Синеморец 2021/2022 г.

  • 17 648
  • 150
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 36
Здравейте,

моля за прясна информация относно плажните заведения в Синеморец - на плажовете Велека и Бутамята, както и на Силистар.
Има ли тоалетна с течаща вода (т.е. нормална, не химическа)?
Заведенията предлагат ли храна и ОК ли е да се консумира там?
Какви са цените за чадър/шезлонг?
В момента съм в Синеморец. На плаж Велека чадърите и шезлонгите са по 5лв, има хубави тоалетни с течаща вода, едно заведение с храна и два бара с напитки. Цените обаче ми се струват прекалено високи, например пържени картофи за 6лв!!! Кафе 3.50!!!
На Силистар бяхме за малко, има такса паркинг 5лв, две заведения и химически тоалетни. Бутамята е пренаселен с деца и не сме били там, видяхме само, че има няколко заведения на плажа.

# 16
  • пак там
  • Мнения: 2 885
На Бутамята чадъри и шезлонги - по 5 лв. Има две заведения с храна със сигурност, и две други - не съм ги проверявала, по-скоро нещо като бистро, барче.

Цените са... де да знам, на някой може да му се струват ниски, на други - високи. В първото - пица голяма - около 12 лв, в последното в края на плажа - тази година не ходихме дотам, но бяха съизмерими с първото.

Плажът е приятен, морето е плитко. В три участъка има свободен плаж - в началото, в средата и в края. Между тях - зони със шезлонги и чадъри. Има изградена тоалетна платена, в началото на плажа. Честно не знам как ходят до тоалетна в останалата част. Ние, като истински мързели, ходим възможно най-близо до водата, къпем се един-два часа и се връщаме в хотела. Не разбираме частта с пърженето на пясъка.

# 17
  • Мнения: 6
Ние ще сме във Вила Зеленика началото на септември само хубави отзиви чувам, дано и ние д а останем доволни.... Единствено ме притеснява, че няма частна детска кухня, а сме с малко дете. Или поне аз не зная да има доставки до Синеморец
https://www.happybebe.bg/dostavka-izvan-grad-burgas
Тези уж доставят до Царево, ако не ви е проблем разходката до там.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 040
Следя Ви, ще бъдем първите дни на септември в любимия ни Синеморец! Също а актуални новини за заведенията.

# 19
  • Мнения: 197
Здравейте,

моля за прясна информация относно плажните заведения в Синеморец - на плажовете Велека и Бутамята, както и на Силистар.
Има ли тоалетна с течаща вода (т.е. нормална, не химическа)?
Заведенията предлагат ли храна и ОК ли е да се консумира там?
Какви са цените за чадър/шезлонг?
В момента съм в Синеморец. На плаж Велека чадърите и шезлонгите са по 5лв, има хубави тоалетни с течаща вода, едно заведение с храна и два бара с напитки. Цените обаче ми се струват прекалено високи, например пържени картофи за 6лв!!! Кафе 3.50!!!
На Силистар бяхме за малко, има такса паркинг 5лв, две заведения и химически тоалетни. Бутамята е пренаселен с деца и не сме били там, видяхме само, че има няколко заведения на плажа.
Извинявам се ,но на Силистар само химическа тоалетна ли има?Какво предллагат на заведенията като храна ?

# 20
  • Мнения: 36
Здравейте,

моля за прясна информация относно плажните заведения в Синеморец - на плажовете Велека и Бутамята, както и на Силистар.
Има ли тоалетна с течаща вода (т.е. нормална, не химическа)?
Заведенията предлагат ли храна и ОК ли е да се консумира там?
Какви са цените за чадър/шезлонг?
В момента съм в Синеморец. На плаж Велека чадърите и шезлонгите са по 5лв, има хубави тоалетни с течаща вода, едно заведение с храна и два бара с напитки. Цените обаче ми се струват прекалено високи, например пържени картофи за 6лв!!! Кафе 3.50!!!
На Силистар бяхме за малко, има такса паркинг 5лв, две заведения и химически тоалетни. Бутамята е пренаселен с деца и не сме били там, видяхме само, че има няколко заведения на плажа.
Извинявам се ,но на Силистар само химическа тоалетна ли има?Какво предллагат на заведенията като храна ?
Само две химически видяхме

# 21
  • Мнения: 197
Благодаря за информацията.Дано не са само химически тоалетните.Другата седмица ще го посетим.С много добри впечатления останах през 2019г,но концесионерът е сменен.

# 22
  • София
  • Мнения: 187
Roanda 80, бихте ли споделили впечатления от плажа след като го посетите.

# 23
  • Мнения: 197
Разбира ще пътуваме в събота и още  другата седмица ще пиша с актуална информация.

# 24
  • Мнения: 856
Нехимически тоалетни има към едно от заведенията. Може и на другото да има, не съм проверявала. Как функционират обаче, при положение, че канализация на плажа няма и цистерна не може да мине заради реката, е друг въпрос. На места като Силистар, химичиската е доста по-разумен вариант.

# 25
  • Мнения: 1 173
Теоретично може да имат модерна локална система за пречистване на отпадните води с микроорганизми 😀
На практика по-скоро се излива директно в морето, дано само да е с по-далечно заустване…То това е масова практика по нашето море, цели населени места нямаха канилизация, един бийч бар да е проблемът 😂

# 26
  • Мнения: 856
На плаж Велека идва цистерна и изпомпва каквото се е събрало.  Станахме очевидци Wink Може и на Силистар да има някакъв вариант, просто локацията там е по-сложна. В скъпи системи се съмнявам да инветистират и аз.

# 27
  • Мнения: 84
Здравейте,препоръчайте ми квартира на Синеморец-без готвене,с климатик телевизор,тераса!
Благодаря Ви предварително!

# 28
  • Мнения: 197
Привет,включвам се както обещах.Пътувахме вчера рано сутринта и пристигнахме директно на плажа.Вчера бяхме на Нестинарка.Плажа е с безплатни чадъри и шезлонги.Днес сме на Силистар.Няма я вече платената такса от 5лв  за паркинг.Чадър и два шезлога са на 15лв.Плажа има какво да се желае от почистване ,предимно клони  и пластмасови сламки.Лошо впечатление прави това голяма част от чадърите с шезлонги на първа линия са запазени.Отностно тоалетните на поляните има химически ,защото има хора на палатки на паркинга с колите.В заведението си има безплатни тоалетни,чисти така като беше през 2019г.Ако някой се интересува от нещо ,да пита мога да проверя и да пиша.

# 29
  • София
  • Мнения: 187
Много благодаря за обратната връзка. Мен ме интересува свободната зона. Има ли хора там, доста встрани ли е изнесена? Приятна почивка на вас.

Общи условия

Активация на акаунт