"Дяволът носи Прада"...какво ще кажете за дрешките

  • 2 362
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 004
Страхотни дрехи!!! В момента това не е моя стил на обличане, но черните рокли... Heart Eyes  Heart Eyes
В деня, в който видях  EFP, четях книгата и от вълнение едва я дочетох  Peace
Даже и мъжа ми я хареса  hahaha

# 16
  • Мнения: 2 897
Вчера го свалих да го гледам,но не ми остана време SadДано днес поне...
После ще се включа и аз в коментара;-)

# 17
  • Мнения: 863
свалила съм си филм4ето,ама няма време да го гледам,оба4е като разгледах снимките,днес съм се навила да го гледам,пъкл каквото ще да става
дрешките са страшно стилни......

# 18
  • Мнения: 2 575
Уникално удоволствие да се гледа - най-вече заради Мерил Стрийп, но и не по-малко заради готините дрешки!!!
За съжаление аз съм далече от фигурата на Ан Хатауей, но нямаше как да не харесам всичко черно по нея, както и едно невероятно нежно красиво потниче под черните нещица, което беше червено на някакви шарени цветчета - знам, че много ме впечатли...за съжаление го гледах на кино и сега няма как пак да ги разгледам всички хубавинки!

# 19
  • Мнения: 2 897
Мерил Стрийп си е Мерил Стрийп,перфектна както винаги Peace
Гледах филма-приятен и свеж,повечето тоалети нямам нищо против да ги имам в моя гардероб Wink
За съжаление аз съм далече от фигурата на Ан Хатауей, но нямаше как да не харесам всичко черно по нея, както и едно невероятно нежно красиво потниче под черните нещица, което беше червено на някакви шарени цветчета - знам, че много ме впечатли...
И на мен ми хареса то,както и едно съчетание от бяла риза и някаква черна блуза отгоре-в сцената,когато Миранда предложи на Андреа да я придружава в Париж и още няколко костюма...И тези обувки...ех...

# 20
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Още през лятото пуснах тема (тъкмо бях гледала филма на предварителен кино скрининг), че дори само заради дрехите си заслужава да се изгледа. Аз обичам да гледам красиви неща (поне да гледам, като не мога да ги нося  Joy).
Нищо чудно, че са толкова впечатляващи, все пак са дело на най-добрите дизайнери.  Wink

# 21
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Моля някой да ми даде неговата регистрация на ЛС, ако може, много моля, за да си изтегля филма. Не ми дава да се регистрирам. Confused

Последна редакция: вт, 17 окт 2006, 22:21 от Иренка

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 6 330
Много хубави дрешки ,много хубава прическата на Андреа и непостижима за мен,но аз съм разочарована от филма,първо много се разминава с книгата и някак си героите по друг начин си ги  представях/доколкото си спомням Андреа трябваше да е руса/ Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 2 897
Много хубави дрешки ,много хубава прическата на Андреа и непостижима за мен,но аз съм разочарована от филма,първо много се разминава с книгата и някак си героите по друг начин си ги  представях/доколкото си спомням Андреа трябваше да е руса/ Rolling Eyes
Галче,нали знаеш,че книгите са винаги по-хубави от филмите по тях Wink Hug
Сетих се за още една рокля,която ми хареса-тази на Емили от приема Peace

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 6 330
Много хубави дрешки ,много хубава прическата на Андреа и непостижима за мен,но аз съм разочарована от филма,първо много се разминава с книгата и някак си героите по друг начин си ги  представях/доколкото си спомням Андреа трябваше да е руса/ Rolling Eyes
Галче,нали знаеш,че книгите са винаги по-хубави от филмите по тях Wink Hug
Сетих се за още една рокля,която ми хареса-тази на Емили от приема Peace

Така е, отивам да видя за коя рокля говориш,че на мен и Емили ми се размина с образа и не и обърнах много внимание ,пък и с това малко калпазанче к'во ли съм видяла от филма

# 25
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Това бяло-черното екипче на Ан и мен много ме изкефи. Особено чантичката - бяла и кръгла, страшно семпла и въпреки това набиваща се в очите. А Мерил Стриип блестеше и като игра и като визия. Аз дори и да облека същите дрехи надали бих им придала такъв стил. Иначе във филма най-много ме изкефи играта на Мерил Стриип. Емили определено ме разочарова, представях си я по друг начин, Андреа също не блестеше особено. Като сюжет книгата ми хареса повече.

# 26
  • София
  • Мнения: 186
Присъединявам се към всеобщата възхита!
Мерил Стрийп беше перфектна във всяко отношение!
Предполагам знаете, че дизайнерката е работила и за "Сексът и градът". И аз ще си изтегля филма, за да се насладя на страхотните й идеи. Определено има какво да науча.  Crazy
Иначе, мога само да кажа, че модата е ИЗКУСТВО!

# 27
  • Мнения: 2 897
Предполагам знаете, че дизайнерката е работила и за "Сексът и градът". И аз ще си изтегля филма, за да се насладя на страхотните й идеи.

Знам аз WinkНяма друга като нея,стилът й си личи от километри  bouquetТя е една от многото причини да гледам Сексът и градът
Наистина ще се насладиш Peace

# 28
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Момичета, никой не иска да ми помогне. Пробвах пак и не става. Sad Искам да го гледам. Има ли друго място от което мога да го изтегля?

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 6 330
Аз си го изтеглих от DC++, но повече от това незнам как да ти помогна,много съм боса на тая тема

Общи условия

Активация на акаунт