Обзор 2021/2022 г.

  • 37 473
  • 437
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 142
Искам да питам някои неща за Sunrise resort, тъй лато не ми вдигат на телефоните
- имам добри отзови за suneise all suites. Някой да е ходил в Blue magic?

- гостите на единия и другия хотел могат да използват услугите само на своя хотел или и на друция - както е на Дюни ?

- Кой ще ми препоръчате с дете на година и 9 м. ? Плажът на All suites много ли по-далече е?

- и в двата ли хотела има амимация за деца? Водните пързалки към кой от двата са или могат да се ползват и от двата хотела?

Миналата година посетихме и двата хотела.
Blue magic e в пъти по-добър във всяко едно отношение. Дори мога да кажа, че е един от любимите ми хотели на нашето Черноморие. А сме посетили доста.
Ще ви изброя предимствата:
- стаите са много по-хубави (в all Suites стаята ни беше много зле)
- плажът е много близо
- далече е от главния път (стаята ни в all suites беше към пътя, който е на 5 метра и беше много шумно и мръсно)
- храната е по-добра и разнообразна (макар че и в all suites не беше лоша, но нямаше чак такова разнообразие)
- водните пързалки (нашето дете обаче е по-голямо и за него пързалките бяха голямо забавление)

Двата хотела са си самостоятелни и гостите могат да използват услугите само на хотела, в който са настанени. Анимацията и в двата хотела беше на ниво, може би за малко дете с една идея по-добра беше в all suites.

# 46
  • Мнения: 6 300
Ето какво може да се ползва в двата хотела.
https://visit.bg/oferti-pochivki/paketni-ceni-sanrayz-blu-medjik … sort-obzor-24103/  Блу Меджик
https://visit.bg/oferti-pochivki/paketni-ceni-sanrayz-ol-suit-rezort-obzor-19755/  Сънрайз Ол Суит Резорт

Последна редакция: сб, 17 апр 2021, 09:46 от fatalina

# 47
  • Варна
  • Мнения: 7
Искам да питам някои неща за Sunrise resort, тъй лато не ми вдигат на телефоните
- имам добри отзови за suneise all suites. Някой да е ходил в Blue magic?

- гостите на единия и другия хотел могат да използват услугите само на своя хотел или и на друция - както е на Дюни ?

- Кой ще ми препоръчате с дете на година и 9 м. ? Плажът на All suites много ли по-далече е?

- и в двата ли хотела има амимация за деца? Водните пързалки към кой от двата са или могат да се ползват и от двата хотела?
Общото, което могат да ползват гостите и на двата хотела е плажа, а от тази година и бар на плажа. Има и други новости (качено е на фейсбук страницата им):
✅ Ол инклузив напитки на плажа (10:00 - 18:00 часа) - безплатно, част от инклузивната програма - наливна бира, сокове, газирани напитки, кафе, чай и вода ☕️
✅ Селекция от коктейли и напитки (10:00 - 23:00 часа) - платено меню 🍹
✅ Тематични вечери на плажния бар - срещу заплащане 💃🏻
✅ Съп и сърф зона - срещу заплащане 🏄‍♂️
✅ Плажен футбол и волейбол - безплатно 🤾‍♀️
✅ Детска плажна зона - безплатно 🤸‍♀️
✅ Фитнес зона - безплатно 🏋️
✅ Релакс и лаундж зона - безплатно 🧘‍♀️
✅ Шезлонги и чадъри - безплатно ⛱
✅ Плажни шатри - срещу заплащане ⛺️

Двата хотела имат Dine Around концепция. Гостите с престой от 7 или повече нощувки (5 нощувки ако резервирате директно през хотела, но цената е малко по-висока от през агенция) имат право на по една вечеря в А-ла карт ресторанта и Основния ресторант на другия хотел. Храната и в двата хотела е на ниво, вкусна и разнообразна. На мен лично много ми допада снек бара, който е на езерото на Ол Суитс. Там се предлагат дюнери, пици и всякакви други барбекю вкусотийки.
От тази година в политиката им за директни резервации е включена и отстъпка от 20% от цените на допълнителните услуги.

# 48
  • Мнения: 64
Здравейте, интересувам се от отзиви най-вече за качеството на храната на хотел "Параизо бийч". В нета мненията са доста крайни и не мога да се ориентирам.

# 49
  • Велико Търново
  • Мнения: 150
Здравейте, интересувам се от отзиви най-вече за качеството на храната на хотел "Параизо бийч". В нета мненията са доста крайни и не мога да се ориентирам.

В темата от миналата година го коментирахме този хотел. Може да погледнете. Храната се сипваше от почиващите. Има на входа ръкавици и дезинфектанти. Скара има за обяд и вечеря. Палачинки също. Задължително по едно постно ястие. Готвят вкусно. Поне според нашите изисквания. Ме съм имала забележки по отношение на храната.

# 50
# 51
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 822
За проблема изпратих запитване до Община Обзор, тъй като видях, че са успели да се отделят най-после като община. Проблемът, който цитирате, се появи след построяването на хотел "МОРЕТО". Прекрасен град е Обзор, прекрасен плаж има, но явно организацията не е на ниво. Hushed

Последна редакция: чт, 22 апр 2021, 20:20 от D&A

# 52
  • Мнения: 2
Всяка година посещаваме Обзор, дано намерят решение на проблема за да можем да му се порадваме и тази година. 😟

# 53
  • София
  • Мнения: 170
В статията пише: “По думите на концесионера на плажа Сергей Иванов проблемът е от 2 г. и никой не ремонтира алеята.” Та това нов проблем ли е или медията си запълва дупки с репортажи..?

# 54
  • Мнения: 68 730
Здравейте,  някой има  ли впечатления от Каза Мартинез? Най-вече  ме интересува дали не е много шумно, впредвид местоположението.

Преди седем години отседнахме в Каза Мартинез, така че не знам колко ми е достоверна информацията.
Тогава беше да, много шумно - от горна страна на хотела има заведение, в което всяка вечер се дереше певица, та докато не свдършеше програмата й, нямаше заспиване.

Плажът е близо, да, но свободната зона там е изключително малка, тясна и нехубава.

# 55
  • София
  • Мнения: 12 428
Здравейте,
Интересувам се как стои въпроса с паркирането в хотел Алтеа. Пише, че има осигурен паркинг за гостите на хотела, но дали е така. Някой има ли пресни впечатления от хотела, чудя се дали да резервирам. С две деца сме и ми харесва, че е толкова близо до плажа, но никога не сме ходили в Обзор.

# 56
  • На плажа
  • Мнения: 1 107
Хотела е супер,мястото е супер,плажа отпред е супер.Трябва да питате в самия хотел за паркинга,но мисля,че отзад имат място за колите.

# 57
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 822
Като ходим на плаж минаваме покрай хотел "Алтея". Винаги е пълен, но не знам дали има паркинг.

# 58
  • Мнения: 1 406
Има дворче,  в което има паркинг.  Заявете си още сега,  че искате паркомясто.  Хотелчето е супер и локацията също.

# 59
  • Мнения: 74
Здравейте, момичета! Имамe намерения да посетим Обзор това лято през август. Бихте ли препоръчали къща за гости, малък семеен хотел или вила в близост до плажа. Държим да има тераса и възможно по-просторни стаи Simple Smile. Гласим се за 12-15 нощувки, така че не търся нещо луксозно и скъпо, но чисто и поддържано. Благодаря, момичета!

Общи условия

Активация на акаунт