👁️VIP Brother/Big Brother👁️България 2021. В очакване на нов сезон.

  • 27 040
  • 260
  •   1
Отговори

Анкета

Искате ли да има нов сезон?

Опции:

# 45
  • Мнения: 9 118
Уточнявам се ББ има сценаристи , но те за за сценария на лайфА - студиото, какви въпроси да зададе водещия кой гост да дойде да коментира дадения номиниран и т.н.
В тази връзка изказването по напред е нон сенс.
Самия подбор на кандидатите и всичко като игри и т.н. съдържание в къщата, като матр"ял за излъчване се осъществява от Редактора!!

# 46
  • София
  • Мнения: 5 551
Скрит текст:
Харесва ми Ники Николов, който е един от продуцентите на ББ Фемили.
И на мен ми харесва повече от Тупарев, но той в момента не е ли с Иван и Андрей т.е. - Фермата?
Да, а преди това продуцираше "Къртицата" отново с тях двамата. Това е и причината този формат да има толкова много елементи на Big Brother в сравнение с оригинала.

# 47
  • Мнения: 1 355
Всъщност не казаха ли преди известно време, че са започнали снимките на новия сезон на Игри на волята? Което означава, че ще бъде излъчен есента, което означава, че няма да има Вип/Биг брадър 🤔 Честно казано за мен Игрите са по-интересни. Поне има някаква концепция и състезателен характер, а не само ежедневно клопане на кокошки.

# 48
  • Мнения: 9 118
Ерген търси жена " ще е формата на Тупарев за есента ,
 не са се разбрали с Нова , за хонорарите ..нема кинти и затова няма ББ

# 49
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Е, няма що! Разчитах на твоята информация.

А това?

# 50
  • София
  • Мнения: 22 886
И Ферма май няма да има, а? 🤔

# 51
  • Sofia
  • Мнения: 26 186
И Ферма май няма да има, а? 🤔
Ще има.
Тези дни започват снимките.
В някакъв запустял и полуразрушен манастир към Елин Пелин ще са.

# 52
  • София
  • Мнения: 22 886
О, супер, мерси. Пропуснала съм.
Извинявам се за отклонението.

# 53
  • Мнения: 4 069
Ерген търси жена " ще е формата на Тупарев за есента ,
 не са се разбрали с Нова , за хонорарите ..нема кинти и затова няма ББ
The Bachelor, който ще го правят бтв, ли имаш предвид?

# 54
# 55
# 56
  • Мнения: 14 504
Много изхабена и загрозняла Зара,въпреки екзотичната почивка.Уж била сама,но някой непрекъснато я снима.
Аз няколко пъти се заглеждам в немският ББ.Не,че разбирам немски.Само гледам и изпитвам носталгия по сезоните преди повече от 10год.Имат и коментарни студия в полунощ.Не знам какви са техните сценарии,но поне не ми изглеждат пошли и гнусни като нашите в последните сезони.Винаги ги започвах и зарязвах на 3-4 ден.Тупарев за нищо не става.И защо трябва да е той продуцент?Мисля,че Иван и Андрей биха се справили много по-добре.Те пък с ''фермата''.На мен въобще не ми допада този формат.''Стар академи'' и ''Къртицата'' им бяха много добри.

# 57
  • Испания
  • Мнения: 37 503


Динко: Преди аз и Бойко спирахме мигрантите. Като гледам какво се случва - май ще започна пак

# 58
  • Мнения: 14 504
Да направи Динко риалити формат:''Как спирам мигрантите''.

# 59
  • Испания
  • Мнения: 37 503
ЛуДа съвсем си е променила физиономията.



Луна покани Иво Димчев за вицепрезидент

Общи условия

Активация на акаунт