Лято в Албена 2021 г.!

  • 36 990
  • 746
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 068
Бибит, напиши го пак, ще четем бързо Smile

# 76
  • Мнения: 2 411
Момичета, да разбирам ли , че ако закупя priority card, със сигурност ще спеспя 50-100 лв. дори и само при една резервация за 7 нощувки ? Чудя се дали има смисъл да се занимавам, но все е нещо при средна стойност в пиков сезон за хотелите на първа линия ок. 2 000 лв.

# 77
  • Русе
  • Мнения: 726
Момичета, да разбирам ли , че ако закупя priority card, със сигурност ще спеспя 50-100 лв. дори и само при една резервация за 7 нощувки ? Чудя се дали има смисъл да се занимавам, но все е нещо при средна стойност в пиков сезон за хотелите на първа линия ок. 2 000 лв.
Да ще ползвате още 10% отстъпка при следващи резервации, ранно настаняване, късно освобождаване, избор на етаж и т.н. Заслужава си според мен.

# 78
  • София
  • Мнения: 11 542
Момичета, да разбирам ли , че ако закупя priority card, със сигурност ще спеспя 50-100 лв. дори и само при една резервация за 7 нощувки ? Чудя се дали има смисъл да се занимавам, но все е нещо при средна стойност в пиков сезон за хотелите на първа линия ок. 2 000 лв.
Да, заслужава си. Отстъпката на картата се комбинира и с другите отстъпки за ранно записване. Освен това, както са посочили по-горе, може да изберете етаж и стая, ако имате предпочитание, както и да се настаните сутринта, вместо след 14 ч., и да напуснете след 14 ч., след предварителна заявка. За Уелкъм ще получите в стаята 3-литров ябълков сок (от албенския) и бутилка бяло вино Геранея - албенското (възможно е и купа с плодове)

# 79
  • Мнения: 1 355
Цитирах предния пост преди моя, който също го няма, и в който беше написано, че ресторанта на Мура и Славуна няма капацитет за два хотела и че изхранването трябвало да бъде на смени....Бях написала, че в последните пет години съм била две лета в Мура и едно в Славуна и че изхранването никога не е било на смени и се случваше нормално, като споменах ексцентричния управител на ресторанта, без дори да напиша как една година ни сервираше на морската вечер мидите /черни в черупка/ в пластмасови чашки от 200 мл.

# 80
  • София
  • Мнения: 262
Отново благодаря на всички, които ми отговориха.

# 81
# 82
  • Мнения: 918

Леле, малееее... Правителството в оставка, а министърката ще променя закон...

# 83
  • Мнения: 19 559
Ама тя била експерт милата.....и е готова да остане и в следващо правителство. Не се и съмнявам.

# 84
  • Мнения: 2 470
Не откривам график за  отваряне на хотелите.Преди имаше в сайта.Конкретно ме интересува х- л.,,Гергана"

# 85
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 619
Тази година явно не са сигурни кой хотел - кога ще го отварят, затова не са публикували график.

Пуснах търсене за Гергана в сайта на Албена и ми излязоха първи свободни дати: от 5-ти юни. https://booking.albena.bg/accomodation/step2?hotel=GER&adult … arture=08.06.2021
Явно тогава ще е, ако котка (коронавирус) не им пресече пътя.

# 86
  • Русе
  • Мнения: 726
И аз така рабрах, че до края на май ще работят само Парадайс Блу, Калиакра бийч и едната Ралица. Според мен кога ще отворат хотелите зависи от това кога ще отпадне карантината на румънците при връщането им в Румъния от почивка. За сега ни виждам такива индикации.

# 87
# 88
# 89
  • Мнения: 1 355
Някой знае ли дали има някъде, както преди, график за отваряне на хотелите?
За момента е сигурно, че Гергана ще работи лятото. Аз се интересувам от Арабела тази година 😀

Общи условия

Активация на акаунт