Синеморец 2021/2022 г.

  • 17 654
  • 150
  •   1
Отговори
# 90
  • Някъде там
  • Мнения: 16 067
Здравейте, ще почиваме в Синеморец след 10-ти септември, сигурно няма да става за плаж, но се чудим дали бар Корабчето и някое поне заведение за хранене ще работи. Не сме ходили до сега толкова късно на море и си мисля , че всичко ще е затворено.
Ние първия път бяхме от 8ми от 14ти и за плаж ставаше и заведения работеха, макар че ние бяхме в Бела Виста и по заведения не сме сядали, но работеха.
За този бар нямам представа, не сме го посещавали.

# 91
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 017
Миналата година бяхме на море около 6-ти в района (Китен), но единия ден бяхме в Синеморец и се намираше нещо за хапване (не сме сядали на заведение). Времето беше прекрасно, но сега някои прогнози дават другата седмица дъжд и ниски температури за съжаление, а мислим да ходим натам.

# 92
  • Sofia
  • Мнения: 1 182
Миналата година бяхме от 6 до 15 Септември. След 15 Кораба и още някои заведения затваряха.

# 93
  • Някъде там
  • Мнения: 16 067
Аз ползвам време+радар и време xl
Винаги са били точни и  валежите от понеделник ги дават около 10-20 процента. Не мисля че ще вали.
Дано само не духа много, че за рибаря не е ок вятъра.

# 94
  • Мнения: 56
Ще става ли времето за плаж,че утре пристигаме? Дават го дападат до 23 градуса температурите в четвъртък,но дано толкова на юг не стигне студа,как е обстановката като цяло?Пишете за да не се чудим?

# 95
  • Някъде там
  • Мнения: 16 067
И аз чакам актуална информация.
По прогнозите не го дават лошо но друго си е информация от мястото на събитието.🙂

# 96
  • Мнения: 9 108
Ако не вярвате на синоптиците, защо мислите, че някой на място ще познае какво ще е времето за следващите дни? Ден за ден. В четвъртък привечер валя проливен дъжд и захладня, но вчера беше топло, слънчево, а морето най-чисто и спокойно за цяла седмица.

# 97
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 583
Здравейте! Ще се радвам да споделите някоя вила в близост, а и с изглед към морето от която сте доволни.

# 98
  • Някъде там
  • Мнения: 16 067
Здравейте! Ще се радвам да споделите някоя вила в близост, а и с изглед към морето от която сте доволни.
Ние сме доволни от
https://pochivka.bg/kashta-kalandzha-2-o41292 С изглед към морето на поляните. Тихо и спокойно.
Плажа не е далеч.

# 99
  • Мнения: 60
Здравейте.
Има ли някой скорошни впечатления от хотел Бела Виста. Храна, обстанова, плаж и забавления за деца.

Последна редакция: пн, 11 юли 2022, 12:31 от Не се сърди, човече

# 100
  • Мнения: 10 805
Влез в тази тема, в последните страници има отзив. Хората са си донесли дървеници от там..

https://m.bg-mamma.com/?topic=1455389

# 101
  • Мнения: 513
Здравейте.
Има ли някой скорошни впечатления от хотела.Храна, обстанова, плаж и забавления за деца.
От преди седмица. Перфектно е. Много добра храна, анимация, която запълва времето на децата (бяхме с 4 приятелски - на 10, 8, 5 и 3 - на никое не му е било скучно). В началото на сезона беше спокойно, но казаха, че е фул на макс хотелът за сезона.
ПП: при нас нямаше проблем с дървеници или изобщо с някакви инсекти.

# 102
  • Мнения: 1 409
От този сезон нямам, но след месец заминаваме за четвърта поредна година, което значи, че сме изключително доволни. Между другото миналата година си донесохме дървеници от така хваления Хот Спрингс, така че гаранция няма откъде ще си донесеш нещо.

# 103
  • СИ
  • Мнения: 4 406
Това хотелът над Бутамята ли беше? Каниха ни преди няколко години на събиране. Нищо особено, да не кажа смотан хотел. А тоя, който им е разрешил да построят там тази кичозна грозотия е за обесване!

# 104
  • Мнения: 326
Моля да препоръчате изпитани кръчми в Синеморец - вкусна храна, чисти кръчми, нормални цени. Че това на което попадаме 3 ден е мърляви кръчми, полуфабрикати и нереални цени.
Благодаря предварително.

Общи условия

Активация на акаунт