Черноморец 2021/2022

  • 23 468
  • 257
  •   1
Отговори
# 60
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 523
Магазинче тип мини маркет има пред самото хотелче, работи до ранен час, проверете. Този на Черноморска звезда обаче е по-добре зареден напр. с плодове и зеленчуци. Хотелчето е две еднотипни къщички на по 3 етажа. Паркинг има отзад, дават дистанционно за вратата. Ползвали сме и двата вида студиа. Големите са с по-широка тераса и фронтален изглед към морето. Изглед си има и от малките, в случай че не сте на 1 етаж де. Басейнчето също изглежда чисто, но не съм ползвала. В едната къщичка всяко студио е със собствен бойлер, другата е с нещо общо за къщата, тя е по-новата, но проблем с топлата вода никога не е имало. Хладилниците са големи. Собственичката се казва Краси. Много мила жена, май си живее в Черноморец. Чистеха две млади жени от ромски произход, но изключително любезни и старателни, вкл. всеки ден в банята. Чаршафи сменят на 3 дни.

# 61
  • София
  • Мнения: 351
Брилянт е любимо наше място, ходили сме там много пъти. Чисто, приятно, а Краси е прекрасна. Но си има вървене до плажа, имайте го предвид и то по шосето. Не е много, десет минути максимум. На мен ми е слабост този хотел, обичам го много, но там ходим без децата, та не съм пробвала как ще е с деца, предвид локацията.

# 62
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 523
А защо по шосето, вероятно посока Аполония? Ние минавахме директно през поляната=т- нар. платен паркинг, по-кратко е.

# 63
  • Мнения: 555
Ще бъдем с бебе на 7 месеца и малко, искам да ходя сутрин на плажа за час два, колкото позволява жегата и след това чак след 17-18 часа пак, много ви благодаря за мненията, така се зарадвах че има хубави отзиви за хотела, никога не сме били там, имахме резервация за Гърция, но постоянно се менят наредбите заради ковид и се отказахме, затова в последния момент взех да търся нещо на нашето Черноморие, спокойно и чисто място, явно съм избрала точното. Кои ресторантчета ще препоръчате в района. И в хотела как е кухненската посуда, има ли всичко..?

# 64
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 523
Има чинии, вилици, лъжици, май има тенджера и тиган, но аз не съм готвила. С малкото дете, ако търсите разнообразие за храна вечер, мисля че ще ви трябва колата. Иначе под хотела на плажа има заведение, което тази година е станало Рафи. До Кохи бара на плажа е малко плажно капанче Магура, готвят по нещо за обяд, но вечер май не работи. С гръб към Аполония на плажа в дясно има гръцки ресторант. Някои неща стават, други не. Миди и скариди саганаки напр. не са добре направени. По-надолу по-плажа, на входа на къмпинга е Катедрале. Там има какво да се хапне, но често е пълно. Вариант са ви и заведенията в Черноморец, там аз харесвам Вромос.

# 65
  • Мнения: 646
Два пъти сме посещавали хотел Брилянт. Хладилникът е голям и си пазаруваме от родният град безалкохолни, алкохолни, продукти за закуска... и салати, а си взимахме от Черноморец печено пиле, риба и т.н.като се предвижвахме до там с колата. По принцип може и пеш, но според мен е опасно няма тротоари и пътя е тесен. Предполагам е половин час пеша до центъра на Черноморец. Не сме посещавали ресторантите в близост на плажа, хранителен магазин в близост не видях (миналата година - август). Плажа е на 5 минути, близо е - съвсем малко се върви по пътя и после през паркинга и сте на Тополите.

Последна редакция: чт, 29 юли 2021, 18:10 от Лъчестлъч

# 66
  • София
  • Мнения: 351
Да, моя грешка, за пътя по шосето до плажа, просто ние все ходихме заради приятели, в частта след Аполония и съвсем изключих, че има далеч по-близък и удобен достъп до плажа.

# 67
  • Мнения: 646
С приятели които бяха в къмпинга посетихме два пъти пицария Пинто
http://businessaccountbg.com/pizza-pinto/
На входа за къмринг Градина, след бариерите е. Цените са по-високи за мен, но още помня пицата и калмарите - много добре приготвени...

# 68
  • Мнения: 953
А къде ще препоръчате да се хапва този сезон в Черноморец?

# 69
  • Мнения: 31
Здравейте, няколко години подред почиваме в Черноморец, с две деца, вече на 12 и на 5 години. Миналата година заради пандемията не отидохме, за тази още се чудим. Прочетох доста информация за комплекс Градина и хотелите в района, но искам да попитам дали някой има повече информация за централния плаж на Черноморец, има ли много туристи в самия град, има ли много наплив към градския плаж, дали работи пързалката в левия край на плажа, общо взето такава информация.

# 70
  • София
  • Мнения: 1 181
Централният плаж си е нормален, в смисъл 5 лева чадър, 5 лева шезлонга. Факт е, че не видях да работи пързалката, ходихм до края на плажа, но не я видях да синее. В смисъл, може и да не работеше, но това е пост фактум.
С гаранция август ще е пълно навсякъде...

# 71
  • Мнения: 105
Привет от мен! Тази година отново бяхме във Вила Маре на къмпинг Градина. Ами отново сме изключително доволни. Този път взехме апартамент с една спалня и всекидневна, баня и мокро помещение с пералня на партерен етаж заради бебето за 140 лв. на вечер. Бяхме 3 възрастни и бебче. Беше нов апартамент, изключително чист, прохладен. Не искам да сипя суперлативи, но за мен си беше идеалната почивка. Има пейчици в комплекса, сянка, басейн, а за по-големите деца има нещо като детски кът с батут и други игри. Плажът на градина е на 5 минути пеша, буквално пресичаш улицата и си на бунгалата, а след тях веднага плажа. Цените бяха по 7 лв. За чадър и 7 лв. шезлонг, а комплект 20 лв. Ние бяхме на свободната зона, защото разпъвахме малко басейнче и палатка. Нашето дете ляга рано и не сме обикаляли заведенията. Веднъж хапвахме в Стар фиш и веднъж в Панорама. И на двете места ни хареса. Доста поръчвахме от Аклади - имаха обедно меню, пици, салати и т.н. Доволни сме и от бързата доставка, и от цените.

# 72
  • Мнения: 646
Mani1303 погледнах къде се намира Вила Маре и не мога да разбера главният път ли се пресича - този за Созопол?

# 73
  • Мнения: 31
Mani1303 погледнах къде се намира Вила Маре и не мога да разбера главният път ли се пресича - този за Созопол?

Картата, приложена към сайта на вила Маре е грешна, през google maps се вижда точно къде се намира
https://www.google.com/maps/d/viewer?msa=0&ie=UTF8&t=h&a … PP_QmMys&z=18

# 74
  • Мнения: 960
Mani1303, как е свободната зона?
Преди години беше голяма, но миналата година доста я бяха свили.
И ние ходим след новите бунгала, но миналата година, към 9ч вече беше пълна, а за тази не ми се мисли.
Малко преди входа за Градина има едно старо дърво и до него тесен вход, който минава зад новите бунгала и детска площадка. Там е по-плитко морето.
Ходихме и до караваните, но там си има ями.

Общи условия

Активация на акаунт