Кой за какъв звяр се грижи? :)

  • 15 714
  • 233
  •   1
Отговори
# 15
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 532
Ей на за тъз красавица,от както се е окотила преди три години!

# 16
  • Мнения: 805
Шест котки и заек.

# 17
  • Мнения: 1 243
Ей на за тъз красавица,от както се е окотила преди три години!

Siska, и моят Лео не е за изхвърляне...И отчаяно си търси женска.Ако искаш,може да направим една котешка сватба  Mr. Green .Много е гальовен,моли се на женската изправен на задните лапи и със свити лапи ето така:  Praynig Ще има дарове за булката,обещавам!  Laughing

# 18
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Това е Типси. Много е гальовна и децата я обожават.Пък е и красива

# 19
  • Мнения: 295
ето я и моята глезана: http://snimka.bg/photo.php?photo_id=1391579 само че сега е доста по-закръглена Wink

# 20
# 21
  • Мнения: 3 356
До скоро за сетер и кокер,отскоро-само кокер.

# 22
  • Мнения: 281
Огромна немска овчарка (в двора), а от вчера и миниатюрна рижава болонка (за да си играе сина ми с нея). Преди да забременея имахме 9 кучета  Mr. Green и бял кон, който така и не успях да яздя (беше много своенравна и бясна кобила  ooooh!)

# 23
  • Мнения: 1 951
Лекси


Джей-Джей /почти не се вижда нищо тук  Mr. Green

# 24
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Расов каракачанец- почти на година, котарак и две мъжки костенурки. У нас всички животни са мъжки Joy Joy Joy

# 25
  • Мнения: 1 226
за куче - шар пей.

# 26
  • софия
  • Мнения: 555
и що не включваш децата и мъжа, че те са най-важните животинки в семейния зоопарк.
В къщи аз съм звероукротителката, мъжът ми - добрия звяр лъв, а децата са зверчетата. Най-малкото е на мама слончето, средното на мама маймунката, а най-голямото - на мама щъркелчето.
И в цялата гама имаме аквариум с рибки - риба нож, 4 растителни пирани, две меки и още една дето не мога да й запомня името.

# 27
  • Мнения: 490
котка и костенурка

# 28
  • Мнения: 3 050
В нас има две мини хамстерчета, немска овчарка с трите си малки на 3 месеца, котарак, папагал Корелка и една болонка #SillyЛудница!!! Laughing

# 29
  • Мнения: 1 938
Това е Спас. bowuu

Общи условия

Активация на акаунт