КАУФЛАНД - тема 49

  • 63 769
  • 771
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 13 265
Хубави са скарите на Тефал и винаги са били с по-висока цена. Виж утре какви намаления ще пуснат в емаг.  Преди година и половина от там взех Tefal Supergrill XL GC461B34 за 140лв., което си беше изгодна цена. Нямам наблюдения на конкретният модел в Кауфланд.
Ей, много благодаря, не знаех, че емаг имат намаление. Там е с 20 лв. по-евтина, не че е много, но реално това са 9% надолу.
Aз бих дала 20 лв повече заради гаранцията на Кауфланд. Хем е 3 години, хем знаем, че не е проблем да се връща. В Емаг е 2 години и съм чела за много проблеми с дефектни стоки.

# 76
  • Мнения: 1 044
Хубави са скарите на Тефал и винаги са били с по-висока цена. Виж утре какви намаления ще пуснат в емаг.  Преди година и половина от там взех Tefal Supergrill XL GC461B34 за 140лв., което си беше изгодна цена. Нямам наблюдения на конкретният модел в Кауфланд.
Ей, много благодаря, не знаех, че емаг имат намаление. Там е с 20 лв. по-евтина, не че е много, но реално това са 9% надолу.
Aз бих дала 20 лв повече заради гаранцията на Кауфланд. Хем е 3 години, хем знаем, че не е проблем да се връща. В Емаг е 2 години и съм чела за много проблеми с дефектни стоки.
Напълно подкрепям мнението. Брала съм ядове на Емаг и накрая се отказах

# 77
  • София
  • Мнения: 4 744
Каква е тази игра с точките, за какво и колко се събират?

# 78
  • Мнения: 3 985
За Свежите герои - хавлии, кърпи, дрехи. По 2-3 точки са.

# 79
  • Мнения: 4 822
За Свежите герои - хавлии, кърпи, дрехи. По 2-3 точки са.
+ заплащане в брой

# 80
  • Мнения: 2 147
Каква е тази игра с точките, за какво и колко се събират?
Ето тук са пълните условия за цялата игра: https://www.kaufland.bg/moyat-kaufland/aktualno/superheroes.html.

# 81
  • Мнения: 3 985
Е, много ясно, че има и допълнително плащане.

# 82
  • Мнения: 812
Харесах гащеризона от брошурата, но мога ли да го върна като го пробвам вкъщи и не се харесам?   Каква е политиката им относно дрехите?

# 83
  • Мнения: 3 767
Връщала съм дрехи без проблем, та дори и бански.

# 84
  • Мнения: 2 147
Връщала съм дрехи без проблем, та дори и бански.
А на мен съвсем наскоро ми отказаха връщане на сутиен. Expressionless Те не би ли трябвало да са в една и съща категория?

# 85
  • Мнения: 812
То дори нямаше въпросните гащеризони от новата брошура

# 86
  • Мнения: 3 417
Поне кухненска хартия от брошурата имаше ли достатъчно .
Много ми я хвалят и мислех да си купя

# 87
  • Мнения: 3 216
Аз винаги, когато съм имала съмнение за връщане на дреха, съм питала - и служител, и касиер преди да платя. Последният път точно за бански. Върнах го.
Скрит текст:
Бански могат да се връщат и в моловете, с уговорката да не е махната санитарната лепенка.
Попаднала си на кофти касиер, Конти. Връщат хората и сутиени, виждала съм.

# 88
  • Мнения: 13 959
Купих кухненската везна дето е 10 лв. Малка, компактна, стъклена отгоре, на малки крачета. С плоска кръгла батерия от средните. За щерката е , тя си прави в общежитието кексове торти и мери на чаши. Адски съм доволна, точно такова нещо й трябваше.

# 89
  • Мнения: 2 147
Попаднала си на кофти касиер, Конти. Връщат хората и сутиени, виждала съм.
И аз така си помислих още на място, но какво можех да направя... А знаете ли в какъв максимален срок мога да го направя? Ще се опитам в друг град евентуално, ако не е късно...

Общи условия

Активация на акаунт