Дюни Роял Ризорт 2021 г.

  • 50 940
  • 761
  •   1
Отговори
# 585
  • Пловдив
  • Мнения: 545
Здравейте. Резервирах Belleville през Booking. С ММ и детето на 3 г. ще сме. Можете ли да отговорите на няколко въпроса?
- В Booking потвърждението има клауза, че не връщат пари ако обектът обяви несъстоятелност. Това нормално ли е? Последните 2 г. резервирам само през агенция и ми се вижда странно.
- Резервацията е с възможност за плащане чак 6.Юли, т.е. дала съм си картата, но ще изтеглят парите чак тогава. Има ли опасност от хотела да отменят резервацията, понеже не е платена предварително?
- Има ли нещо силно негативно за Белвил, за което да съм подготвена? 🙂
Благодаря предварително!

# 586
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 575
Happy_life,  ние останахме доволни от Белвил миналото лято, нямаше неприятни изненади, дано и това лято да е така!

За резервацията - не се притеснявайте, няма да ви я отменят, заради това, че още не сте платили,

# 587
  • Мнения: 8
Здравейте момичета!
Лято 2022 очертава да ми е първата почивка на Дюни и си признавам, че се притеснявам как седи положението с ковид. Потърсих на сайта им клаузи свързани с това дали ако се разболееш преди почивката и си с доказан pcr тест получаваш някакво възвръщане на платената сума. Отделно дали ще се изисква зелен сертификат при регистрация? Осъзнавам, че положението е тъмна Индия, но ако някой има опит от минали лета, бих се радвала да сподели Heart
Извинявам се ако въпросът вече е бил повдиган! Изчетох 10тина страници от темата за миналата година, но не успях да намеря засегнати тези въпроси.

# 588
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
До момента не са изисквани сертификати, не очаквам и това лято да се изискват. Относно анулиране на резервацията поради COVID - може би трябва да се направи застраховка.

# 589
  • Пловдив
  • Мнения: 2 017
Какви мерки?Само трябва да слагаш ръкавици в ресторантите.Всичко е до самосъзнание.Лято 2021 беше лудница по вашето море.Никакви мерки никъде само на хартия.

# 590
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
И слава богу, че нямаше мерки и си живеехме нормално.
Но ако сегашните мерки останат, ще искат зелен сертификат за хотела, имайте го предвид .

# 591
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 731
Здравейте момичета!
Лято 2022 очертава да ми е първата почивка на Дюни и си признавам, че се притеснявам как седи положението с ковид. Потърсих на сайта им клаузи свързани с това дали ако се разболееш преди почивката и си с доказан pcr тест получаваш някакво възвръщане на платената сума. Отделно дали ще се изисква зелен сертификат при регистрация? Осъзнавам, че положението е тъмна Индия, но ако някой има опит от минали лета, бих се радвала да сподели Heart
Извинявам се ако въпросът вече е бил повдиган! Изчетох 10тина страници от темата за миналата година, но не успях да намеря засегнати тези въпроси.

Както в ресторант, така и в хотел в момента се иска сертификат - във всичките му позволени в България варианти.
При резервация се посочват сроковете за анулация и неустойки. На практика винаги са били ок да се направи смяна на датите (според наличните места). Изключвам резервациите в Букинг.
Така или иначе най-сигурно е със застраховка отмяна на пътуване.

# 592
  • Пловдив
  • Мнения: 545
Здравейте момичета!
Лято 2022 очертава да ми е първата почивка на Дюни и си признавам, че се притеснявам как седи положението с ковид. Потърсих на сайта им клаузи свързани с това дали ако се разболееш преди почивката и си с доказан pcr тест получаваш някакво възвръщане на платената сума. Отделно дали ще се изисква зелен сертификат при регистрация? Осъзнавам, че положението е тъмна Индия, но ако някой има опит от минали лета, бих се радвала да сподели Heart
Извинявам се ако въпросът вече е бил повдиган! Изчетох 10тина страници от темата за миналата година, но не успях да намеря засегнати тези въпроси.

Както в ресторант, така и в хотел в момента се иска сертификат - във всичките му позволени в България варианти.
При резервация се посочват сроковете за анулация и неустойки. На практика винаги са били ок да се направи смяна на датите (според наличните места). Изключвам резервациите в Букинг.
Така или иначе най-сигурно е със застраховка отмяна на пътуване.

А от къде е най-добре да се направи резервация, през официалния сайт ли?

# 593
  • Мнения: 807
Миналата година най-добра цена ми дадоха от Холидей планет.
Бяхме в къщите на Дюни.
Мерки никакви не се спазваха - пълна лудница в ресторантите, но и бройките заразени лятото са ниски.
При пристигане попълвахме декларация, че ако ни хване 14-дневна карантина по време на престоя, разходите по настаняването са за наша сметка.
Имахме някаква схема с връщане на парите: 21 дни преди почивката (мисля бяха 21) връщаха 100% от сумата, 14 дни преди това (май бяха 14)  връщаха 50%, 7 дни преди това май нищо не връщаха.

# 594
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 575
Добре е да се провери на 2 - 3 места преди да се резервира. За мен има значение не само цената, а и условията за анулация.
Сега проверих в Букинг за хотелите на Дюни и ми дава по  2 цени - едната със срок на безплатна анулация до 14 дни преди пристигането, а другата със срок на безплатна анулация - 3 дни преди пристигането, като втората цена е с около 100 лева по-висока за едноседмичен престой.
В агенциите още не съм проверявала какви са условията и цените.

# 595
  • Мнения: 313
Миналата година най-добра цена ми дадоха от Холидей планет.
Бяхме в къщите на Дюни.
Мерки никакви не се спазваха - пълна лудница в ресторантите, но и бройките заразени лятото са ниски.
При пристигане попълвахме декларация, че ако ни хване 14-дневна карантина по време на престоя, разходите по настаняването са за наша сметка.
Имахме някаква схема с връщане на парите: 21 дни преди почивката (мисля бяха 21) връщаха 100% от сумата, 14 дни преди това (май бяха 14)  връщаха 50%, 7 дни преди това май нищо не връщаха.
Може ли отзиви за къщичките?

# 596
  • Мнения: 6 299
Миналата година най-добра цена ми дадоха от Холидей планет.
Бяхме в къщите на Дюни.
Мерки никакви не се спазваха - пълна лудница в ресторантите, но и бройките заразени лятото са ниски.
При пристигане попълвахме декларация, че ако ни хване 14-дневна карантина по време на престоя, разходите по настаняването са за наша сметка.
Имахме някаква схема с връщане на парите: 21 дни преди почивката (мисля бяха 21) връщаха 100% от сумата, 14 дни преди това (май бяха 14)  връщаха 50%, 7 дни преди това май нищо не връщаха.
Може ли отзиви за къщичките?
Снимка на формука, гост в къщичките през лято 2021г.

# 597
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Ние две поредни години сме доволни.

# 598
  • Мнения: 1 397
Ние две поредни години сме доволни.

Здравейте! Да разбирам,че от Холидей Вилидж сте доволни,така ли? За първи път ще резервирам на Дюни и снимката по-горе ме притесни!
Другото,което исках да попитам е кои ресторанти и басейни могат да ползват гостите на вилите?

# 599
  • here and now
  • Мнения: 4 229
Всичко, без това на територията на Марина Роял Палас.
Аз лично от къщичките не съм очарована. Чак като на снимката не сме попадали, но в крайна сметка само спим там. Ако няма места другаде, тогава запазвам там.

Общи условия

Активация на акаунт