Мъж, който не работи - моля за съвет

  • 7 136
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
  • Paris, France
  • Мнения: 14 022
ХапартаментУтУ няма да гледа деца, да готви и чисти, че и кинти да им налива.

# 16
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 280
Изгони Мунчо.От него нищо не става- нито баща ,нито съпруг.
Твоите родители не са длъжни да ви хранят.
Но ,ако си сама може би ще се съгласят да ти помагат за детето,ако ти започнеш работа.

# 17
  • София
  • Мнения: 12 006
ХапартаментУтУ няма да гледа деца, да готви и чисти, че и кинти да им налива.
Е то това е ясно, предполагам това е основната причина, той да не иска да са там. Няма да ме учуди и ако господина взима наем и си го къта само за него Bowtie.

# 18
  • Мнения: 14 844
Въх, представяш ли си какво нахалство?! Ама се съмнявам да е в голям град с наеми.
Все пак ще изчакам да каже откога този мъж не работи. Може действително да е отскоро, месец.

# 19
  • Мнения: 7 265
Аз бих тръгнала на работа и бих оставила мъжът да гледа детето. Обаче в случая и двете неща ми се виждат нереалистични.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 5 157
Абе... какво означава "има апартамент но не ми дава да ходя там" ?!?!?!?
От 10 минути чета.... е, не мога и не мога да разбера.
Ти сама ли искаш да ходиш там?
Защо искаш само да ходиш там, а не да се преместите и да живеете там?
Някой живее ли в този апартамент?
Ако да, защо, при положение, че е на мъжа ти?
Сигурна ли си, че наистина има апартамент? Може само така да ти е казал.
Тия неща не ги ли обсъдихте преди да направите детето или поне преди да го родиш?
Как така мъжът ти не ти "дава" да ходиш някъде си? Да не си му куче?
Ако наистина има такъв апартамрент, да го пуска под наем и поне с наема да покрива поне частично разходите си и тези на собственото си дете.
Не го ли е срам тъщата и тъст му да му издържат детето, че и него самия?
В случая май по-смотаната си ти, щом си допуснала да изпаднеш в такава ситуация.

# 21
  • Мнения: 18 298
Да не живее там някоя любовница? В апартамента де.

# 22
  • София
  • Мнения: 12 006
Започвам да си мисля, че апартаментът е наследствен, но все още по документи не е ноегов, иначе на думи "си е за него, т.е. негов", ама дефкто не е баш така. Вероятно е на свекърите, а свекървата не я харесва и не я иска в имота си, затова мунчо се е намъкнал в детската й стая и бебе й е праснал, за да не му бие така лесно шута.

# 23
  • Мнения: 14 844
Апартаментът може не само по документи, ами и физически да не е негов Trollface Например ако свекърите или баба са все още живи и здрави Trollface

# 24
  • Paris, France
  • Мнения: 14 022
Въх, представяш ли си какво нахалство?! Ама се съмнявам да е в голям град с наеми.

Аз се съмнявам да е в град.

# 25
  • Мнения: 14 844
На село не биха допуснали такъв зет, само и само щерката да не остане стара мома. Това, достойнството, за нищо го нямате Grinning
Нещо е спестено тука, за да набере темата първоначален съспенс, чакам да разбера какво.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 5 157
Дали малък град или голямо село (щом има апартамент...) все тая. Аз съм в град и не познавам човек, който дори би могъл да си помисли такава щуротия, камо ли да е виждал наяве или да участва в нея.

# 27
  • Мнения: 4
Човек, какъв е тоя мъж…Сакат ли е? Някакви психически проблеми ли има или просто е търтей? Ако е последното го разкарай…за какво ти е точно?

# 28
  • София
  • Мнения: 35 098
Да ви купят кутия презервативи преди да ви изгонят, че като нищо ще се върнете четирима.

# 29
  • Варна
  • Мнения: 5 157
Туй като една позната - едно не могат да гледат, роди второ, нежелано, щото нямали пари за аборт ?!?

Общи условия

Активация на акаунт