Кранево 2021 г.

  • 18 955
  • 124
  •   2
Отговори
# 75
  • Мнения: 8 952
след няколко дни , на 3 март се открива новия СПА супер ХОТЕЛ Casa di Fiore , https://casadifiore.com

Сайтът на пръв поглед е впечатляващ.
Обаче много малко снимки.
Любопитно ми е каква ще е градината им. Басейни и т.н. зони за релакс.

Успех в начинанието!

# 76
  • Варна
  • Мнения: 3 954
има басейни с гореща минерална вода.Кое/как ще видя на 3ти Simple Smile

# 77
  • Мнения: 8 766
Петър, ще очаквам отзиви.
Интересно изглежда, а и новичко.
Тъкмо за един уикенд добре ще ни дойде в края на март.

# 78
  • Варна
  • Мнения: 3 954
Петър, ще очаквам отзиви.
Интересно изглежда, а и новичко.
Тъкмо за един уикенд добре ще ни дойде в края на март.

да ама не , няма свободни места , сигурно заради откриването имат много гости Sad
Поканиха ме след неделя , ама като ми казаха цените - едва ли
дневен пакет 40 лв./човек
двойна стая - 270 лв . Sad  и то само март - сетне повече
https://casadifiore.com/offers/

# 79
  • Мнения: 14 494
Много са им високи цените, и аз ги гледах за лятото. Предполагам, че ще паднат предвид международната обстановка.

# 80
  • В.Търново
  • Мнения: 6 689
Много са им високи цените, и аз ги гледах за лятото. Предполагам, че ще паднат предвид международната обстановка.
А, аз мисля, че ще скочат още драстично, предвид войната, горивото тръгва стремглаво нагоре, от денс има нови цени и на хранителните продукти от първа необходимост като олио, захар, брашно. Предстои сериозна криза и с електроенергията и природния газ.Не ни чака нищо добре.

# 81
  • Варна
  • Мнения: 3 954
А, аз мисля, че ще скочат още драстично,

Е да де ама то има една основна истина : не е важно за колко искаш да продадеш каква да е стока , а за колко МОЖЕШ.Колкото и пари да ми искат въпроса е дАЛИ аз ИСКАМ  да им дам ! 150 евро за двойна стая няма да им дам при условие , че в Гърция/Турция мога да си намеря за 80 - 100 и за 30 - 50 без храна и хем съм на по топло море хем на по добра кухня и сървис. А и все пак чужбина - има повече емоции и е по интересно.Има и друго съвсем ясно е , че рускоезични туристи няма да има което ще доведе до това у нас/Гърция/Турция стотици хотели НЯМА да отворят , а много ще кретат . Така че на ласт минит ще чакаме Simple Smile

Последна редакция: сб, 05 мар 2022, 12:49 от peterky2002

# 82
  • Мнения: 74
Здравейте,

От два дена във фейса ми излиза реклама на хотел Аквамарин Кранево. Някой има ли повече информация за този хотел? Благодаря

# 83
  • Мнения: 18
Здравейте. Има ли по-нови публикации за Кранево или аз не мога да ги намеря? И ако някой може да ми каже къде да намеря информация за детският спортен комплекс Аквалайф, ще съм благодарна. 🙂

# 84
  • Мнения: 3 347
...И ако някой може да ми каже къде да намеря информация за детският спортен комплекс Аквалайф, ще съм благодарна. 🙂
Кажете какво ви интересува,детето ми беше септември там,а аз в този извън оградата, високата сграда.

# 85
  • Мнения: 18
...И ако някой може да ми каже къде да намеря информация за детският спортен комплекс Аквалайф, ще съм благодарна. 🙂
Кажете какво ви интересува,детето ми беше септември там,а аз в този извън оградата, високата сграда.
Ами интересува ме дали е подходящо, като база, като храна и изобщо всякаква информация ще ми е полезна. Благодаря! 🙂

# 86
  • Мнения: 71
Някой с впечатления за хотел Съни Касъл?

# 87
  • Мнения: 5 508
Аз да питам дали някой е пътувал от и за Кранево през Варна с автобус тази година и да даде инфо за автобусите - има ли редовно, къде спират и от къде тръгват в Кранево? В неделя има ли транспорт и разреден ли е 🤔
Не съм ходила в Кранево от 2015 и ми се ходи много, но ще сме без кола, та ще разчитаме на този вид транспорт Simple Smile

# 88
  • Мнения: 38
Зарa , ние се върнахме от Кранево преди ден . От автогара Варна тръгват микробусите за Кранево, сравнително начесто са. Има и преминаващи през Кранево, тези , които са само до Кранево спират на центъра срещу двата големи супермаркета. Билета е 5 лв. Тук може да видите разписание и дни , в които пътуват бусовете.      https://autogaravn.com/index.php?module=schedules&action=departures

# 89
  • Мнения: 807
Другия уикенд тръгваме към Кранево.
Има ли нещо интересно извън комплексите - център, парк ... ?

Общи условия

Активация на акаунт