💄Новите ни козметични похождения - 93

  • 91 390
  • 722
  •   1
Отговори
# 300
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 142
Взех да пробвам Mi Amante, че много ги хвалят. Някаква промоция имат и третото нещо е подарък (златната туба)

Къде е промоцията? Gift Heart

# 301
  • Мнения: 6 930
Взех да пробвам Mi Amante, че много ги хвалят. Някаква промоция имат и третото нещо е подарък (златната туба)

Много ги харесвам, сега си с 2 крема в различни цветове опаковка, нали знаеш😉да не се намажеш и с 2та

Хаха, да! Няма, няма, то и без това не знам кога ще им дойде ред, че съм надиплила доста неща в момента за ползване. Дано ми хареса и на мен!

Deathcrush, на сайта им! 🤗

# 302
  • Canada
  • Мнения: 3 466
Подарък от приятелка ❤


И от мен за мен, закъснял подарък за РД, този път edp 😍

# 303
  • Бостън
  • Мнения: 13 570
   

# 304
  • Мнения: 526


Моля да споделите тези лакове за нокти гел с обикновен лакочистител ли се махат. До сега не съм купувала,а знам че спокойно с тези може да се изкара 8-9 дни.
[/quote]

Да с обикновен. Аз ползвам този на Велеа /зелен/. Гел лак си е силно казано, но е по-издръжлив поне на моите нокти. Белият цвят на един слой е почти безцветен

# 305
  • Мнения: 5 374

И от мен за мен, закъснял подарък за РД, този път edp 😍

О, прекрасен е! И аз вчера си го самоподарих.
Както и:


- na -30% e



, както и 2 хидратиращи, не откривам снимки в сайта на марката и един техен лосион за тяло с хиалурон.

# 306
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 506

# 307
  • Мнения: 62

Лепи откъде ги взе? Особено топ-а имам нужда от хубав. Като си взема все не стават за нищо.

# 308
  • София
  • Мнения: 984
Nilsa и двата са от ремедиум ( големият в една от преките на витошка)

# 309
  • София
  • Мнения: 9 526

Сподели, моля те, дали чисти хубаво грим и дали си доволна от формулата. Thinking

# 310
# 311
# 312
  • София
  • Мнения: 984
Скромничко от преди 15 минути


# 313
  • Мнения: 36 014
снимката не е моя

# 314
  • Мнения: 5 004

Тази красота взех последно

Общи условия

Активация на акаунт