Лято в Албена 2021 г.!

  • 36 861
  • 746
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1
Здравейте, има ли някой идея какви са тези малки черни мушици по плажа на Албена, които хапят и оставят големи сърбящи следи (пъпки), по-гадно и от ухапване от комар. Някакви съвети какво помага срещу тях? Прецакват ни почивката...😄

# 721
  • София
  • Мнения: 1 638
Luba, не съм запозната с въпросните условия, за да коментирам публикувания текст като оправдание или не.
Не ми се вярва да публикуват: "спрямо концесионните условия за плажовете на Министерство на туризма през 2022г. цените на шезлонги и чадъри на първи и втори ред няма да бъдат включени в пакетните цени за настаняване" без да имат някакво основание за това.

Проблемът с първите линии тази година не беше само в Албена.
Аз бих подкрепила решение на курорта, приорити картата да дава приоритетно право за ползване на 1 и 2 ред. Това дори би дало някаква планировка от страна на мениджмънта на хотела, знаейки колко такива гости имат към дадена дата.

# 722
  • Русе
  • Мнения: 676
Пуснали са в продажба и стаите на Гергана  и картата вече ноже да се прилага! 30% си е доста добре!. И Амелия я предлагат вече за следваща година.

Последна редакция: пт, 03 сеп 2021, 11:48 от Polina238

# 723
  • Мнения: 8 934
Аз изобщо не мога да видя цени, избирам дати и сайтът се счупва. Пробвах вече в 3 браузъра.

# 724
  • Русе
  • Мнения: 676
Аз изобщо не мога да видя цени, избирам дати и сайтът се счупва. Пробвах вече в 3 браузъра.
https://albena.bg/bg

# 725
  • Мнения: 8 934
Да, този сайт се счупва, не се виждат цените.

# 726
  • Мнения: 427
Къде се намират Вила Албена бийч? Написали, че остават само 1 All Inclusive,  1 HB  и 1 само стая за периода, който гледам (извън активен сезон).

Амелия загледах сега, ако не друго поне ще е с ново обзавеждане и предлагат AIl inclusive. Биха могли да пуснат и картинки как ще изглеждат баните.

# 727
  • София
  • Мнения: 1 638
Желязно ветрило, намира се на края на комплекса срещу Номад бийч. След хотел Арабела бийч. Тя е една единствена,построена е от горната страна на пътя,където е обръщалото на влакчетата.
Не съм почивала там, но не бих я избрала.

Последна редакция: сб, 04 сеп 2021, 17:45 от gato

# 728
  • Мнения: 35 109
О , то там е като " Старият град" на Албена Wink
Някой да в на мястото на събитието? Как е в курорта ?

# 729
  • Русе
  • Мнения: 676
Кои хотели работят в момента?

# 730
  • София
  • Мнения: 274
Моля за отзиви, от тази година, за хотел Боряна?

# 731
  • Русе
  • Мнения: 676
Да попитам в Гергана всички стаи ли са реновирани?

# 732
  • Мнения: 35 109
Сега дойдохме в Сенди. стаите много ми харесват. Храната на обяд не беше нещо кой знае какво. Времето е сърдито Wink

# 733
  • Мнения: 8 934
Моля за отзиви, от тази година, за хотел Боряна?

Днес ни настаниха  в Боряна, иначе бяхме с резервация за Калиопа, но вчера са го затворили.
Хотелът е хубав, стаите са хубави, персоналът е любезен, храната в вкусна. За половин ден толкова мога да кажа.

Иначе много духа, разходихме се в Балчик, много приятна крайбрежна имат.

# 734
  • Мнения: 35 109
Толкова празна Албена никога не съм виждала... Бони за първи път идвам толкова късно.
Забележката ми до тук за Денди е, че в стаята е студено ( но сигурно е заради времето) и на входната врата има доста разстояние от праха и от там влиза хлад.
Но е тихо и спокойно.

Общи условия

Активация на акаунт