На море в Китен сезон 2021

  • 20 640
  • 277
  •   1
Отговори
# 225
  • софия
  • Мнения: 2 543
"Зангадор "си дудне доста след кръчмите,но при нас се чуваше много слабо. Бяхме в почивна станция "Светлина" , на първата   спирка на влакчето. Готвят страхотно. В горичката е и няма нужда от климатик. Плаж "Атлиман" е на 5 мин пеша. Тълпите по главната са си като в нормалните времена.

# 226
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 407
има бре.  това е едно от изискванията към концесионерите.
от камерата се вижда само един пост. другият не се вижда. а по на юг има още 2-3 поста.

]|I{•------» ❼0ʘ❷_𝐎𝓖Ⓝ𝔬в «------•}I|[ , ориентирай ме къде да гледам на камерата, че да го видя тоя спасителен пост Wink Взирам се и зуумвам дори, ма не успявам да открия. И знаменце издайническо няма, че да даде жокер за местонахождението Wink

като ти казвам че има - вервай ми.
с очите съм ги гледал допреди1 седмица.
и байраци слагат.

пп. плажа не може да функционира без спасители.

# 227
  • Мнения: 69 242
Хубави ли бяха? Joy

На камерата и аз ни виждам постове. Явно са ги мръднали и не са там, дето бяха лето две и дваесето ..

# 228
  • Мнения: 628
като ти казвам че има - вервай ми.
с очите съм ги гледал допреди1 седмица.
и байраци слагат.

пп. плажа не може да функционира без спасители.
То ясно, че няма как да функционира концесията на плажа без спасителите, ма на такова голямо разстояние (2 платени и 2 свободни зони) и да се не види и 1 пост на камерата... Леко се притесних Wink Предишните години първият пост бе малко встрани от стълбите на централния вход... Сега само летовници виждам...

Хубави ли бяха? Joy

На камерата и аз ни виждам постове. Явно са ги мръднали и не са там, дето бяха лето две и дваесето ..
Е, поне сега съм спокойна, че зрението ми си е ОК Wink

А как са цените по магазините и ресторантите тази година? Масово чета, че били доста завишени... Последно 2019 бяхме в Китен и основно си взимахме готвено от храната за вкъщи на ъгъла под хотел Радис - сега дали работи и как е качеството?

# 229
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 407

На камерата и аз ни виждам постове. Явно са ги мръднали и не са там, дето бяха лето две и дваесето ..
Е, поне сега съм спокойна, че зрението ми си е ОК Wink

А как са цените по магазините и ресторантите тази година? Масово чета, че били доста завишени... Последно 2019 бяхме в Китен и основно си взимахме готвено от храната за вкъщи на ъгъла под хотел Радис - сега дали работи и как е качеството?
[/quote]
погледнете камерите когато няма хора. на втората част от белите чадъри. някъде м/у 3 и 4 ред чадъри.
там е първи пост. втория е в дясната част на камерата, който не се вижда. преди на тава разстояние бяха 3 поста.
цените съм писал малко по-назад в темата.

# 230
  • The point of no return
  • Мнения: 823
Здравейте, някой знае ли кога точно е строен хотел Панорама?

Някой питаше за бунгала Жасмин...преди няколко години ги бяхме набелязали и отидохме да ни покажат свободните си стаи. Мръсно, с мухъл в банята, без комарници, високи цени. Дано сега са оправили положението.

Общопрактикуващ лекар имаше срещу Хотел Додо. И на нас ни се наложи да го търсим, но беше с някакво шантаво работно време и ходихме до Приморско.

В стола на БНТ сме ходили доста често, жалко че така са го занемарили тази година.

Хотел Марина работи ли? От техния ресторант съм с много добри спомени.

Последна редакция: сб, 31 юли 2021, 23:04 от Roya

# 231
  • Мнения: 49
Здравейте,някой знае ли лятното кино работи ли?

# 232
  • Мнения: 5
Здравейте,някой знае ли лятното кино работи ли?
Работи,да.

# 233
  • у дома
  • Мнения: 7 171
Някой може ли да ми каже хотел близо до Автогарата-трябва ми само за 1 нощувка и нямам никакви претенции ..

# 234
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 407
там всичко е само хотели и къщи за гости.

# 235
  • Мнения: 136
Тази година Китен и Приморско ни разочарова.
По-високи цени с 20-30% на храната,некачествен персонал по заведенията и голям кич. Добре , че ходим по плажаве дето няма хора. Рибният ресторант на пристанището в Приморско ще ми дават  замръзена скумрия от Нова Зелендия. Разбира се им я върнах.  Ебати еджемийте!

# 236
  • Мнения: 69 242
В Приморско точно веднъж седнах в заведение, да обядвам.....и платих и си станах, като им върнах чинията с уж обяда. Излагация, съвсем за балами вземат туристите.

# 237
  • В.Търново
  • Мнения: 6 723
Тази година Китен и Приморско ни разочарова.
По-високи цени с 20-30% на храната,некачествен персонал по заведенията и голям кич. Добре , че ходим по плажаве дето няма хора. Рибният ресторант на пристанището в Приморско ще ми дават  замръзена скумрия от Нова Зелендия. Разбира се им я върнах.  Ебати еджемийте!
Това, което описвате не е само в Китен и Приморско, а навсякъде по Черноморието.

# 238
  • Мнения: 136
Направих грешката, че не взех AI. Това обикаляне по заведения, паркиране, чакане, некачествена храна, допънително ни натовари. Къде не са отишли 2000 бона за 3 възрастни. Дори направо оферта с чартър. Нито трябва да карат 4-5 часа до лайноморието  в посока. Само трябва да се казараш до летището и после не ме брига. Да ме взимат, оставят, настаняван, хранят и на обратно Simple Smile
Единствено  гледката и настаняване беше на ниво.

# 239
  • Мнения: 628
Направих грешката, че не взех AI...
АI на българското черноморие тази година е под всякаква критика - едно-две са местата, където инклузива отговаря на качество, но пък да изсипеш 4-5000 лв. за семейство с 2 малки деца за 7 дни ми идва твърде много...

Общи условия

Активация на акаунт