Черноморец 2021/2022

  • 23 844
  • 257
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 105
Отговарям по реда на въпросите:
Първо Вила Маре се намира между главния път за Созопол и успоредния на него, който води от Черноморец до входа на къмпинг Градина. Самия паркинг на вилата е непосредствено до главния път на Созопол, което ме подсеща и за единствения минус на мястото - твърде шумно е за мен да се спи на отворен прозорец или врата. Просто е като малка магистрала и през нощта, и рано сутринта. Аз спя доста леко и мен ме смущава това.
Свободната зона беше мисля като миналата година, не ми се видя по-малка. На нас това ни е втора година и за преди това нямам наблюдения. Ние ставахме рано с бебето и до 8.30-9.00 вече бяхме на плажа и нямаше почти никой, но в 10 часа около нас ставаше лудница. Тръгваме в 11 часа, за да може малката да си спи в градината на вилата и се връщахме към 16.30-17.00 часа, когато беше изключително спокойно и приятно. Влизаме точно през този вход до дървото и се настаняваме на най-близката свободна зона.

# 76
  • София
  • Мнения: 8 044
Миналата събота бяхме на плажа на Градина, имаше места на свободната зона. Винаги от едно и също място влизам - откъм паркинга на Dirty Gradina. Седнахме около спасителя, имаше хора, но не са били хавлия до хавлия.

# 77
  • Мнения: 961
Аз гледам да се настаняваме около спасителите.
Не сме безотговорни и спазваме правилата, но като дете бях свидетел как се удави човек и си остана като обеца на ухото. Беше семейство с малко дете. Минахме покрай тях и видях какви хубави праскови са си купили. Имаше черен флаг и на плажа бяха само те , останалите хора се разхождаха. След около 5мин. настана суматоха. Мъжът беше влязъл да се къпе...за последно.Disappointed Relieved
Преди 2-3г бяхме при караваните на Градина. Спокойно море. Навлизахме със съпругът ми в морето и след 5-6м пропаднах. Изпитах ужас. Добре че беше до мен и ми подаде ръка. В този район ,всяка сутрин спасителите обхождат  за ями и предупреждават. Отказахме се да ходим там.

# 78
  • Мнения: 336
Здравейте, нашата почивка до Черноморец се отложи. Бяхме запазили 7 нощувки от 14.08. в семеен хотел Малибу, но детето си счупи ръката и няма да ходим. Пиша го това, защото ако някой се интересува от мястото - се освободи стая, а аз се надявам да си върна капарото.

# 79
  • Valencia-estadio de Mestalla, Barcelona-estadio de Camp Nou
  • Мнения: 901
Здравейте, нашата почивка до Черноморец се отложи. Бяхме запазили 7 нощувки от 14.08. в семеен хотел Малибу, но детето си счупи ръката и няма да ходим. Пиша го това, защото ако някой се интересува от мястото - се освободи стая, а аз се надявам да си върна капарото.
Ще ви го върнат! Звъннете на Мирослав. За останалите които се интересуват за семейна почивка в гр. Черноморец: http://malibu-bg.com/

Последна редакция: пн, 09 авг 2021, 10:00 от emokey

# 80
  • Мнения: 2 774
Извинявам се, ако се повтарям, но на къмпинг Градина как е с паркирането.

# 81
  • София
  • Мнения: 8 044
Ако влезете от към Dirty Gradina или Кайт бара, зад всеки от тях има платен паркинг срещу 5 лв./ден и се паркира спокойно. Преди това е проблем и в най-добрия случай да успеете да паркирате след главния вход, нейде из треволяка.

# 82
  • София
  • Мнения: 964
Здравейте,

мнения за хотел Литорал и хотел Лагуна?

# 83
  • Мнения: 1 051
Знае ли някой, защо не работи Коста Булгара?

# 84
  • Русе
  • Мнения: 7 092
Знае ли някой, защо не работи Коста Булгара?
Ако не бъркам - това не се ли коментира скоро? Имаше питане за хотел, на който никой не отговаря на телефоните при позвъняване. Thinking

Намерих питането. Действително съм се объркала. За свети Никола е било. Извинете!
Обърнатата къща отпреди няколко страници я видях вчера. Хареса ми.

Последна редакция: нд, 05 сеп 2021, 01:48 от viki_1974

# 85
  • Мнения: 10 786
Благодаря на този, който препоръча Далян Акра. Уникално място, натурално и просто, с истинска домашна храна и прясна риба! Имайте предвид, че последните 1-2 км са по черен път, който не е подходящ за ниски коли. Гледката на залеза беше магическа!
Добре е да си направите резервация предварително.
За Вромос - хубава е храната, но и двата вида риба, която ядохме, не беше никак прясна.
Ние бяхме в района на Червенка.
За любителите на скарата, препоръчвам "При Юли" - сочни кюфтета, пържоли, ребърца и бекон, огромни салати и рядко срещани бири (Францисканер и Слон).
Сутрешното кафе пиехме в Бар Ботаник. Там има възможност за хоум офис - на платформа, непосредствено над морето , са обособили бар, на който са хората, които работят на лаптопите си.
Бяхме отседнали в хотел Делфа - чисто нов е, с хубави стаи и неочаквано добра закуска. Малко е далеч от плажа, но в последния момент само там намерих места, а и трябваше да сме максимално близо до нашите приятели, които бяха отседнали в Свети Никола.

# 86
  • Мнения: 1 051
Добре де, в Св. Никола нали няма вода?

# 87
  • Мнения: 6 742
Свети Никола е много голям комплекс, едната част работи, а другата част е на частни собственици и не работи.

Зигзаги, радвам се, че ти е харесало на Акра Simple Smile

# 88
  • Мнения: X
Здравейте,
много назад е отишла нашата тема Smile
Сезонът започна!
Има ли кандидати за Черноморец тази година?
Има ли информация за централния плаж- ще го бъде ли?
Споделете моля местенца за храна, тези които са в стари коментари дали са актуални се чудя...
Ние плануваме почивка в началото на юли, живи и здрави, ще се радвам да се включите отново с коментари Hands Plus1

# 89
  • Мнения: 10 786
Бяхме през май. Централният плаж върви към заблатяване...
Хапнахме в "Кораба Есмералда". Рибената им чорба, тарама хайвер и картофки бяха супер. Дроб сърмата никак не беше хубава. Цените са софийски.
Гледката е невероятна.

Общи условия

Активация на акаунт