На море в Китен сезон 2021

  • 20 691
  • 277
  •   1
Отговори
# 75
  • В.Търново
  • Мнения: 6 730
Не виждам чадъри на басейна на Панорама?

# 76
  • Русе
  • Мнения: 1 782
Вчера пристигнахме в хотел Елица. Доволни сме от съотношението цена-качество. По-подробно ще пиша след престоя. Близо е доста до Атлиман, само минаваме покрай Каменец. Не съм съгласна, че обезателно трябва да се ходи с кола до ММЦ. Два пъти ходихме на плаж тук и е ок. С наши чадъри. Снощи се разходихме до южния плаж. Ами, далече ни е.

# 77
  • Сф
  • Мнения: 10 781
Не виждам чадъри на басейна на Панорама?
Да, но може би вече са сложили,защото басейна е нов ,от тази година, има и джакузи.

# 78
  • Мнения: 2 138
Много благодаря за отзивите за Панорамата!Средата на месеца сме там по женски с приятелки!

# 79
  • Мнения: 1 918
Здравейте, хотел Бодуров и Теос различни ли са и кой бихте препоръчали?
Принципно съм се спяла на Бодуров и Елица, оста да преценя кой повече си заслужава, като обстановка и съотношението качеството- цена.
Ще съм ви благодарна за съветите!

# 80
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 486
Много благодаря за отзивите за Панорамата!Средата на месеца сме там по женски с приятелки!
ще си омешаме шапките rotfImbo

# 81
  • Мнения: 5
МОЖЕ ЛИ МНЕНИЕ ЗА ХОТЕЛ НЕВА

# 82
  • В.Търново
  • Мнения: 6 730
За хотел Нева....миналата година се изложиха с изхранването. Ако мислят и тази година да ги вършат същите неща не ви препоръчвам. Че още ме е яд, убедих големият ми син и пирятелката му да дойдат с нас в същия хотел .Още ми е неудобно от момичето какъв лош вкус съм проявила за хотел.
 Не вярвам това лято да е по-добре. Ако не сте били до сега на ол инклузив може да ви хареса, но ако сте били ще се разочаровате.

# 83
  • Мнения: 1 918
Здравейте може ли да да споделите мнение за хотел Теос?
За първи път сме в Китен и сме се спряли на него, като местоположение и цена, тъй като в Бодуров няма никакви места. Знаете ли дали има паркинг към този хотел?
Ще бъдем там началото на септември.
Благодаря ви предварително!

Последна редакция: пн, 05 юли 2021, 17:33 от elica_2007

# 84
  • Мнения: 3 286
Някой с пресни отзиви за хотел Панорама.

# 85
  • Мнения: 69 288
Не четете ли темата?

# 86
  • Мнения: 3 286
Не четете ли темата?
Благодаря! Пропуснала съм го.

# 87
  • Мнения: 280
Някой с отзиви за хотел Валена?

# 88
  • Русе
  • Мнения: 1 782
Здравейте.
Днес приключи нашата почивка в хотел Елица.
Доволни сме от избора си - много добро съотношение цена- качество. Първо да започна с това, че хотелът е много близо до Атлиман. Само се заобикаля хотел Каменец и си там.
Бяхме настанени в двуспален апартамент, който се състои от две стаи свързани помежду си с врата. Във всяка от стаите има две единични легла, събрани, гардероб, бюро с огледало, плосък ТВ, климатик и тераса. В едната стая има и мини хладилник.
Храната беше добре като разнообразие, малко по-еднообразна на закуска, но винаги добре приготвена.
Сутрин имаше в постоянния асортимент яйца варени  и бъркани, мини кроасанчета, салами, кашкавал, сирене, домати, краставици, бутер банички, плодове. Останалите неща варираха - пържени филийки единия ден, охлювчета с шоколад, катми със сладко от боровинки.
Кафето е от автомат, но си вземахме еспресо от бара срещу 2 лв. Безалкохолните са от постмикс. Бирата наливна на Загорка и наливно вино - бяло, розе и червено.
За вечеря имаше различни неща постни и месни - пълнени чушки, пилешко, свинско, кюфтета, лазаня, скумрия и други. По 4 вида салати - шопска, зеле, зелена, с цвекло и ябълки и подобни. Винаги диня и череши плюс нещо още, но десертите като цяло не са силната страна.
Басейнът беше чист, с чадъри, шезлонги и бар към него.
Паркингът е малък, ние се доредихме, но хотелчето се понапълни от вчера.
Това ни беше първата почивка в Китен. Доста живот кипи вечер по улиците, много заведения, сергии, но вероятно това всички го знаят. Надявам се съм била полезна.

# 89
  • Мнения: 114
Отзиви за хотел Лотос?

Общи условия

Активация на акаунт