💄Новите ни козметични похождения - 93

  • 91 459
  • 722
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 6 930
Две много желани бебчета

# 316
  • София
  • Мнения: 1 366
На сляпо, без дори да се информирам от Фрагрантика. Поръчах от Мейкъп, чантата и минито са подарък.
Вече тестван, приятен летен аромат. Различен Идол, но се усеща една тънка финна връзка с предходните. Кокос няма, но според моя нос усещам ванилов кокос.

# 317
  • Мнения: 492


За първи път поръчвам от Нотино за децата. Душгелът на А дерма е дооста по-евтин в сравнение с Ремедиум. 750мл за 18 лв , а иначе 500мл за 25 лв. Има ли шанс да е фалшив?

# 318
# 319
  • Мнения: 23 356


Ще ги пробвам за първи път, борейки косопад.
Шампоан и серум

# 320
# 321
  • Мнения: 4 123
Днес пристигна тази красота от чичо Том и сега тъна в блаженство Simple Smile

# 322
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
Silicare Garden of Colour Cuticle Oil Mango Orange


Angel Nova 10 ml


Мляко за тяло с шам фъстък 💛




И двата хайлайтъра 💓




Крема ухае страхотно на кокос, капачката е от дърво мисля, не е много мазен и хидратира чудесно. 😍🥥


Ако обичате зелените, билкови и с цитрусова нотка аромати, този душ гел е идеален за горещините. За мен е Neroli Portofini в бутилка! Мнооого близък, на 90 % за моя нос. 😍🏝️


Последна бройка взех от едно Лили, за тази цена нямаше как да пропусна. 😍


Имаше скраб и с диня, но с много фини частички. По скоро на гел приличаше. Но за 1,19 лв няма какво да го мисля.


Откакто стоматолога ми я даде за проба, вече 3 год не я сменям.


Много приятни пудрени виолетки, около 3 часа трайност в топлото, но за цената си е чуден!


Любима спирала, която потретвам. Всяка година я пускат в различна опаковка и си купувам по 2. Удължава, разделя, извива и не напластява. От години я харесвам.


Красота, която отдавна исках да подновя и за юбилея си я подарих... ☺️


И този красавец, на който от месеци бях хвърлила око 🥰😍😍

# 323
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 556

Сподели, моля те, дали чисти хубаво грим и дали си доволна от формулата. Thinking

Скрит текст:
Средна работа е. Справя се добре със свалянето на грим, но трябват две нанасяния (при първото само го разтваря). Рядка консистенция, без аромат, оставя лек мазен филм. Тъй като след това използвам по-измивен продукт, на мен ми върши идеална работа.

# 324
  • Мнения: 4 123
Нотино ме бяха ядосали, но в крайна сметка си намалиха предварително завишените цени и поръчах. С код за - 5% стана поносима цената, по добра трудно ще намеря, следя крема от доста време.
Нямам търпение утре да го пробвам 👌

Спиралата е Max Factor не съм я ползвала до сега, четох добри отзиви ще я видя как ще е.

# 325
# 326
  • Мнения: 189
Дано да ми харесат

# 327
  • Мнения: 4 308
Ивче,тази спирала от Орифлейм е с много тънка четка,нали?Преди много години имаха една зелена с много тънка четка,беше  ми голяма любимка.После я спряха,гледах една влогърка,показа една в червена опаковка похвали я,каза,че е като тази със зелената опаковка,после се отрече от нея 😂,а аз така и не я свалих на промоция за да я пробвам и не знам ,предлага ли се още.Отивам да гледам каталога им 😂,щом я хвалиш и ти!

# 328
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
Това си е Wonderlash. Simple Smile
Пускат лимитки по Коледа обикновено в такива опаковки. Понякога сиви с частички, но в повечето случаи са черни.
Червената я имах. От тази специално поне 4 съм изхабила.

От вчера новата Черна Рокля

# 329
  • в Кошера
  • Мнения: 2 231

Последна редакция: пт, 06 авг 2021, 12:32 от Tyra

Общи условия

Активация на акаунт