КАУФЛАНД - тема 49

  • 62 255
  • 771
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 35 069
Благодаря за брошурата.
Репелента на Бочко намален. Не, че цената му от 9 лева е реална. В дрогериите е по 6-7лв.
Аз забелязах същото Wink

# 616
  • Мнения: 3 674
Бърз пазар днес, взех прясно зеле по 79ст, оцет на Веда, преоценена шунка на К-фаворит и две кутии от любимия бананов сладолед на К-класик. Не са лоши лешниковият и тирамисуто, но банановият най-много ни хареса. За другата седмица си харесах яйца, банани, манго, кайсии, крем сирене и вакумни торби, но да видим колко жега ще е и дали ще се довлача до там.

# 617
  • Мнения: 1 355
Прясно зеле хубаво ли е? За кой от двата магазина в града?

# 618
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 030
Прошутото, което следващата седмица ще е на 7-8 лева, някой пробвал ли го е? Съмнително евтино ми се струва...

# 619
  • Мнения: 2 337
Прошутото, което следващата седмица ще е на 7-8 лева, някой пробвал ли го е? Съмнително евтино ми се струва...
12 лева редовна. На намаление толкова идва.

# 620
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 483
Сом пак ще взема от следващата брошура.

# 621
  • Мнения: 1 199
Аз ще ходя за манго, миналата седмица беше уникално - много сочно и сладко. Ципура също ще взема.

# 622
  • Мнения: 3 674
Прясно зеле хубаво ли е? За кой от двата магазина в града?
В Кауфланд 2.
Не ще да е много прясно, обелени са външните листа, но на пипане ми се стори хрупкаво и сочно.

# 623
  • Мнения: 9 776
Благодаря за брошурата!
Аз си харесах пъпешите. От миналата седмица бяха зелени тези, които купих.
Все се каня да си купя торбички за пране. Мокри кърпички, яйца и разни други дреболии харесах.
Някой ползва ли гел за пране Алвина? Дали го бива?

# 624
  • София
  • Мнения: 3 610
Благодаря за брошурата!
Аз си харесах пъпешите. От миналата седмица бяха зелени тези, които купих.
Все се каня да си купя торбички за пране. Мокри кърпички, яйца и разни други дреболии харесах.
Някой ползва ли гел за пране Алвина? Дали го бива?
Аз съм ползвала гел Алвина и ми харесва миризмата на черния. Не пера силно замърсени дрехи и не мога да кажа дали перфектно изпира, но прането ароматизира добре стаята, като го прибирам.

# 625
  • Мнения: 35 069
Алвината не ми кзора едно петно от авокадо. Иначе мирише чудно. Заредила съм се с 3 туби Wink като фен на Персил се прехвърлих на Алвина.

# 626
  • Мнения: 9 776
Аз съм фен на Ариел, и то прах, но може да взема за проба от този. Харесвам омекотителите им.
Не пера особено мръсни дрехи.

# 627
  • Мнения: 54 045
Пробвала съм Алвина веднъж. За аромат да, но предпочитам Ариел или Персил.

# 628
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 030
Прошутото, което следващата седмица ще е на 7-8 лева, някой пробвал ли го е? Съмнително евтино ми се струва...
12 лева редовна. На намаление толкова идва.
То и на 12 е евтино за истинско, но ще му погледна и етикета като ида в магазина. Въпросът беше по-скоро на вкус как са го докарали?

# 629
  • Мнения: 25 673
Аз мислех, че съм доволна от перилните в Кауфланд (ариел, персил) докато не взех инцидентно един зелен персил от Метро. Коренна разлика в изпирането. На 30С пере идаже стари лекета ликвидира.

Ако жовеех в БГ, повече от Кауфланд перилен не бих взела никога. Боклуци.

Общи условия

Активация на акаунт