КАУФЛАНД - тема 49

  • 62 510
  • 771
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 1 633
На мен ми трябва хубава и на батерии,а не знам от къде да купя свястна.

Същите, с един и същ произход, но без маркова емблема, могат да се купят от Джъмбо.

# 601
  • Мнения: 14 788
Аз купувам месо понякога. Последния път обаче не ни хареса и вече избягвам. Говоря за свинско от витрината,неовкусено. Просто при готвенето нямаше никакъв вкус. От Т Маркет това месо е много по-вкусно.
Бутчета взимам редовно,никога не ми е мирисало на гадно при варене и готвене.
Вие нали си ги миете преди да ги сготвите,после минава термична обработка,не виждам какво ви притеснява,че някой го е пипал. То всяко такова нещо е пипано от няколко човека. Ако искате чисто,кокошките в кокошарника,вие си ги кОлите,чистите и ще ядете чисто. Grinning

# 602
  • Great Britain
  • Мнения: 2 208
Не купувам насипно, защото не искам да купувам стоки, стояли на открито и особено пипани от хора. А пък от малки месарнички се потрисам. Много хора са скарани с хигиената въпреки обученията, които минават и забележките на началниците си. Тоест, качеството не ме притеснява, а друго. То то е мой проблем някакъв личен.
Преди няколко дни в малка месарничка в елитен столичен квартал продавачката с едни и същи ръце взема парите от клиента и опипва с същите тези ръце месото без да си помага с приспособление за целта-щипка някаква или там какво и да е,дори не си направи труда да го захване с найлона на торбичката за парче месо става дума.Остави ковид,жега е,ентеровируси и т.н.Недопустимо и скандално.Харесвах месарницата,но до тук.Как може така да си гониш клиентите ?

# 603
  • Мнения: 3 729
Каквито и да са изискванията на фирмата, хигиената е въпрос на лично възприятие, и затова и има толкова много мундарски изпълнения било то в големите вериги, било то в малките магазинчета.

# 604
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Моята е на Нескафе от миналата година и работи. Смених батериите и направо ще хвръкна с нея като завърти.
Моята също, много съм доволна от нея. През лятото я ползвам ежедневно. Сложих акумулаторни батерии.

# 605
  • Мнения: 20 172
И моята бъркалка от миналата година от комплектите с нескафе си бачка, същата фурия си е.
Месото от Кауфланд от насипната витрина не ми харесва, дори и да е съвсем прясно, и не купувам от там. Кой знае с какво ги хранят тези прасета, за да е толкова безвкусно. Но разбирам хората които го взимат, цената е изкушаваща.
Насипните пилешки бутчета също. Веднъж взех, и като започнах да ги варя, бяха удвоили обема си, не бях виждала такова чудо.

# 606
  • Мнения: 2 147
С риск да ми се смеете... Тези бъркалки стават ли да си разбия кисело мляко за айрян? Grin Smiley

# 607
  • Мнения: 10 210
Стават. ✌

# 608
  • Мнения: 35 110
С риск да ми се смеете... Тези бъркалки стават ли да си разбия кисело мляко за айрян? Grin Smiley
Аз редовно така го правя.
Даже и на малкото адаптираното мляко съм разбивала с него.

# 609
  • Мнения: 5 096
Аз мислех боята за коса да си разбивам, затова си взех още един от икея за 2лв, и двата са еднакво мощни, не знам кой от двата да прежаля в името на красотата.

# 610
  • Мнения: 3 961
На мен не ми разби кисело мляко. Така че не бих рискувала за боя.

# 611
  • Мнения: 10 210
Само мляко или мляко с вода? Може да са ти слаби батериите вече. При мен така, "на сухо" въртеше добре, в чашата - не. Смених батериите и сега и мен ме завлича във водовъртежа. 🙂

# 612
  • Мнения: 3 961
Беше мляко само, с протеин на прах пробвах да го забъркам. Но и не съм му давала много зор.

# 613
# 614
  • Мнения: 25 742
Благодаря за брошурата.
Репелента на Бочко намален. Не, че цената му от 9 лева е реална. В дрогериите е по 6-7лв.

Общи условия

Активация на акаунт