Созопол 2021/2022 г. - мнения, впечатления и препоръки

  • 55 103
  • 763
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 330
Миденото плажче даже не го броя за плаж. Там ми е хубаво късно вечер да ида, да се люлея на старата желязна люлка и да слушам вълните.

Последна редакция: чт, 20 май 2021, 23:34 от beba2

# 46
  • Мнения: 88
Много благодаря за информацията! Понеже ние няма да сме със собствен превоз, та затова да попитам освен Централния  плаж, има ли друг, по-хубав плаж (чист и плитък) на пешеходно разстояние от Къща за гости Желеви?

# 47
  • Stuck in a moment
  • Мнения: 1 313
Не, пеша няма.

# 48
  • София
  • Мнения: 5 139
Без бой си признавам, че на мен Централният плаж ми хареса миналата година - нови плажни принадлежности, чисти тоалетни, няколко заведения за хапване над него...

# 49
  • Мнения: 5 080
Не съм имала предвид мидените плажчета, даже не се и сещам за тях Simple Smile

# 50
  • Мнения: 3 330
На мен също ми харесва централния плаж, чист, с нови чадъри и шезлонги, не е претъпкан, има заведения за хапване и кафе... С нетърпение си чакам морето в Созопол.

# 51
  • Мнения: 438
Здравейте! Миналата година почивахме на Грийн лайф точно когато нямаше хора заради пандемията и беше страхотно, защото не беше претъпкано и винаги имаше места, включително и разходните ни в Созопол бяха лежерни и приятни. Сега мислим да се отправим натам за 24 май, обаче не мога да разбера изобщо има ли отворени заведения - Верано, Ресто и други по ивицата, където можем да хапваме и пийваме. Изобщо дали има вече чадъри и т.н., не съм сигурна дали не е рано... Не мога да намеря нищо в нета като информация.

# 52
  • Мнения: 20
Здравейте. Моля, който е почивал в къщи за гости Морски скали, Безкрайна синева и Докторската къща в Стария град на Созопол, да сподели впечатления.

# 53
  • Мнения: 1 015
Чадъри като че ли няма. От единствената работеща камера не се вижда добре. Но то май на всички плажове закъсняват с чадърите и заведенията. Само на Слънчев бряг се вижда че са започнали да копаят дупки, но и там чадъри все още няма.

# 54
  • Мнения: 5 080
Здравейте! Миналата година почивахме на Грийн лайф точно когато нямаше хора заради пандемията и беше страхотно, защото не беше претъпкано и винаги имаше места, включително и разходните ни в Созопол бяха лежерни и приятни. Сега мислим да се отправим натам за 24 май, обаче не мога да разбера изобщо има ли отворени заведения - Верано, Ресто и други по ивицата, където можем да хапваме и пийваме. Изобщо дали има вече чадъри и т.н., не съм сигурна дали не е рано... Не мога да намеря нищо в нета като информация.
Почти всички заведения са отворени, с изключение на тези по къмпинзите и Веселата уличка.
Чадъри няма

# 55
  • Мнения: 6 298
Сезонът официално се открива на 01.06.21г.

# 56
  • Мнения: 704
Аз от докторската къща съм с много лоши впечатления.

# 57
  • Велико Търново
  • Мнения: 107
Здравейте. Събирам мнения и отзиви за Laguna beach resort and spa.

# 58
  • Мнения: 2 230
Здравейте. Някой има ли впечатления от Ваканционно селище "Перлите" на плаж Харманите? И също, се чудя този плаж голям и подходящ за деца ли е? Благодаря Simple Smile

# 59
  • Мнения: 3 730
Здравейте. Някой има ли впечатления от Ваканционно селище "Перлите" на плаж Харманите? И също, се чудя този плаж голям и подходящ за деца ли е? Благодаря Simple Smile
Не съм запозната с това селище,но миналата година бяхме в хотел на плаж Хармани с бебе на 9м и ни хареса.Плажа беше чист.

Общи условия

Активация на акаунт