Приморско 2021 г. - море, весело лято и хубави емоции!

  • 26 901
  • 842
  •   1
Отговори
# 810
  • Мнения: 48
Много благодаря!

# 811
  • Мнения: 9 124
Приятна почивка и хубаво време)) Ако има нещо питайте.

# 812
  • Мнения: 68 647
Аз си тръгнах, ама на северния пак е духовито Satisfied
Но поне спасителите там са по-либерални и при жълт флаг позволяват да се влиза с дюшеци и големи надувки. На южния веднага ги вадят.

За изхранването...аз за това гледам да сме винаги до главната улица, за да имаме варианти за хапване, без ресторанти, а тип бързо хапване.

# 813
  • Мнения: 1 726
Аз си тръгнах, ама на северния пак е духовито Satisfied
Но поне спасителите там са по-либерални и при жълт флаг позволяват да се влиза с дюшеци и големи надувки. На южния веднага ги вадят.


В края на плажа може и да дават. По- нататък отсвирват яко и веднага вадят от водата надувки, а за дюшек е абсурд някой да се пробва да влезе.
Кой беше хотелът с яката чалга наоколо?

# 814
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Китайският до Куба либре ли е Жасмин? Аз съм фен на този, който е почти в края на главната след парка в ляво. Никога не съм имала проблеми с храната, готвят много вкусно и винаги е пълно там.
За северния е вярно, че не разрешават с надуваеми при жълт и червен флаг. Тета е попаднала на спасител блейка.

# 815
  • Мнения: 1 726
Китайският до Куба либре ли е Жасмин? Аз съм фен на този, който е почти в края на главната след парка в ляво. Никога не съм имала проблеми с храната, готвят много вкусно и винаги е пълно там.
За северния е вярно, че не разрешават с надуваеми при жълт и червен флаг. Тета е попаднала на спасител блейка.

Не, не до Куба Либре, коригирам, след ресторант Чайка, малко по- нататък.  Като място е много приятно, просто сладко- киселия сос си беше твърде оцетен и панировката твърде дебела.

Последна редакция: сб, 24 юли 2021, 11:26 от MIK

# 816
  • Мнения: 39 302
Снощи вечеряхме в Амелия. Вечерта си върнах езика в масло. На мъжът ми му беше гадно на корема, на детето нищо му нямаше. Значи Амелията остава с черта. Жалко, беше хубаво ресторантче.

# 817
  • Мнения: 48
Ние снощи вечеряхме в ресторант Пловдив до хотел Пловдив, защото Добреви са в съседство, като количество храната беше доста, не ми хареса че чакахме 40мин и то на 1/3 пълен ресторант, не ми се мисли какво ще е ако е фул, също и че пилешките филенца с конрнфлекс се пържат в олиото на цацата и все едно ядеш цаца. Току що ядохме дюнери от паркинга на църквата, бяха супер че и бонус голяма бира ми подариха! Довечера ще видим дали ще успеем да се класираме за китайския, някави други хубави ресторантчета наблизо? Нс северния сме в момента, флага сутринта беше жълт сега вече е червен, а спасителя не дава да се влезе на повече от 10 метра, нищо че е до колене. Според мен така и трябва, това му работа на човека и си я върши съвестно!

# 818
  • София
  • Мнения: 415
Тази година и аз съм супер разочарована от Амелия. Местните продължават да ми хвалят Амиго, та мисля да го пробвам.

# 819
  • Мнения: 9 124
върбан върбанов 674365, жалко за Пловдив сте се разочаровали. Там пиците са добри, както и др. неща..не знам, съжалявам. Иначе вероятно сте чакали, ако сте уцелили пика на вечерящите от хотела. Вътре си има ресторант голям, както и градина с масички малко , там е на изхранване повечето и може сервитьорите да са и там обслужвали. Отвън, където сте седнали е за свободна консумация , но е по-приятно , ама не сядат там от хотела, ако не поръчват нещо по меню и затова не ги виждате.
За ресторанти , аз съм всеядна , не съм много претенциозна но опитайте в Хладното, хареса ми на мен поне, а и е много посетено, преди го бях тук препоръчала и бяха доволни май хора. Срещу " При маама" се намира съвсем близо ви е на гърба на Добреви горе-долу се пада на съседната улица успоредна. Както и Анита ли беше ресторантчето срещу хотел Еди , на улицата дето води до входа на плажа, пак ви е близо , перпендикулярна се пада на вашата.
Иначе за повод или нещо по-различно препоръчвам Вълчан войвода. Малко е по-скъпичко, но не толкова , бях писала и там цените, но има програма, битово е, приятно е, преценете си. На ул. Иглика се намира , от лунапарка тръгвате нагоре до ул. Иглика и свивате наляво и вървите все по нея, ще го видите, има и по-къс път, ама ми е трудно да обясня. Също и Капри заведението до хотел Опал , както и ресторанчето на Опал ми харесваше, но..не съм критерии за храната много. Снакито в центъра, ако пробвате, там е готвено и не е точно ресторант, но е добре за мен поне, както и пиците им там харесвам, но опитайте бисквитената тортичка задължително там)) Това мога да препоръчвам, аз имена по принцип много не помня и не ям по много. На хотел Ева също е добро ресторанчето, това входа откъм гробището, на същата улица има едно ресторантче Фонтана, пред хотел Голдън Лион, съвсем близо са и двата, добре е било, но вкусове различни. Вземете си и рибка от Рибко, хубава е да пробвате))

# 820
  • Мнения: 48
Благодаря, идеята ни е всяка вечер да ядем на различно място тска че ще прообиколим, за Вълчан Войвода разбрах, но там е с резервация а и ни е доста далечко, малкия ни син е на 5 и вечер след 5,6 часа на плажа е тотал щета!

# 821
  • Мнения: 9 124
Не е далече и не е с резервация, но си преценете де, да не ви подведа.
Резервация има само , когато има специални гости (изпълнители), другите дни си е свободно и пак си има някаква програма. Тъкмо и ще разгледате натам градчето си мисля, има още входове за северния плаж там , както и хотели, ресторанти, магазинчета...но с деца е по-трудно, затова просто си преценете.
Гръцкия ресторант Зорба или как беше , пак е около вас, не е лош, има един по малката уличка в дясно от Атила закуските и сладкарницата някъде се падаше, ама...то много ресторанти, Стела също срещу Рибко е хубаво си мисля, зависи какво харесвате и поръчвате и малко как се случи, та...
А от хотела доволни ли сте, как е там?

# 822
  • София
  • Мнения: 415
В момента е доста пълно навсякъде. Без резервация си е трудно намирането на свободни места след 19-19:30.

# 823
  • Мнения: 1 726
В Хладното дори в 18.30 също си чакаха резервациите....
Нямам намерение да резервирам на морето, наистина е пълно, но и ресторанти човек да иска, не сме компания, че специално да търсим място.

Последна редакция: сб, 24 юли 2021, 17:51 от MIK

# 824
  • Мнения: 9 124
Еми..явно е доста пълно градчето. По мое време навсякъде си имаше места, хора имаше, ама места винаги се намираха. Сега е вече силен сезон уж и те така. Поне има много ресторанти , дано се уцели с хубава храна, иначе и аз не съм по резервациите, то на море да отидеш и да резервираш някак...
Сещам се за ресторанта на пристанището, много посетено беше , веднъж само съм сядала там уж истинска прясна риба да ям, е няма такова обслужване. Преди години беше, ама още ме държи, може и да са се променили нещата не знам, иначе хубаво там и гледка, на втория етаж, и изобщо уж при рибите съм , само дето повече не стъпих там, а може и да е различно. Та не знае човек къде и какво е, всяка година се променят нещата.

Общи условия

Активация на акаунт