На море в Китен сезон 2021

  • 20 595
  • 277
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 136
Направих грешката, че не взех AI...
АI на българското черноморие тази година е под всякаква критика - едно-две са местата, където инклузива отговаря на качество, но пък да изсипеш 4-5000 лв. за семейство с 2 малки деца за 7 дни ми идва твърде много...

E, това с извинение е вече на.......не.

# 241
  • В.Търново
  • Мнения: 6 718
Направих грешката, че не взех AI...
АI на българското черноморие тази година е под всякаква критика - едно-две са местата, където инклузива отговаря на качество, но пък да изсипеш 4-5000 лв. за семейство с 2 малки деца за 7 дни ми идва твърде много...
Има качествен инклузив и на доста по-нормална цена. Grinning

# 242
  • Мнения: 49
И аз се присъединявам към разочарованието към Китен. Изключително високи цени особено по главната и към Атлимана,само към южния плаж който е по-хубав е двойно по-евтино.

# 243
  • Мнения: 18 587
И аз се присъединявам към разочарованието към Китен. Изключително високи цени особено по главната и към Атлимана,само към южния плаж който е по-хубав е двойно по-евтино.
И на мен това ми направи впечатление, но го разбрах едва последния ден. Шезлонг и чадър бяха двойно по-евтини.
Ние бяхме на Атлиман така или иначе.
Не съм гледала и сравнявана цени по заведения, защото бяхме all inclusive, но ММ ги гледа от любопитство, яко надути.
Не може едни пържени картофи да са 4 лв, при положение, че кг картофи няма 2 лв.
Ние с ММ сме категорични, че вече експерименти няма да си правим, ще си ходя където знам, че е ок като цена, качество, чистота, обслужване, спокойствие. Не е нашето това.

# 244
  • Мнения: 111
Отзиви за Китен Палас?

# 245
  • The point of no return
  • Мнения: 823
Ние с ММ сме категорични, че вече експерименти няма да си правим, ще си ходя където знам, че е ок като цена, качество, чистота, обслужване, спокойствие. Не е нашето това.

Къде ходите по принцип, ако може да споделите?

# 246
  • Свищов
  • Мнения: 878
Преди 2 дни се върнахме от Китен. Доволни сме като цяло, но с уточнението, че само 4 пъти за 10 дни ядохме на заведение, а в повечето случаи си вземахме храна за вкъщи. Отседнахме във Вила Елмар, която е на центъра. Плажувахме на южния плаж. На свободната зона имаше места около 9 часа като отивахме, но към 10 беше фул. С малко дете сме, което си ляга рано, та само началото на данданията хващахме - в 9 вече се прибирахме. Доволни сме много от храната на хотел Радис, който някой в темата беше препоръчал. Шкембето им е страхотно. А най сме доволни от вилата, в която бяхме. Настанихме се в едноспален апартамент. Имаше всякакви удобства и условия да се приготвя храна, което за нас се оказа по-доброто решение. В спалнята мебелите бяха от средата на 20 век, но пък удобни - голямо легло и от ония стари огромни гардероби, което за нашия багаж е супер. Силно препоръчвам мястото на настаняване - хем си на центъра, хем уличката е задънена и тиха.

# 247
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 025
Моля, препоръчайте добър рибен ресторант.

Последна редакция: чт, 12 авг 2021, 14:44 от ❇Sisi_91❇

# 248
  • Свищов
  • Мнения: 878
На нас много ни харесаха мидите на Златна котва. Рибни си вземахме от 2 места - Капитана, което беше н нашата улица и насипния щанд до магазин Хит на Атлиман. На второто място повече ни харесаха.

# 249
  • Мнения: 476
Ние също се върнахме преди няколко дни от Китен. Доволна съм, че успях да си почина добре, въпреки че сме с две малки деца, просто извадихме ксъмет, че им хванахме "кроткия" период. По темата, бяхме в къща за гости "Соня", намира се в тиха уличка, близо до главната, но не сме чували чак толкова шумотевица, цените са скъпички няма майтап, но ако всяка вечер си на ресторант може и да фалираш, ное седнахме веднъж за 7 дена и се преживява някак пица за 10лв, панирана бяла риба за 12лв, калмари за 10лв и ребърца за 12лв. На Атлиман е пълно, ние ходихме и на свободната зона и на платената, все си беше пълно с хора, но все пак е август. Китен ми е любим курорт, не се оплаквам, бяхме хубава компания и си изкарах доволно. Искаше ми се да кача децата на влакчето, но не ни остана време, нищо, догодина живот и здраве Simple Smile

# 250
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 025
Като цяло за човек, който не ходи чак толкова по заведения, не яде риба, но в компанията му има хора, които ядат, обожаващ пица и необичащ да сяда в скъпи заведения, горецитираните цени ми се струват нормални. От години цената на пицата се върти около 10лв. и не говоря само за заведения по Черноморието. За мен е неприемливо бутилка българска бира в заведенията да е по 4.00лв.

# 251
  • Мнения: 69
На същото мнение съм. Само, че аз поне един път в седмицата ходя на заведение. Бях се притеснила, че в Китен ще е скъпо и затова питах за ориентировъчни цени в темата. И тази година се оказа, че в заведенията отново е пак  по - евтино отколкото в моя град.

# 252
  • Пловдив
  • Мнения: 1 365
Здравейте! След седмица ще ходим в Китен за първи път. В Гугъл гледам, че на ул. Крайморска има паркинг на БНР-БНТ, снимките са от 2019г. Някой знае ли дали този паркинг още съществува както и дали е денонощен и изобщо всякаква информация за него би ми била полезна. Благодаря!

# 253
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 355
паркинга съществува и обслужва станцията на БНТ и БНР.
и катинар има на вратите.

# 254
  • Пловдив
  • Мнения: 1 365
паркинга съществува и обслужва станцията на БНТ и БНР.
и катинар има на вратите.

Това означава ли, че не може да се ползва от външни лица?

Общи условия

Активация на акаунт