Приморско 2021 г. - море, весело лято и хубави емоции!

  • 26 938
  • 842
  •   1
Отговори
# 825
  • Мнения: 48
Ами от хотела за сега сме доста доволни, много чисто и подредено място, ежедневно почистване, тихо е и собственика е доста приятен и внимателен млад мъж и поне според мен не е скъпо, има си и собствен паркинг в двора на хотела срещу десет лева на ден разбира се, но аз предпочитам да дам 10лв вместо да се чудя къде да спирам, а и като гледам каква е лудница и как се разминават колите не ми се мисли какво ще е ако съм спрял на съседната улица и някой ме удари без и да разбера.

# 826
  • София
  • Мнения: 415
В Хладно запазвам от предходния ден, там дори за обяд се правят резервации, иначе е почти 🙅 о да седне човек в нормален час. Това с препълнените заведения е леко изнервящо. Не ми се мисли през август как ще е.
Започна изложението "Българско е". Миналата година имаше чудно малиново вино, тази, за съжаление, не предлагат. А и са сложили една леко неадекватна женица, която не знае какво продава. Утре ще има концерт на Михаела Маринова.

# 827
  • Мнения: 68 788
Много народ има, по тротоара на  главната бе невъзможно да се ходи направо, денем, вечер..все е зор. По улицата ходихме с детето, то инак е мисия невъзможна, дишат ти във врата, дъхат ти..абе фул контакт дет се вика Joy

Около северния е тихичко вечер сякаш. Надолу до южния-мазна чалга от две страни ни заливаше. Ама мазнааа..от Старата механа - до Капри долу, много силна музика, и от долу дали от Стария капитан, дали от Приморски звуци или от ресторанта на  х-л Приморско нейде..ама до 23ч мисия невъзможна да почиваш.

Паркинг има безплатен към хотел Детелини, зад хотела се пада...има и дръвчета за сянка.

Когато тие застъпихме на 10.07, станцията на БДЖ, която е до Детелини, беше почти празна. Постепенно се напълни, както и тази на Енергото срещу входа на южния. Фул бяха...

Догодина съм решила края ня юни- начало на юли, да атакуваме Grinning
По-спокойно е.

Към края на нашата почивка и на плажа се усещаше вече наплива..много гъсто, много. Докато в началото около десети бе съвсем друго...

# 828
  • Мнения: 9 138
Мърморана, извинявай , ама докога ще си там бре?
Помня май още по мое време май беше, продължаваш, ми...какво става, не е честно.
Да не би да имаш там апартаментче, къщичка, хотелче...ми свиркай де, Фани само се предлага , пък...бе ще преглътна липсата на ресторанти, мога и на пици, палачинки, дюнери и салатки да мина... как да няма места , едно заведение голямо има, не помня имена, с живо изпълнение, като се свие след аквапарка и тръгнеш нагоре към вълчана...не мога го обясня, има и сергии , там винаги има места, не знам как готвят, ама много май се стараят да привлекат клиенти и все пропускам да влезна, не е лошо май.
Хладното си беше пълно ми направи впечатление още юни месец, ама си имаше места. То затова и го пробвахме де, да видим какво и що. При маама нямаше почти никой, а там си имаше хора. Доволни бяхме, ама чак пък толкоз... Та писах и тук за него, даже го бях прекръстила ама се опомних. Липсва ми моренцето, малко ми беше, но..колкото-толкова. Миналата година пък изобщо не стъпих никъде, та..може и да съм се прехласнала от вълнение))
Върбанов, много се радвам за хотелчето, че ви допада, дано изкарате хубаво и децата са доволни))

Тетееее, живот и здраве другата година може и да се засечем))
За мен най-хубаво на Приморско е края на юни и началото на юли. Хем не е пусто и всичко работи, хем е широко и спокойно, хем на плажа си има доволно място, вода чиста и вече е толпо))
Да, на северния плаж е много по-спокойно и приятно за разходка, да починеш, да седнеш да гледаш морето, градинки, пейки, приятно ми е на мен много.

# 829
  • Мнения: 1 727

Започна изложението "Българско е". Миналата година имаше чудно малиново вино, тази, за съжаление, не предлагат. А и са сложили една леко неадекватна женица, която не знае какво продава. Утре ще има концерт на Михаела Маринова.
Снощи съвсем мимоходом мярнахме бутилки малиново и черешово. Къде ще пее Михаела?

# 830
  • София
  • Мнения: 415
Не само за теб, Фани. Краят на юни, началото на юли е перфектното време. Морето е спокойно койно, градчето е спокойно, водата е една идея по - хладна, но не е болка за умиране. Тази година дъждовете малко се проточиха през юни, но последната седмица се оправи. След 10-15 септември също има добри дни, но тогава на мен ми е леко носталгично. А и скоро няма да имам възможност за море през септември.
На сцената до общината ще пее "Мишето". Нямаше малиново вино, прегледах лично всички изложени бутилки. Арония, бадем, черешово, но за съжаление без малиново.

# 831
  • Мнения: 2 047
Ами от хотела за сега сме доста доволни, много чисто и подредено място, ежедневно почистване, тихо е и собственика е доста приятен и внимателен млад мъж и поне според мен не е скъпо, има си и собствен паркинг в двора на хотела срещу десет лева на ден разбира се, но аз предпочитам да дам 10лв вместо да се чудя къде да спирам, а и като гледам каква е лудница и как се разминават колите не ми се мисли какво ще е ако съм спрял на съседната улица и някой ме удари без и да разбера.
Здравейте, за кой хотел става въпрос?
Точно тихо място с паркинг харесваме Simple Smile

# 832
  • Мнения: 68 788
На нас 12 нощувки ни дойдоха мааааалко повечко Grinning
Поомръзна ни накрая, поизморихме се.
Но като цяло сме доволни със синко.
Имаме си майтап с него, за Боби Манекена Joy  всеки ден го споменавахме този, сигурно го е сърбял носа...или пък не 🤣🙃🙃

Ама ние случихме перфектно време. Горещо, тихо...супер.

Добреви е хотела на господина. До северния плаж.

# 833
  • Мнения: 1 727
Тази вечер, до общината- Веселин Маринов

# 834
  • Мнения: 9 138
Вярно)) Видях го на камерата)) Някакви като шатри са направили, някакви дървени изработки, друга е с лечебни работи и Весо пее. Много народ гледам наистина, крайбрежната доста народ има и там, бе пълно е градчето сякаш вече. Няма маски, то и преди нямаше, та.. Ми хубаво си е там, всяка вечер има нещо до общината и е хубаво, постарали са се хората и е чистичко градчето. Хората са с връхни дрехи повечето, май се е поразхладило там вечер.

# 835
  • София
  • Мнения: 415
Тъкмо идвах с новината за Веско. Лелите плакнат Очи, а той милият станал като хипопотам. Черешовото вино ще пробвам, като още не е готово малиновото. Жената ми предложи да "кусам", та и речника си обогатих. С две думи, тази вечер културна програма. А през август ще има представления на Бургаската опера на Бегликташ. А тия от община Приморско въобще не знаят как да си промотират културните събития. Човек ако случайно попадне на нещо, нямат никаква информационна кампания.

# 836
  • Мнения: 1 727
Пее човекът, и знае да общува с публиката:) а " кусам" си е класика Simple Smile))
Танцьорки, ефекти, музиканти, цял концерт. Наистина че е изненада всяка такава проява.

Последна редакция: сб, 24 юли 2021, 21:51 от MIK

# 837
  • Мнения: 68 788
Добре, че е захладняло, да не хвърля много пот Веско Satisfied

Ех, че го изтървах...бих послушала малко..

# 838
  • Мнения: 9 138
То и балет си има човека гледам завел, и светлинни ефекти някакви, ми поне се е подготвил, хубаво ми се вижда.
Наистина не се знае коя вечер какво ще има там, няма някаква програма, аз специално търсих и видях някакъв плакат, но кои ще бъдат допускани, конкурси с прослушване, ама това през деня часовете, кога хора не ходят и няма нищо на амфитеатъра (аз така го наричам мястото) , за вечерна програма какво ще бъде , от колко часа...няма нищо и е жалко, много хора не знаят, някои биха искали да видят, но.. а се стараят участниците, особено децата, като бяха, но публиката не беше много и е някак тъжно.

# 839
  • София
  • Мнения: 415
През юли няма почти никакви събития. Не само в Приморско, но и по южното черноморие като цяло. Всичко е концентрирано през август. А реално през юли времето е по-стабилно и морето по-спокойно, по-чисто, по-рядко се появяват водорасли. С две думи много по-добре е юли в Приморско, отколкото август.
Аз им обърнах общинския сайт и нищо. Много са зле.

Общи условия

Активация на акаунт