Дюни Роял Ризорт 2021 г.

  • 50 841
  • 761
  •   1
Отговори
# 495
  • here and now
  • Мнения: 4 201
Миналата година пак нямаше места в МРП за вечеря, в края на юни, дори и вътре беше пълно. Тогава още МБ не работеше.
Та има и такива моменти.

# 496
  • Мнения: 568
Нещата почти съвпадат,  но ...не, нямам идея за написаното. (Вярно, че имаше хора с жълти гривни и на други маси в Марина Бийч, нея вечер) А трябва ли да ми вярвате? Не, разбира се. Laughing
 ...Споделям само лични впечатления, нищо повече. Всеки има право да тълкува тази информация, както намери за добре. Предполагам, че тук може да хвърлят по едно око и хората, от които зависи да променят и подобрят нещата. Наивно е да го вярвам, но, дано. Затова и написах своето мнение тук. А иначе: съвсем умишлено не отговорих на въпроса. Стори ми се една идея по- личен. Simple Smile Това е всичко. Надявам се да не дразня аудиторията.

# 497
  • Пловдив
  • Мнения: 2 014
Защо сте наели апартамент при условие ,че сте само двама?В тоя случай е нормално цената да е висока.Миналата година по това време Марина Бийч не работеше и въпреки ,че бяха събрани всички в Роял си беше много спокойно и храната достатъчно.Що се отнася до чадърите това е най-малкият проблем.Мяташ нещо отгоре и готово.Сянка  много в комплекса.

# 498
  • Мнения: 568
Вижте, момичета, не искам да се конфронтирам с никой, който има друг поглед над нещата. Защо, какво, колко и как са вече лични работи, не мислите ли? Уважавам различната гледна точка, не държа да ми вярвате и нямам намерение да споря. Това е само едно мнение. Което, ако трябва да съм искрена, не се подкрепя напълно дори от мъжа ми 😂... и това е напълно естествено. Та, не очаквам съвсем непознати хора да се съгласяват с мен.  Може да го приемете или да не го приемете. Може би очаквах повече, това е. Четох и темата преди да изберем това място за почивка. Не вярвах на мненията с негативни оттенъци, но ето ,че се уверих как хората са имали право и не са излъгали.  😊 Постът ми беше написан с критичен, но приятелски тон. Комплексът е хубав и ще е загуба, ако собствениците си позволят да загубят клиенти заради дребни на пръв поглед, детайли.

ПП. Марина Бийч също е пет звезден. Ресторантът би трябвало да е на нивото в Палас. Т.е. категорията се запазва.

# 499
  • Sofia
  • Мнения: 3 751
Не го приемайте като заяждане, Марина бийч също е 4* единственият 5* в комплекса е МРП. Хората сме различни, един харесва едно, друг друго, затова обичам да чета подробни и обективни (доколкото е възможно) коментари, за да преценя с кое мога да направя компромис, и с кое не. Да, комплексът има забележки, но на този етап няма аналог у нас.

# 500
  • Мнения: 3 382
Аз лично не се заяждам, наистина ми стана интересно колко точно е една бала пари за седмица в края на сезона и, след като казвате, че за хора с деца може би повече си заслужава съотношението цена- качество, защо решихте да наемете апартамент за двама? Може би ако бяхте в двойна стая и за Вас въпросното съотношение щеше да е по-приемливо... Аз също не влагам лоши чувства. Коментираме си...

# 501
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 423
Аз съм почивала два пъти през втората половина на юли. Не съм имала проблем с чадърите - ходя на плажа към 16ч. Плажувам винаги под чадър - цялата. Не се "пека" изобщо на слънце.

Преди обед съм на аквапарка, заради децата - те го предпочитат.

# 502
  • Белгия
  • Мнения: 300
Чадърите наистина са проблем. Отиваме, правим опит да стоим на плажа, не се издържа слънцето и се местим на басейн. Накрая се оказва, че сме на морска почивка без плаж.

# 503
  • Мнения: 1 069
Защо сте наели апартамент при условие ,че сте само двама?

Moже ли аз да отговоря ? Естествено , че може .... демокрация.

Първо не ви влиза в работата, второ хората може да искат релакс, не да се прескачат куфари  и прочие.
Трето ........

# 504
  • Пловдив
  • Мнения: 2 014
Точно стаите за двама в Марина Роял са толкова големи ,че спокойно може да се играе хоро.

# 505
  • София
  • Мнения: 790
Ние бяхме в МБ между 12 и 16.09. Много ни беше странно защо има хора от МРП в ресторанта. Разбрах, че всички резервации за други хотели се пренасочват именно към МРП и определено имаше повече със златни гривни. Особено последните дни, бяхме малцинство със сини. Явно и резервациите за МБ ги пренасочваха.

Последна редакция: чт, 23 сеп 2021, 14:02 от *Elle*

# 506
  • Мнения: 19 473
Точно стаите за двама в Марина Роял са толкова големи ,че спокойно може да се играе хоро.
Точно пък ние не може да определяме кой какво помещение за почивка да си запазва. Въздържах се като се повдигна въпроса първите два пъти, но вече определено се прекали. И аз винаги запазвам апартаменти  за двама възрастни за годишната си почивка и не мисля, че трябва да обяснявам защо на непознати от форум. И то при положение, че като не отговори потребителката въпросът беше зададен още няколко пъти. Приемете, че хората са различни.

# 507
  • Пловдив
  • Мнения: 2 014
Точно стаите за двама в Марина Роял са толкова големи ,че спокойно може да се играе хоро.
Точно пък ние не може да определяме кой какво помещение за почивка да си запазва. Въздържах се като се повдигна въпроса първите два пъти, но вече определено се прекали. И аз винаги запазвам апартаменти  за двама възрастни за годишната си почивка и не мисля, че трябва да обяснявам защо на непознати от форум. И то при положение, че като не отговори потребителката въпросът беше зададен още няколко пъти. Приемете, че хората са различни.
Тогава да не се оплаква ,че е дала торба с пари.Защото много добре е знаела ,че там не е евтино.

Последна редакция: чт, 23 сеп 2021, 14:52 от slavei4e

# 508
  • Мнения: 19 473
Доколкото схванах съдържанието на написаното тя се оплакваше, че платената цена не отговаря на качеството на услугата, която е получила. Така че не е наша работа да съветваме когото и да било какво помещение да наема, просто ако не сме съгласни с констатацията, да я оборим с аргументи /ако имаме такива/, не да я съветваме следващия път да ползва по-евтината услуга, че да й излязат сметките. Предполагам жената няма нужда от нашите съвети в тази насока и сама може да направи преценка за какво да харчи парите си. И вече написа, че на лични въпроси няма да отговаря.

# 509
  • Мнения: 10 757
Чадърите наистина са проблем. Отиваме, правим опит да стоим на плажа, не се издържа слънцето и се местим на басейн. Накрая се оказва, че сме на морска почивка без плаж.

От скоро следя темата. За такива чадъри ли става дума? Снимката я взех от едно варнеско заведение за мостра. По-голяма глупост не съм виждала аз.

Общи условия

Активация на акаунт