На море 2021 г. северно от Каварна

  • 15 528
  • 209
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 3 727
Първото нещо,което и на мен ми направи впечатление е цветът на морето там,невероятен! Но и ние,като бяхме миналата година,беше бурно.

# 121
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 176
Тити, а влажни ли са вътре? Правя асоциация с мухъл.
 Толкова ми е мерак да отидем на бунгала, но ММ все се дърпа

# 122
  • Мнения: 9 903
Нямаше влага при нас, не знам за другите. По-скоро би било жега.

# 123
  • Мнения: 1 614
Догодина / живот и здраве/ и аз съм намислила основното ни море да е на бунгала в Шабла... За пръв път ще ни е 😀

# 124
  • Мнения: 169
dussie, пиши как е в Топола Скайс. И аз я гледах, но пропуснахме.
Страхотен комплекс е ❤ Вече 4 пъти сме били гости,надявам се септември да го посетим отново.Множество басейни,аквапарк,екшън парк,зип лайн...и вълшебна гледка от скалите.Сърцето ми е там 😍
А как се стига до плажа? Не е ли далеко?

# 125
  • Мнения: 1 614
Плажа е на 1 км. от хотела, далеч е.Има безплатни шатъли,екопътека или собствен транспорт... Това са вариантите !!

# 126
  • Мнения: 3 271
В Топола Скайс има и часни апартаменти, може да се наеме и такъв. Ние също сме посещавали хотела. За мен също е много добър. Няма такава гледка.

# 127
  • под тепетата
  • Мнения: 9 291
По пътя към плажа на Топола

# 128
  • Мнения: 1 614
И....горе в ляво "Топола Скайс"...❤
Билянка,благодаря за чудесната снимка !!
Любима гледка !!

# 129
  • под тепетата
  • Мнения: 9 291
Знаех, че ще те зарадвам, dussie!

# 130
  • Мнения: 3 727
Здравейте! Миналата година при обиколката на северното Черноморие пропуснахме плажовете на с. Топола.Сега иска ми да ги посетим,сравнително наблизо сме в Кранево.Кой плаж има достъп с кола и си заслужава да се види?

# 131
  • Мнения: 1 614
Здравейте! Миналата година при обиколката на северното Черноморие пропуснахме плажовете на с. Топола.Сега иска ми да ги посетим,сравнително наблизо сме в Кранево.Кой плаж има достъп с кола и си заслужава да се види?
Херос и Адора са с достъп.Другите два / най- хубавите/- Аргата и Бендида са с бариера и охрана, до тях се стига с голф колички.

# 132
  • Мнения: 3 727
А заслужава ли си да се отиде до тях? А Икантълъка,Кибела?

# 133
  • Мнения: 169
До Икантълъка  може с кола, следвате табелите за Бялата лагуна. Плажът е със ситен пясък, има душове с минерална вода, ресторант Лагуна предлага вкусна храна. Чадър и шезлонг по 3,50.

# 134
  • Мнения: 1 614
А заслужава ли си да се отиде до тях? А Икантълъка,Кибела?
Кибела и Адора е един и същ плаж,само със сменени имена през годините.
Плажа на Иканталъка / за да сме точни Лайт Гост,защото са концесионери/ също не е лош,може и да минете и от там.Аз лично предпочитам Херос и Адора пред него.

Общи условия

Активация на акаунт