На море в Китен сезон 2021

  • 20 503
  • 277
  •   1
Отговори
# 255
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 312
възможно е. все пак си е техен терена и паркинга.
но пък не пречи да се попита. Smiley

# 256
  • Пловдив
  • Мнения: 1 362
възможно е. все пак си е техен терена и паркинга.
но пък не пречи да се попита. Smiley

Благодаря! А като цяло в Китен има ли такова място за паркинг, като на БНТ, дали платено или не, все тая? Чета в темата, че паркирането е ужасно, няма да съм в хотел, а къща за гости, уж имало паркинг, ама знам ли..

# 257
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 312
има къде да се паркира.

# 258
  • у дома
  • Мнения: 7 155
Влакчето Китен- Приморско от къде тръгва?На всеки час  ли е или по-рядко? И най-вече ме интересува спира ли на ММЦ?

# 259
  • Мнения: 18 566
Ние с ММ сме категорични, че вече експерименти няма да си правим, ще си ходя където знам, че е ок като цена, качество, чистота, обслужване, спокойствие. Не е нашето това.

Къде ходите по принцип, ако може да споделите?

Влас. Хотел Венера.

# 260
  • Русе
  • Мнения: 98
Влакчето Китен- Приморско от къде тръгва?На всеки час  ли е или по-рядко? И най-вече ме интересува спира ли на ММЦ?

На всеки 10 мин едва ли не има. Спира на ММЦ, да.

# 261
  • Мнения: 3 280
Темата замря, все още ли е лудница в Китен.

# 262
  • Great Britain
  • Мнения: 2 208
Тази година Китен и Приморско ни разочарова.
По-високи цени с 20-30% на храната,некачествен персонал по заведенията и голям кич. Добре , че ходим по плажаве дето няма хора. Рибният ресторант на пристанището в Приморско ще ми дават  замръзена скумрия от Нова Зелендия. Разбира се им я върнах.  Ебати еджемийте!
Това, което описвате не е само в Китен и Приморско, а навсякъде по Черноморието.
Да това е точно така,навсякъде е.Пълно безхаберие.

# 263
  • Мнения: 65
Здравейте, върнахме се от Китен, положението е пълна лудница. Вечер е пълно с тълпи, всеки втори кашля и мъкне лекарства със себе си. Ходихме на Южен плаж, положението е поносимо. Бяхме в хотел Панорама. Хотелът има още една сграда и беше прекалена навалица. Басейнът им е леден, около 17 градуса. Персонал и чистота-на ниво.

# 264
  • Мнения: 3 280
Да дам положителен коментар за хотел Панорама. Не очаквах толкова чист и приятен хотел. Нямам никакви забележки. Въпреки края на сезона е лудница.

# 265
  • Мнения: 2 133
В началото на сезона също беше фул хотела и въпреки това успяват да поддържат това ниво!Радвам се, че и на вас ви е харесал Wink

# 266
  • Мнения: 3 280
Да, мога да кажа че съм била на доста места, но тук ме впечатлиха с хигиена. Камериерките чистят много старателно, персонала е с маски, в ресторанта с ръкавици/за разлика от почиващите които не спазват елементарна дестанция/Храната е много вкусна. Няма изобилие от асорименти но всичко според нашия вкус е чудесно. Персонала е от млади, позитивни хора, настаниха ни преди 12ч.

# 267
  • Сф
  • Мнения: 10 699
Радвам се Мими, и аз не очаквах някакво ниво , но ето че можело. За почиващите и мерките и културата им на държание и мерки ми е ясно. Но важно е, че от хотела правят всичко точно и по силите си . Точно това се опитвах да обясня някъде по темите за море или почивки.Поне , ако от хотелите се стараеха..щеше да е в пъти по- добре и не само заради кв. А те, масово са го ударили през просото тази година.

# 268
  • Мнения: 98
Някой знае ли разписанието на влакчета до Приморско?

# 269
  • Пловдив
  • Мнения: 1 362
Някой знае ли разписанието на влакчета до Приморско?

Приблизително на всеки 30 мин. Цената е 3 лв за всички (няма дете, няма възрастен). От 9,30 до 20,00 часа.

Общи условия

Активация на акаунт