Инвитро с донорски яйцеклетки в Биотекском, Киев - тема 3

  • 66 790
  • 755
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 89
Аз не съм ходила, но моя позната ходи и това, което успях да разбера от нея е, че в момента се преструктурират. Умуват да сключат договор с някоя клиника в  покрайнините на Украйна, на границата със Словакия или Полша май, можело и в Лвов. Когато имали готовност, щели да пуснат съобщение (не разбрах точно къде, но може и на страницата им във фейс). Общо взето това разбрах аз.

# 721
  • Мнения: 67
Чувствам се малко неприятно,  че като техни пациенти не получаваме никаква информация,  а това се коментира с хора , които не се знае дали ще ползват дори услугите им. Това е  моето мнение.

# 722
  • Мнения: 89
Абсолютно съм съгласна. Според мен също не беше редно да държат в невидение хора, които вече са сключили договори с тях и са платили не малка сума пари. А в същото време, според поста им във фейсбук, си търсят нови пациенти едва ли не... Можеха да напишат на страницата си, че търсят алтернатива и хората, които вече са им гласували доверие, да не се притесняват.

# 723
  • Мнения: 28
Здравейте, момичета. Аз не съм ходила на срещата в Пловдив, но преди малко получих информация от Виктория. Към момента продължават програми само по сурогатно майчинство. За съжаление, както бяха предположили и други момичета, връзката с голяма част от донорките им е прекъсната. Работят и с много малко персонал. Явно търпението сега ще е водещо. Успех и кураж на тези, които ще стартират въпреки тежката обстановка в Украйна. Приятна вечер.

# 724
  • Мнения: 1
Здравейте!
Бих искал да попитам някой дали е получил скоро отговор от Виктория и/или Свитлана?
не намирам никакви отзиви за Success, клиника в Севери Кипър.
Благодаря предварително!

# 725
  • Мнения: 67
Здравейте момичета. Имам въпрос. Ориентирахте ли се вече към други клиники?Аз трябва да направя трансфер в най-скоро време заради проблеми с матката, а това няма как да се случи в Киев в близко бъдеще. Там ми беше първото и единствено инвитро до сега и нямам представа къде да ходя. Насочиха ме към Афродита и имам преглед там след 10 дни.
Ще се радвам ако споделите Вие на къде поемата и с какви впечатления сте. Може и на лични. Успех на всички.

# 726
  • Мнения: 17
Аз бих изчакала клиниката в Украйна,за да не си  дам напразно парите и да остана разочарована

# 727
  • Мнения: 83
Здравейте! След първия ни неуспешен опит в клиниката преди повече от два месеца, днес получих от Виктория отговор да си направим изследването HLA -A,B,C Loci или Cross-Match тест. Има ли някой от вас които са го правили и къде може да се направи?

# 728
  • Мнения: 475
Да разбираме, че са се задействали?

# 729
  • Мнения: 2 588
Във фейсбук страницата пишат, че вече правят срещи с донорки и сурогатни майки. Изглежда като добър знак.
Цитат
Тази война не е спряла BioTexCom!
Клиниката работи с пълен капацитет и не е спряла медицинската си дейност нито за ден. В два града на Украйна, Киев и Кропивницки, BioTexCom вече провежда първични приеми за потенциални донори и сурогатни майки! И в близко бъдеще центърът ще стартира нови програми.
https://fb.watch/cR76BtWIPg/

# 730
  • Мнения: 475
Аз писах на Вики, но не сме получили все още потвърждение от нея дали, къде и кога ще започват двйност. Но явно вече се посажда зрънцето 😍

# 731
  • Мнения: 2 588
Но нас ни отговориха, мисля че настоящите клиенти, които вече са платили за бъдещи опити са с предимство.

# 732
  • Мнения: 475
И какво отговориха, къде ще правят опити? Къде ще извършват трансферите?
Вие кога ще правите нов опит?

# 733
  • Мнения: 67
Много странно. Ние нямаме вест от Киев, а април трябваше да правим втори опит. То верно, че аз не съм им писала . Не смея да им пиша в това трудно за тях време и си чакам.

# 734
  • Мнения: 2 588
Мили съфорумки/ци, пишете на Виктория, те вече могат да отговорят.
Всеки случай е индивидуален и трябва да си го обсъдите с тях.
Ани, писах ти лично съобщение, дано да си го видяла. Hug

Общи условия

Активация на акаунт