Мнение за д-р Айлин Шеф

  • 5 933
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 170
Здравейте!
Търся добър дерматолог в София. За момента съм се спряла на д-р Айлин Шеф. Има ли някой с отзиви и мнение за нея?
Ако обаче наистина имате резултат и добро мнение за друг дерматолог в София, споделете ми. Ще бъда благодарна! Без значение са цените.

# 1
  • Мнения: 1 339
Зависи за какво отиваш при Шеф. Ако е за лазерна епилация, мисля, че е много любезна, ама все пак за тези цени дето ги иска би трябвало. Но ако е филъри или друго, аз бих се насочила към друг. Много се саморекламира по медии, но моето впечатление е че наистина сериозните лекари не правят така. Свързвана е с доц. Кадурина и там имаше скандали преди време. Също препраща към един гинеколог Николай Генов, а отзивите за него във форума са супер зле. Една влогърка Валери я показа, те се познават двете. Но Валери не се слави с интелектуалните си заложби, затова не знам колко е добра реклама. За акнето й беше предписала нещо, за което имаше много въпроси от последователи, но Валери е известна с това, че си трие неудобните коментари. Все пак, ако искаш, пробвай и ще кажеш какви са твоите впечатления. Моите са за средна хубост. Прегледът преди беше около 90 лв.

Ходила съм и при д-р Денкова още преди години, когато тя приемаше лично за всякакви процедури, по- професионалист ми е въпреки екстравагантния й стил, стори ми се, че по-задълбочено си разбира от материята и е по-концентрирана. Сега много от нещата ги прави екипа й.

Виж влогъра Алекс Петканова, тя изглежда супер и говори в клиповете си за нейния опит с козметиците.

Последна редакция: нд, 27 юни 2021, 08:46 от Linda*kiss

# 2
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 701
Др Радина Денкова бих препоръчала! Всъщност, вече екипа й, но все пак те са под нейната "шапка".

# 3
  • Мнения: 170
Зависи за какво отиваш при Шеф. Ако е за лазерна епилация, мисля, че е много любезна, ама все пак за тези цени дето ги иска би трябвало. Но ако е филъри или друго, аз бих се насочила към друг. Много се саморекламира по медии, но моето впечатление е че наистина сериозните лекари не правят така. Свързвана е с доц. Кадурина и там имаше скандали преди време. Също препраща към един гинеколог Николай Генов, а отзивите за него във форума са супер зле. Една влогърка Валери я показа, те се познават двете. Но Валери не се слави с интелектуалните си заложби, затова не знам колко е добра реклама. За акнето й беше предписала нещо, за което имаше много въпроси от последователи, но Валери е известна с това, че си трие неудобните коментари. Все пак, ако искаш, пробвай и ще кажеш какви са твоите впечатления. Моите са за средна хубост. Прегледът преди беше около 90 лв.

Ходила съм и при д-р Денкова още преди години, когато тя приемаше лично за всякакви процедури, по- професионалист ми е въпреки екстравагантния й стил, стори ми се, че по-задълбочено си разбира от материята и е по-концентрирана. Сега много от нещата ги прави екипа й.

Виж влогъра Алекс Петканова, тя изглежда супер и говори в клиповете си за нейния опит с козметиците.

Благодаря за отговора. Не търся дерматолог за такъв тип процедури. Всъщност става въпрос и за акне и за сух скалп.

# 4
  • Мнения: 1 339
Зависи за какво отиваш при Шеф. Ако е за лазерна епилация, мисля, че е много любезна, ама все пак за тези цени дето ги иска би трябвало. Но ако е филъри или друго, аз бих се насочила към друг. Много се саморекламира по медии, но моето впечатление е че наистина сериозните лекари не правят така. Свързвана е с доц. Кадурина и там имаше скандали преди време. Също препраща към един гинеколог Николай Генов, а отзивите за него във форума са супер зле. Една влогърка Валери я показа, те се познават двете. Но Валери не се слави с интелектуалните си заложби, затова не знам колко е добра реклама. За акнето й беше предписала нещо, за което имаше много въпроси от последователи, но Валери е известна с това, че си трие неудобните коментари. Все пак, ако искаш, пробвай и ще кажеш какви са твоите впечатления. Моите са за средна хубост. Прегледът преди беше около 90 лв.

Ходила съм и при д-р Денкова още преди години, когато тя приемаше лично за всякакви процедури, по- професионалист ми е въпреки екстравагантния й стил, стори ми се, че по-задълбочено си разбира от материята и е по-концентрирана. Сега много от нещата ги прави екипа й.

Виж влогъра Алекс Петканова, тя изглежда супер и говори в клиповете си за нейния опит с козметиците.

Благодаря за отговора. Не търся дерматолог за такъв тип процедури. Всъщност става въпрос и за акне и за сух скалп.

Точно затова споменах клипа на Валери влогърката. От него става ясно, че тя има предписано едно лекарство против акне, което може да ти помогне моментно, но се слави, че е толкова много силно, че в някои страни заради това лекарство предписват задължителни противозачатъчни, защото може да има много силни странични действия. Валери беше казала, че само я болели ставите малко и имала малко повече бели коси и само й били изсъхвали устните. Close А Валери не ми се струва да има токова силно акне, затова изглежда, че фокусът при докторката е по скоро за добри отзиви, че тя точно е излекувала акнето на влогърката, но на каква цена... А и реалните цени после на лазерното третиране на акне мисля, че могат да се намерят различни другаде и то пак с хубави лазери, да не кажа и по-хубави.

# 5
  • София, България
  • Мнения: 69
За обикновени и често срещани проблеми като акнето, не бих я препоръчала, тъй като тя гледа да изкарва повече от оборотни и скъпи процедури, до колкото съм чувала. Проверете ''Дерматологична клиника София''.

# 6
  • Мнения: 6 669
Кое е това “моментно лекарство”? Че такива досега не са ми известни да съществуват и акнето да изчезва с магическа пръчка. Joy

А конкретно д-р Шеф съм посещавала преди години, малко след като беше защитила специалност. Беше мила и любезна.
Сега нямам впечатление, но доста агресивно се рекламират, както тя, така и тази Дермаакт клиниката...

Общи условия

Активация на акаунт