На море в Лозенец - 2021 г.

  • 17 117
  • 152
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 980
Ау, аз за съвсем друго място се сетих и говорех Sweat Smile
За едно миниатюрно плаче между две бетонни стени.... Грам не мога да се сетя името...

Както и да е, не е това от снимката със сигурност, за това, което аз си мисля едвам има място за чадър, а тук има цяла сграда Joy Joy

Ох, много смешно ми стана! Извинявам се за объркването!

Ако се сетя това малкото как се казва, ще допълня.

# 121
  • Мнения: 1 726
Ау, аз за съвсем друго място се сетих и говорех Sweat Smile
За едно миниатюрно плаче между две бетонни стени.... Грам не мога да се сетя името...

Както и да е, не е това от снимката със сигурност, за това, което аз си мисля едвам има място за чадър, а тук има цяла сграда Joy Joy

Ох, много смешно ми стана! Извинявам се за объркването!

Ако се сетя това малкото как се казва, ще допълня.
Плаж Хасиенда

# 122
  • Мнения: 1 980
Неее, не е Хасиенда. По пътя за Корал си е наистина.
Все още не се сещам, ама август като идем ще направя една снимка поне.

# 123
  • Мнения: 7 710
това ми излиза в гугъл, само стигането до там не знам става
https://www.google.com/search?q=%D0%BF%D0%BB%D0%B0%D0%B6+%D0%BC% … w=408&bih=773

# 124
  • Мнения: 491
Плаж Хасиенда е този на снимката и няма нищо общо с плаж Меча дупка. Мечата дупка е на другият край до плаж Корал.
elle.n трудно мога да обясня как се стига до плаж Меча дупка. Едва ли ще ме разберете. Ще го има на гугъл мапса, може с него да се ориентирате.

# 125
  • Мнения: 141
Здравейте, ако мога да попитам дали някой знае заведение с жива музика? Благодаря предварително.

# 126
  • Мнения: 491
Здравейте, ако мога да попитам дали някой знае заведение с жива музика? Благодаря предварително.
Преди имаше на гръцкия ресторант на центъра и също ако не се лъжа и на Бухлевата воденица. Не знам дали тази година има/ще има.
В Китен знам, че има.

# 127
  • Мнения: 141
Здравейте, ако мога да попитам дали някой знае заведение с жива музика? Благодаря предварително.
Преди имаше на гръцкия ресторант на центъра и също ако не се лъжа и на Бухлевата воденица. Не знам дали тази година има/ще има.
В Китен знам, че има.


Благодаря!

# 128
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 272
Здравейте, има ли в Лозенец обществена пералня или друг начин за пране на дрехи. Предстои ни престой там за три седмици а няма домашна пералня, благодаря

# 129
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 587
Здравейте! Някой с мнение за хотел Белисимо?

# 130
  • Мнения: 219
Здравейте! Някой с мнение за хотел Белисимо?
Отсядаме там няколко поредни години. Чисто е, има хладилник, собствениците са супер, а и плажа е на 3 минути. Има и дворче, ако искаш колата да не е на пътя. Единствен минус са телевизорите, или са супер малки или имат по 10 канала.
Закуската никога не сме я пробвали.
Долу в хотела има мексикански бар, страшен е 🙃

# 131
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 587
Здравейте! Някой с мнение за хотел Белисимо?
Отсядаме там няколко поредни години. Чисто е, има хладилник, собствениците са супер, а и плажа е на 3 минути. Има и дворче, ако искаш колата да не е на пътя. Единствен минус са телевизорите, или са супер малки или имат по 10 канала.
Закуската никога не сме я пробвали.
Долу в хотела има мексикански бар, страшен е 🙃
Благодаря за изчерпателния отговор! Simple Smile
А, има ли място,където може да се  обядва всеки ден с разнообразна храна?

# 132
  • Мнения: 219
Здравейте! Някой с мнение за хотел Белисимо?
Отсядаме там няколко поредни години. Чисто е, има хладилник, собствениците са супер, а и плажа е на 3 минути. Има и дворче, ако искаш колата да не е на пътя. Единствен минус са телевизорите, или са супер малки или имат по 10 канала.
Закуската никога не сме я пробвали.
Долу в хотела има мексикански бар, страшен е 🙃
Благодаря за изчерпателния отговор! Simple Smile
А, има ли място,където може да се  обядва всеки ден с разнообразна храна?

Ресторантът в хотела не работи, срещу него е Брииз, имат обедно меню. Общо взето от хотела всичко е на пешеходно разстояние

# 133
  • Мнения: 491
Мексиканският бар е вкусен, ама за тия цени ми идва много малка порцията.

# 134
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 809
Вече 5та поредна година почиваме в Лозенец. За мен това е истинската почивка. В Оазис Бийч Резорт. Хапвахме в изброените на предишната страница заведения, но като цяло цените са много високи. Незнам дали в другите курорти е така , но тук е факт.

Общи условия

Активация на акаунт