На море в Китен сезон 2021

  • 20 459
  • 277
  •   1
Отговори
# 270
  • В.Търново
  • Мнения: 6 689
Мисля, че за децата до 7г са с намаление.

# 271
  • Пловдив
  • Мнения: 1 361
Няма намаление, детето ми няма 3 години, но я таксуваха. Дават и касови бележки.

# 272
  • софия
  • Мнения: 86
За първи път пиша в тази тема и за пръв път за второ море избрахме Китен, хотел Панорама. Но, ужасена съм от времето... Ще пътуваме на 8ми,за курорта го дават дъжд, 20градуса....с дете на 7г,какво ще я правя незнам.Кажете,как е водата, при тези студени нощи ставали все още за плажуване с деца, че и отгоре на всичко тренира плуване, та незнам как ще я удържам....

# 273
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 246
утре гледай камерите.
щом хората се къпят значи става за къпане.
на теб може и да не ти харесва, но ...

# 274
  • Сф
  • Мнения: 10 669
Не може все да вали. На морето бързо се изяснява също така.Ние бяхме на 21 градуса на водата юни, с дете, което не излиза оттам. А щом вашето е с плуване, е свикнала с по- хладка вода.

# 275
  • Русе
  • Мнения: 223
Да побутна малко темата по нагоре, Здравейте за много години дано през 2022 да сме по здрави и да пътуваме повече 😀
Питането ми е относно новия хотел в Китен, Куин Нели парк хотел .Какво мислите за него и как ви се струва?

# 276
  • в града на младостта
  • Мнения: 136
Да побутна малко темата по нагоре, Здравейте за много години дано през 2022 да сме по здрави и да пътуваме повече 😀
Питането ми е относно новия хотел в Китен, Куин Нели парк хотел .Какво мислите за него и как ви се струва?
.                                                  Направих ранна резервация за този хотел за месец септември. Хотела е нов, това ще му е първи сезон.

# 277
  • В.Търново
  • Мнения: 6 689
Към новата тема, тъй като наближава сезон 2022г.Питането за Куин Нели го прехвърлих там.
https://www.bg-mamma.com/?topic=1400432.new#new

Общи условия

Активация на акаунт