AVON - XII

  • 14 107
  • 308
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
оправи ако можеш,че каталога е новият 13 с нетната оферта,а не 12-ти Simple Smile

ОПРАВ!!!!  Laughing Embarassed

# 16
  • Мнения: 266
за да има резултат върху кожата ми, трябва да стоя поне 20 мин. с нея - нямам толкова време; освен това резултатът не е траен, а когато кожата ми е суха /през зимата/ изобщо не я усещам терапията, независимо колко време стоя - по-добре вложи пари в добър лосион за тяло Simple Smile ; иначе наистина ухае хубаво!
  И според мен не си заслужава...Явно аз стоя недостатъчно време, не виждам особен ефект. А и миризмата не ми допада особено. Но няма да ме затрудни много, защото и бързо свършва. А може би аз слагам по много върху цялото тяло. Не е продукт, който повторно бих си взела.
И аз гласувам за някой добър лосион за тяло!

# 17
  • Мнения: 1 540
Цитат
има подобни острилки на Орифлейм, също съм виждала по козметичните магазини
Охо,ти виждала ли си една до друга острилка на "Орифлейм" и на "Ейвън",разликата е само в надписа иначе са абсолютно еднакви,пък и все от братски Китай си ги носят,барабар с бужутата им,дето там на кило ги вземат.

хахахахахахахахаха  Joy
Виж за аксесоарите си права  Grinning

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 5 920
мами, много ми е скапан монитора на работа и не мога да видя, кое е червилото в комплекта "Арабски блясък", светлото ли е или тъмното?
аз пък в този каталог направо се чудя какво да си взема, нямам ли вече нужда от нищо  #Crazy може пък да си вземе кутията, онази детската за 19,90 и да я ползвам за гримове /от такова нещо определено имам нужда/, само трябва да получа книжния каталог, та да се ориентирам за реалните размери Thinking.  А вие какво си избрахте?

# 19
  • София
  • Мнения: 2 104
със сигурност Percieve в специалната опаковка и фондьотена Beyond Color, дето е намален с 50%. Чудя се за мечето, сладко изглежда, ма не мога да разбера за какво точно служи?  newsm78

# 20
  • Мнения: 661
Хубави ли са перлите за лице от "Арабски блясък"?

# 21
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Хубави ли са перлите за лице от "Арабски блясък"?


Хубави са, ама не знам дали ще докарат тена от аватара ти  Wink Laughing Шегувам се... Flutter

# 22
  • Мнения: 14 490
само и аз да добавя, че никак не съм доволна от терапията за тяло Аризонски пясъци. не я препоръчвам - разочаровах се, а уж сериите спа са по-луксозни и качествени от другите продукти

# 23
  • Мнения: 1 808
Аз лично на нищо не съм се спряла от К13 newsm78

Хубави ли са перлите за лице от "Арабски блясък"?

Ами доста хора около мен си поръчват и са доволни.

# 24
  • Мнения: 990
Да се разпиша в новата тема, че бутонът "извести" май не работи  newsm78

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 765
Аз искам да попитам за мини гланцовете придават ли въобще някакъв цвят на устните? Така като ги гледам ми изглеждат съвсем прозрачни.

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 5 920
Аз искам да попитам за мини гланцовете придават ли въобще някакъв цвят на устните? Така като ги гледам ми изглеждат съвсем прозрачни.

имат само нюанс, прозрачни са

аз да попитам за тази почистваща емулсия , тя като гел ли е /пени ли се/ или е креместа и само се лигави на кожата  Sick

# 27
  • Мнения: 870
Аз искам да попитам за мини гланцовете придават ли въобще някакъв цвят на устните? Така като ги гледам ми изглеждат съвсем прозрачни.

имат само нюанс, прозрачни са

аз да попитам за тази почистваща емулсия , тя като гел ли е /пени ли се/ или е креместа и само се лигави на кожата  Sick

И аз се чудих преди за емулсията и си я поръчах, вътре си е гел-пяна. Кожата ми е смесена, но малко ми изсушава, по-доволна бях от гел-пяната от серията Planet Spa  Peace

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 765
Яна   bouquet
Значи се отказвам, цвета на устните ми е по-наситен и няма да ми стоят добре.
За емулсията - не съм я ползвала и нищо не мога да кажа.

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 5 920
моята кожа също е смесена и до сега ползвах предимно "зелената пяна", обожавам я, много съм доволна, но ми се прищя разнообразие Thinking, щом е гел може пък да я пробвам newsm78

Общи условия

Активация на акаунт