Обзор 2021/2022 г.

  • 37 649
  • 437
  •   1
Отговори
# 420
  • Пазарджик
  • Мнения: 66
Сега откривам темата и прочетох че РИУ , няма собствен плаж тази година, то а какво означава че шезлонгите отпред се плащат ли?
В понеделник летим за София и от вторник сме резервирали 4 нощувки, като гледам има голям шанс да вали, дано поне ден два е хубаво времето.
 Още един въпрос, шезлонгите на басейните стигат ли за гостите?
Здравейте, шезлонгите отпред са на друг хотел- Казабланка, а платените са по- встрани. Но то си пише,че РИУ няма вече собствен плаж.

# 421
  • Мнения: 1 339
Шезлонгите са на Казабланка,ние бяхме гости на хотела седмица. Не се дават на гости извън хотела

# 422
  • Мнения: 6 337
Мисля, че Риу отдавна нямат собствени чадъри, както  и нормален паркинг.

# 423
  • UK
  • Мнения: 2 862
Явно заради снимките в Букинг съм останала с впечатлението, че имат чадъри. За паркинг пише, че имат. Мисля че ММ им писа или може би звъня, каза ми че е 10лв на ден паркинга.
 А отпред на пясъка има ли къде една кърпа да хвърлиш поне, а платените чадъри дали се намират свободни или трябва рано да се ходи. Дали е много далече от хотела?
Имам и последен въпрос, тоалетни има ли на плажа?

# 424
  • Мнения: 3 745
Привет! Оправи ли се времето около Обзор?  И има ли някой с пресни впечатления от к-с Лонгоза на къмпинг Луна?

# 425
  • Мнения: 1 073
Снощи късно пристигнах в Блу меджик.
Заранта закусих първи и всичко беше наред - чисто и спокойно. Обаче на обяяяяяд - тълпи от народ, липса на прибори, купи, чинии. Затъват завалийките яко.

Морето днес беше идеално спокойно, обаче за сравнение от преди месец - яко камъни и е станало дълбоко.
Нямаше ни щипалки, ни медузи, само стотици мамалиги.


П.с. снощи пък беше странен феномен.
Отидох късно на вечеря, 30 мин преди края, беше супер спокойно и чисто. Сякаш хотела рязко се изпразни.
И храната беше ок - ципура, скариди, калмари на плоча и миди с черупка, които бяха страхотно овкусени.

Посудата беше чиста, нямаше лепнещи маси.

Последна редакция: нд, 21 авг 2022, 07:40 от aiwabg

# 426
  • Мнения: 157
Опитвам се да разбера дали може да се стигне пеша до центъра от Obzor beach resort и от Yoobulgaria безопасно. Гугъл мапс не е много полезен, вижда се само път , но дали има тротоар?
Ще бъда много благодарна за съвети.

# 427
  • На плажа
  • Мнения: 1 107
От Обзор бийч може,има път успореден на главния.Покрай Рейна дел Мар.
От ЙоБългария...трудна работа.Доста е далече,може да се избегне главния път,но трябва някой да ви покаже от къде.

# 428
  • Мнения: 1 073
Има път и е сравнително спокоен без трафик.
--------------------------


Аз си тръгнах от Блу-то, нещата не са точно така, както ги е описала дамата в групата с деца на море.

Първо рекичката, никога не е била басейн за плуване и беше много чиста, второ -  общите площи също бяха чисти. Трето -  имаше рецепционистка в 2 през нощта.

Този път единствения и не малък минус е липсата на чиста посуда в ресторанта. Другот е ок. Персонала е 99% от ромски произход, мързи ги и от там идва този проблем. Лично аз предпочитах да пия от пластмасови чаши и си измивах приборите сам, за чиниите нямаше как. Просто бяха мазни, неизмити добре. Дали къси програми на миялната, дали пестят от препарати ...... who knows ?
А и повечето са деца и най-вероятно им е първа работа. Не знаят къде са отишли Simple Smile

Анимацията е все така "мега много умряла от гъдел".

Нещо позитивно, прилагам снимка на плажа в 05,47 сутринта, рекох да подишам малко пари и да гледам изгрева Simple Smile



Няма запазени от вечерта шезлонги. Запазват се чак в часа около и преди закуска.
Такива имаше свободни и в 09,30.

Като се замисля , че и на Дюни беше същата мизерия с чиниите, не е още за отписване Блу-то, но вървят надолу и те.

# 429
  • Мнения: 157
Благодаря за бързите отговори Blush

# 430
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 298
Аз бях в Риу - нивото на хигиена е паднало - всяка година сме там затова имам база за сравнение. В стаята с влизането намерихме на пода хартия и опаковка от душ гел - това е недопустимо, и един ден не дойдоха да изхвърлят боклука и кошовете ни взеха да преливат. Имаше доста народ, но морето беше равно, спокойно и плитко и интересно от едната страна флага беше зелен, а към рейна дел мар - жълт. И анимацията вече не е идеална но поне имаше водна гимнастика и се насладих максимално.

# 431
  • Мнения: 165
Онзи ден се завърнахме от Обзор ❤️ за 5 нощувки, за 2 възрастни платихме 300 лв. Стаята беше ок, но ние не сме претенции😆 най-важното беше, че пресичахме улицата и бяхме на плажа.оцелихме супер време, зелен флаг през цялото време, само след обяд преваляваше за кратко. Цените по заведенията, на сладолед, палачинки и т.н сравнени със севера, даже по-ниски. Миналата година пак бяхме там, но само за 3 нощувки, надявам се догодина пак🙂

# 432
  • Мнения: 179
В свободната зона на централния плаж как е? Има ли място или е гъч?

# 433
  • Мнения: 165
Имаше, макар и по-назад, тъй като ходехме след 10ч. На обяд доста хора тръгваха и можеше да се мине по-близо до морето 🙂

# 434
  • Мнения: 3 745
erika80,би ли споделила,може и на ЛС мястото,където бяхте отседнали,щом сте доволни и е близо до плажа?

Общи условия

Активация на акаунт