Професионални серии за коса 148

  • 54 378
  • 785
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 102
Благодаря ви, на снимки малко по-различно и красиво изглежда. На живо през бронза прозира черно не знам как да го обясня.
Хахаха в тая жега надали ще се сушим с него толкова често, но е вариант да го правим на климатик, че иначе ...

# 241
  • Мнения: 421
Аз два дни пробвах, набримчих климатика ,направих се аз,обаче послее тръгнах и забравих ключа за колата ,и това уби прическата ,втория път бързах пак нещо ,сега ще мисля и търся варианти да я навивам влажна ,и да ходя начупена ,дори ефекта да не ме задоволява , ще изтрая ,тъкмо и за косата почивка . Честито за парлукса ,аз имам синия ,ако искаш снимки на живо пиши на лично.

# 242
  • Мнения: 1 666
Обмислям и аз да си ходя натурално къдрава и без това в момента ходя основно вързана Grinning
За Парлукса, аз имам розов, в началото ми беше малко странно, но после свикнах, сега си го харесвам 😁

# 243
  • Мнения: 4 127
Victoriai много ще се радвам ако отделиш минутка и покажеш и твоят розов на живо. Стига да не те притеснявам по някакъв начин. Тези снимки са много полезни, защото когато човек се чуди в търсачката излизат и може да се ориентира и без да се пита повторно. На синия и зеления мисля че съм виждала снимки тук в темата. Красота! 👌
Особено зеления 💖

Последна редакция: чт, 24 юни 2021, 17:03 от Lale_Lili

# 244
  • Мнения: 31 389
Моят е ярко розов и го обожавам. Аз държах страшно много на цвят и не бих взела нежелан такъв.

# 245
  • Мнения: 1 666
Малко по-късно ще го снимам и ще покажа.
Редактирам се. Ето снимка # розов Парлукс #

Последна редакция: чт, 24 юни 2021, 17:15 от Viktoriai

# 246
  • Мнения: 1 113
Аз също мисля, че цветът на сешоара трябва да носи радост. Особено за скъп сешоар. Моят Парлулс е червен. Heart А Дайсън сив с розово.
Днес за пръв път си сложих ампула Денсифик. Много лека и приятна я усетих, мисля че добавя и обем. Надявам се след три месеца да имам много нова коса!

# 247
  • Мнения: 60
Дами, Златна рибка имат 20% намаление на всичко до неделя. Някоя дама запозната с цените може ли да каже има ли някакво завишение на базовите цени, понеже мислех да взимам шампоан и маска на Alfaparf и бяха съответно 15 и 20 лева, а сега гледам че са намалени от 18 и от 24 лева?

# 248
  • Мнения: 6 930
Дами, Златна рибка имат 20% намаление на всичко до неделя. Някоя дама запозната с цените може ли да каже има ли някакво завишение на базовите цени, понеже мислех да взимам шампоан и маска на Alfaparf и бяха съответно 15 и 20 лева, а сега гледам че са намалени от 18 и от 24 лева?

Реално са си намалени. Преди няколко дни поръчвах точно Alfaparf, всичко беше с по 5-6лв повече от днес.
Провери и в Нотино, там някои неща са дори по-изгодни.

# 249
  • Мнения: 1 227
Аз виждам и то драстично увеличение на всичко на Филип Кингсли (още преди намалението го забелязах), което е много тъпо… за другите марки не знам.

И Напура са намалени да си знаете! Аз Се двоумя между ампули Анаген и Стамиген. Ако съчетая шампоан Стамиген с ампули Анаген ще успея ли да ударя двете мишени?

# 250
  • Мнения: 737
Тази маска ли е коментирана постоянно тук с "кафява капачка" https://www.zlatnaribka.com/podhranvashta-maska-za-normalna-do-p … ure-masque-236-ml ? Пише, че е без парабени, а дали е и без сулфат? Пише, че е за средна до плътна коса, а моята е тънка, дали е подходяща за всеки тип коса?

# 251
  • Мнения: 4 127
И аз забелазах за Филип Кингсли. Даже им писах съобщение в месинджър, защото това вече е цифромания, с извинение!
Те ми отговориха че от централата на ФК са вдигнали цените за цял свят. Не знам дали е така, но аз ще трябва да се откажа от техните продукти. Все пак понякога има някаква психологическа граница и дори и на хубави продукти цената не винаги е оправдана.

# 252
  • Пловдив
  • Мнения: 1 120
Здравейте, момичета. Преди малко си взех пратка от парфимо с кутия фюзио дози за боядисана коса и хоп с изтекъл срок. Много съм възмутена. Връщали ли сте към тях? Ще ме въртят ли?

# 253
  • Мнения: 3 700
Аз пък от известно време съм с някаква изначална грешка, ако реша да им посетя сайта. Излиза ми за много от продуктите това:

Това и винаги, когато пускате линкове.
Вероятно ми отмъщават, че им обясних преди време някои неща...

# 254
  • Мнения: 1 666
Пийч, и аз се колебая между двете серии на Напура. Също така се чудя имам ли нужда от тях 😁. В момента за скалп имам  серума Епруваж, ш Меди Фолиген и малка доза от гела на Давинес, както и натурален сорей с коприва. Обаче пък очаквам следродилен косопад....Дай Боже да ме пропусне, но пък знае ли човек... 😁

Общи условия

Активация на акаунт