Дойде за нас мигът, ЮНЧЕТА да завалят (Тема 9 - 2021)

  • 25 117
  • 438
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 1 739
Аз имах и контракции, и разкритие. Секс, храна, нищо! Накра я побутнаха със система, че тоновете не ми бяха ок.

# 151
  • Мнения: 1 112
Аз нямах абсолютно нищо каквото и да правех в 39+ 3 и накрая ми направиха секцио, защото нямаше и как да излезе, оказа че не беше и наместена хубаво за нормално раждане

# 152
  • Мнения: 63
Моя термин е 23.06. и аз също нямам никакви индикации за раждане, чувствам се като 🎈, нито тапа, нито контракции, беба мърда и се намества постоянно Simple Smile
И моя термин е на 23.06, напълно те разбирам и аз се чувствам като балон или като баба меца 🤣 имам болки ниско долу, корема ми се втвърдява като се назоря да ходя или чистя, но до там трудно ми е да стоя седнала на стол, кръста и дупето ми се схващат 🤣 утре съм на преглед да видим какво ще каже доктора, ако естествено бебо не реши изневиделица да ни изненада тази вечер

# 153
  • Мнения: 103
Аз съм 2 дни до термин и абсолютно нищо! 😀 Не знам, но ми е изключително спокойно и честно казано нямам усещането, че ще е скоро.

# 154
  • Мнения: 70
Здравейте,  момичета и моят термин наближава 28.06 , за сега всичко е Ок освен , че малкия се разболя , и сега се чудя дали мога да пия авирон ? Неща започна да ме дразни гърлото направо кошмар дано бебчето седи до термина да се оправим 😅
И Честито на всички мами 👶🌸

# 155
  • Мнения: 106
Добре дошли на всички нови бебчета, честито на всички мами! На чакащите кураж!

Аз съм с термин 30.6 и си имам контракции и доста болки, тоновете са добри, но явно е, че бременността върви към своя край.
Моля се да си изчакаме планираното секцио и всичко да си е по план.

Christiyana, на листовката пише, че авирон не е противопоказен по време на бременност, но все пак си питай наблюдаващия лекар.

Момичета, мъничко остана! Успех на всички мами и бебчета! Heart

# 156
  • Мнения: 63
Момичета днес отново започна да ме прерязва вътрешната част на бедрото, много е болезнено и направо си викам на моменти, мислех че се получава когато се пренатоваря, но днес не съм правила кое знае какво. При вас при какви обстоятелства се появява тази болка?

# 157
  • Мнения: 132
Ех,като чета още бременните мами,ме хваща една лека носталгия по бременността...
Утре моето щастие става на 21 дни и се надявам на хубаво време за първа разходка

# 158
  • Мнения: 136
Здравейте, момичета, аз ви чета и ви се радвам, вие забравихте, че сте родили, аз още си чакам. 😃
Та, ако някоя има опит с преносването или е знае някакъв трик за предизвикване, освен вече изпробваните - секс, стълби, разходки, босилек... готова съм да пробвам. 😃

# 159
  • Мнения: 111
Момичета на 20.06 един ден преди термин се роди Симеон - 51см 3.380кг в 22:55. Нормално раждане без никакви упойки за 4ч направо още не вярвам как се случи. Успех ви пожелавам момичета и ако искате да разкажа с удоволствие ще ви пиша❤

# 160
  • България, Русе
  • Мнения: 128
Моят мъник е вече при мен, заради преносването го задържаха 2 дена на вливания на течности и т.н. Беше на изкуствено, но аз се цедих през 3 часа по няколко капчици падаха. И от вчера малкия засука и дохранвам, и много се радвам защото тази сутрин почти не е пил от шишето, кърмата тръгна 🙂
На тези които чакат с нетърпение пожелавам успех и скоро мъниците ви ще са с вас. Аз преносих 8дни, пробвах секс, много разходки, фурми, нямаше нито контракции нито разкритие. Накрая със система предизвикаха контракции и след няколко часа и разкритието почна да нараства.

# 161
  • Мнения: 63
Честито бебче на Теди, да е жив и здрав и безкрайно игрив малкия юнак! На теб бързо възстановяване! Остават ми 2 дена до термин, днес с мъжа ми имаме годишнина от сключването на граждански брак и си бях наумила, че точно тогава искам да се роди бебо. Да видим дали ще позная и ще си получим подаръка днес или в някой от следващите дни. Малко по - късно днес съм на преглед, ще видим и доктора какво ще каже.

# 162
  • Мнения: 2 523
Честит мъник Теди! Бъдете много щастливи! Sparkling Heart
Неродили мами, дръжте се. Малко остана! Стискам палци и последната порция бебета да се роди бързо и безпроблемно Flowers Four Leaf Clover

# 163
  • Мнения: 113
Честито бебче Heart
Разкажи повече за раждането, аз още чакам и ще се радвам да разбера как е минало при теб:)

Момичета на 20.06 един ден преди термин се роди Симеон - 51см 3.380кг в 22:55. Нормално раждане без никакви упойки за 4ч направо още не вярвам как се случи. Успех ви пожелавам момичета и ако  искате да разкажа с удоволствие ще ви пиша❤

# 164
  • Мнения: 602
Теди, честито щастие! Да бъде здрав, щастлив и много спокоен адашът.


Аз нещо напоследък не успявам да пиша, но ви чета. Нас ни изписаха в събота доста се изненадах, че толкова рано ни пускат, но определено ми стана приятно. Не смея да се хваля много, но Симеон е много спокойно бебе (за сега) плаче само от глад, като последно яде в 05:30, а още спи. Малко го мъчат колики, ама за сега не е нещо фрапантно.

Успех на всички чакащи и целувки на всички вече родени. Heart Blue Heart

Общи условия

Активация на акаунт