама тихо сега...

# 24
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 38 932
с цитатите на джей и как' Сийка сякаш цялата тема съм прочела. Simple Smile
сладури са всички там.

# 25
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 770
Цитат
Оплаквам се от манията на мъжа ми по озвучаването.То тонколони,то център,буфери,ресивър,а според мен излишни сандъци за спъване.Ама,как се разделял звука,па как тупкало сърцето на Годзила(примерно),а как пръднала в 5 октави.И няма,да можем да живеем само 4-ри тонколони поне 6 да са плюс другите сандъци и огромно количество кабели,кабели....Като погледнеш зад телевизора все едно змии в размножителен период.Котката много обича там да се крие и палаво да ги подръпва.Разгеле ресивъра се прецака,ама на майстор го даде и сега страда от раздялата с него,но домъкна един касетофон и пак го скачи с останалите боклуци.Защото живота не е пълноценен,ако не ти вибрират мебелите,докато слушаш прогнозата за времето.
Разсмя ме съфорумката - и мен, и един куп хора. Simple Smile

# 26
  • Down south
  • Мнения: 7 634
@𝒀𝒂𝒏𝒂𝑫𝑮,
Мерси, че сподели.
Безценно!

# 27
  • Мнения: 9 817
Цитат
Цитат
..мож да хвърлиш ено око и на 365 дни...
Хвърлила съм вече. Joy Много се смях как мацката уж ще бяга от мачото, ама си облече ярко червена рокля и сложи високите обувки. Между другото, актьорът не е точно мой тип, но бива, ще се съглася на едно отвличане. Ама по-кратко, че няма кой да гледа децата

# 28
  • Мнения: 25 447
Горките съседи на този с озвучаването! Sad

# 29
  • Мнения: 2 998
Горките съседи на този с озвучаването! Sad
И аз точно това си помислих.

Общи условия

Активация на акаунт