Дюни Роял Ризорт 2021 г.

  • 50 928
  • 761
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 10 162
Аптека няма , но има медицински център, не се е налагало да проверяваме как е там, за щастие. Аптечка с необходимо за първа помощ винаги си нося на почивки, не разчитам на комплексите, където и да е почивката, за търсене на основни лекарства и материали за спешни случаи.

# 481
  • Мнения: 155
Ние ползвахме медицинския център. Каката имаше болки в ушите.. Докторът предписа капки и тя се оправи. Много внимателни бяха. Прегледът беше около 40 лв

Последна редакция: пт, 03 сеп 2021, 18:06 от pollin

# 482
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
2 пъти съм ползвала медицинския център, едната година едното детр бвшв с температура, друга година някаква бактерия. Доволна съм. И даже не ни взеха пари втория път, дадоха ни и лекарството (него платихме) .

# 483
  • София
  • Мнения: 8 932
Миналата година имаше и лекар до Аквапарка. ММ ми ходи да му мерят кръвното, което се оказа високо и каза, че не са му взели пари за прегледа.
Иначе в Созопол в началото има платени паркинги. По-далеч са от стария град, но е удобно.

# 484
  • Мнения: X
Моля за помощ и информация. От 1 септември сме на Дюни всичко е супер. Може ли някой да сподели дали има някакъв транспорт до Созопол, не собственост на хотела. Искаме да идем до Созопол, а тези дни е фестивал Аполония и ни посъветваха да не ходим с колата, защото няма къде да се паркира.

Автобусът от Созопол до Грийн Лайф идва до Дюни. Лятото разбрах, че на Грийн Лайф нямат къде да обърнат и затова идват до Дюни. Билетът е 1.50, но имат много малко автобуси (мисля, че са 4-5 на ден). Последният от Созопол към Грийн лайф е в 18, а обратно към Созопол в 19.  Това по спомени. Можете да попитате охраната на бариерата - те бяха доста запознати. На рецепцията си нямаха и идея за този автобус.

# 485
  • Мнения: 321
Моля за помощ и информация. От 1 септември сме на Дюни всичко е супер. Може ли някой да сподели дали има някакъв транспорт до Созопол, не собственост на хотела. Искаме да идем до Созопол, а тези дни е фестивал Аполония и ни посъветваха да не ходим с колата, защото няма къде да се паркира.

Автобусът от Созопол до Грийн Лайф идва до Дюни. Лятото разбрах, че на Грийн Лайф нямат къде да обърнат и затова идват до Дюни. Билетът е 1.50, но имат много малко автобуси (мисля, че са 4-5 на ден). Последният от Созопол към Грийн лайф е в 18, а обратно към Созопол в 19.  Това по спомени. Можете да попитате охраната на бариерата - те бяха доста запознати. На рецепцията си нямаха и идея за този автобус.
Много благодаря. Отговор навреме. Времето май ще се разваля и някой следобед може да направим разходка до Созопол

# 486
  • Пловдив
  • Мнения: 2 017
Да не вали вече?Когато е лошо времето има ли някаква анимация и забавления вечер?Или всеки си стои в стаите?И как се побират толкова хора вечер в ресторанта след като по-голямата част е на открито?В момента всички ли хотели работят или започнаха да затварят някои и да ги събират в Марина Роял всички?

# 487
  • Мнения: 639
Всичко си работи, на вън не е чак толкова студено и много малко хора сядат вътре.
Тормози ме един въпрос, ние сме в Марина Бийч, вече четвърти ден не сменят чаршафи те. Кърпите всеки ден, но даже в двузвездните хотели на третия ден чаршафи те са ни били сменяни
Не че вкъщи ги сменям на 3 дни, но не е типично за 5 звезди......

# 488
  • Мнения: 321
Всичко работи. Днес духа и е ужасно времето, а на 6 септемри друг път е било 35 градуса. Ходихме до Созопол сутринта на разходка. Там хич не ми хареса, човек върху човек,прашни,строежи,пепеляцу,теснотия,гъч. Това ни затвърди категоричното посещение за догодина отново на Дюни. В ресторанта си е ок като седнеш под навесите,а не точно на терасите. Анимация незнам. Не съм ги чула, аниматорите ядях днес на обед. Ще видим довечера. Утре ни се ще ако може поне краката да топнем и да поиграят на пясъка децата.

# 489
  • Мнения: 568
Кажи - речи - закрихме сезона. Simple Smile Вчера се прибрахме от Марина Роял Палас. За първи път почивахме там, но съм разочарована. Според мен, мястото изобщо не отговаря за претенциите на пет звезден комплекс. Момичета, храната беше...меко казано със съмнително качество. В ресторанта се струпваха много хора, никой не носеше маска, също и ръкавици не слагаха повече от половината посетители. Никакъв контрол от страна на персонала...Едната вечер, поради липса на маса, ходихме да вечеряме в Марина Бийч. Хареса ми там, обаче - бирата "Славена" и някаква супер разредена. Исках  чаша бяло вино - от автомат и със стайна температура. Поне в Палас, тези неща бяха разлчни и биваха. ...А чадърите? Покъртителни...как се пазехте от слънцето през юли и август с тия мрежи за комари, които са опнали върху чадърите? Ние не изпитахме толкова голям дискомфорт, защото не беше зверски горещо, макар и да припичаше, но не мога да си представя как е било през юли, когато още в 10.00ч. е жега. Мне, според мен, мястото не си заслужава балата с пари, която изсипваш. Ние бяхме само с мъжа ми, може би за семейства с деца е ок, но тези детайли за място с претенции...не са ок, според мен.

# 490
  • Мнения: 3 386
Извинявам се за любопитството си, но каква цена платихте и за почивката си в Роял и за колко време?

# 491
  • Мнения: 19 485
За мен е много странно и недопустимо да има недостиг на маси в Роял в края на сезона и да се налага ползването на ресторант от по-ниска категория.

# 492
  • Мнения: 568
Извинявам се за любопитството си, но каква цена платихте и за почивката си в Роял и за колко време?
Цените са такива, каквито са, съответно за сезон II.
https://visit.bg/oferti-pochivki/paketni-ceni-marina-roial-palas-djuni-19613/
Престоят ни беше за 7 нощувки в апартамент към басейна.

# 493
  • Мнения: 890
За мен е много странно и недопустимо да има недостиг на маси в Роял в края на сезона и да се налага ползването на ресторант от по-ниска категория.
Ами... тук е така. По света, че дори в Африка, един 5* хотел има няколко ресторанта с общ капацитет по-голям от броя на леглата в хотела.

# 494
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 575
Извинявам се за любопитството си, но каква цена платихте и за почивката си в Роял и за колко време?
Цените са такива, каквито са, съответно за сезон II.
https://visit.bg/oferti-pochivki/paketni-ceni-marina-roial-palas-djuni-19613/
Престоят ни беше за 7 нощувки в апартамент към басейна.
Не отговорихте на въпроса.
Надали по това време на годината х-л Марина РП е толкова препълнен, че да няма места в ресторанта.
Дали не са прехвърляли гости, резервирали за други хотели /например в х-л Белвил, двойна стая и настанени като бонус в апартамент в МРП/?
Случайно попаднах в Букинг на този отзив,  
Скрит текст:
Albena
 България
 
Стая с 2 отделни легла и изглед към парка (2-ма възрастни + 1 дете до 5 години) – с безплатен достъп до плажа
 
4 нощувки ·  септември 2021
 
Двойка
Оценено през 20 септември 2021
Разочароващо
5.0
 
Харесаха · Първо да уточня, че оценката ми е за Дюни Марина Роял Палас, където бяхме настанени, въпреки резервацията ни за Белвил. Последния, вече беше затворил. Дотук - добре, предложиха уж по-класно място. Настаниха ни в джуниър суит с изглед към басейна. Стаята беше отлична, мебелировката беше запазена, осветлението - достатъчно, нямам забележки относно хигиената.

Не харесаха · В банята имаше само сапунчета, което за пет звезден хотел е повече от нищо. Мини барчето беше скромно заредено. Безобразие в основния ресторант - струпване на много хора, масите на открито не достигат дори сега, в ниския сезон. Повечето хора не слагат ръкавици, маски - изобщо. Няма абсолютно никакъв контрол относно ковид мерките. Чистите чинии, често биваха с остатъци от храна. На пръв поглед, храната е ок, но това е само първоначално впечатление. Когато се вгледаш по-отблизо, забелязваш, че бърканите яйца на закуска, всъщност са нямат нищо общо с яйца, овкусеното масло, всъщност е маргарин, а плодовите сокове са оцветена течност. Салатния бар не предлага разнообразие от свежи салати. Основните ястия не са нищо особено. Картофите бяха в изобилие - на закуска, обед и вечеря - задължително се предлагаха - да запълват липсата на разнообразие, може би. В една от десертните пастички, открих остатък от ръкавица. Изобщо: храната е с ниско и съмнително качество. В Марина Бийч бирата е "Славена" - подобие на бира, бялото вино е от атвтомат, топло. Доколкото ми е известно, Марина Бийч също има претенциите на 5 звезден хотел. За мен това е недопустимо. Поне в Палас, бирата биваше - беше Бекс и ок.
Относно плажа - прекрасен, но мръсен - навсякъде фасове и остатъци от храна и чаши.
Чадърите....искам да попитам някой от управителите или който чете и е заинтересован за отзивите...наистина ли смятате, че "мрежа против комари", опъната за "чадър" на плажа, може да ви предпази от 35 градусова жега и пек? Хубаво е да тествате, ей така - в продължение на десетина минути,, да постоите под тази "сянка". Абсолютна гавра за място с претенции! Добре че, не беше горещо по време на нашия престой, но мога да си представя през юли как е било...
В заключение: идваме за първи път, но ще е и за последен, явно. Категорично не препоръчвам! Жалко за прекрасната локация. Мястото е западащо и не си струва куфара с пари, които потребителите плащат.
https://www.booking.com/hotel/bg/bellevile.bg.html?aid=932865#tab-reviews, дали не е писан от Вас?
Далеч съм от мисълта, че комплексът е идеален, но няма как да Ви повярвам.

Последна редакция: вт, 21 сеп 2021, 23:19 от Скубиду

Общи условия

Активация на акаунт