Отговори
# 45
  • Мнения: 645
Качих 20кг., десет месеца след раждането започнах да слабея. Прилично изглеждах година след раждането, но най добре бях чак това лято когато бях вече 44кг. Ама сега нещо пак качих пу Crossing Arms

# 46
Още не съм си ги върнала.Една година след първото раждане си ги върнах и пак забременях Wink

# 47
  • София
  • Мнения: 4 578
И на двете бременности качих по 15 кг. Т.е. за година и половина - 30 кг.
Не съм пазила никога диети. Не спортувам. Възвърнах си формата, когато децата бяха на по 7-8 месеца.

# 48
  • София
  • Мнения: 3 787
За една година  Peace

# 49
  • Мнения: 27 524
Веднага  Peace Качих 6кг, голямо бебе, води, плацента и всичко се изпари  Hug

След раждането бях с 2 кг по-лека от момента на забременяването  Grinning (което не може да се каже сега  Embarassed Sad )

# 50
  • Мнения: X
И с двете раждания не успях да си остава килограми отгоре и като цяло не съм си променила фигурата.И двата пъти в края на първия месец успях да си вляза в старите дрешки....Но това наистина е въпрос на ген,на темперамент,на начин на хранене....

# 51
  • Мнения: 596
Влязох във форма 6-7 месеца след раждането.... и нека не се заблуждаваме, глад му е майката!!!!! Разбира се трябва да се съчетава със спорт, но главното е ограничаването на храната, поне при мен само това помогна. Успех!!!

# 52
  • Мнения: 216
...в тази връзка кога започнахте да ограничавате храната или да спортувате или каквото там сте правили?!  newsm78 hahaha

# 53
  • Мнения: 5 362
За 1 год. почти успях.Остават ми още 2 кг,но на фона на онези 30,които носех...си е направо постижение.

# 54
  • Мнения: 4 629
Все още съм 3-4 килограма отгоре. А за формите съм загубила всякакви надежди, че ще си ги върна. Никога вече няма да изглеждам както преди да родя

# 55
  • Варна
  • Мнения: 843
По време на бременността качих 12 кг . ,седмица след това вече ги нямаше wavey ,ама сега съм му поотпуснала края  smile3506

# 56
  • Мнения: 1 101
Сравнително бързо си възвърнах старата форма - около 5 месеца след раждането. Не съм спазвала никакви диети, но веднъж седмично задължително ходя на фитнес  Simple Smile

# 57
  • София
  • Мнения: 298
Определено зависи от организма. Дори да свалиш от недоспиване и грижи, ще си отпусната, така че спорт е нужен също.
Аз качих 9 кг при първата бременност, свалих ги за 3 месеца и още 2 надолу дадох даже.
При втората качих 10 или 11, свалих ги за 4 месеца, сега съм още 3-4 надолу.
Редовно и разумно хранене, салати, зеленчуци, месо, риба, яйца, млечни, гимнастика поне 3 пъти седмично. Това е моята рецепта.

# 58
  • Мнения: 226
Аз в 8 мес качих 10 кила и след като родих след 10 дни ги свалих Hug

Общи условия

Активация на акаунт