Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо 64

  • 24 027
  • 744
  •   1
Отговори

Анкета

На какъв режим сте ?

Опции:

# 60
  • София
  • Мнения: 11 102
Малко съм свалила, 1.8 кг. Но пак доволна съм.

# 61
  • Русе
  • Мнения: 4 773
И аз съм тук, но днес бях по пътищата - по работа в Сф и ... гушнах бебка и се прибрах.
Не ми върви с диетата и затова не пиша,  но чета редовно.

# 62
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 739
Ш-ш-ш-ш-шшшшшшшшшшшшшш, лека нощ, деца Laughing / дами и господине.

                            

   И любима песен от детството, с нея всяка сутрин в 6:10 събуждам Иван, на второто прослушване вече марширува към банята Satisfied Satisfied Satisfied Satisfied Satisfied
   За вас е за събуждане утре сутрин, или да ви подготви за "класическа семейна борба" Wink с половинката, да изразходите някоя калория:

              

# 63
  • Русе
  • Мнения: 4 773
Ирка, обожавам тази песничка (а и доста други Simple Smile )
Къде сте всички? Дано сте по разходки и хубави места :*
Аз реанимирам след разместване, разчистване на дрехи, пране, гладене и ... абе неделни неща и чакам колежка от Сф да се обади, че е пристигнала и да излезем малко навън.
Я да сложа нещо следобедно Simple Smile

# 64
  • Мнения: 28 140
Тук съм аз, прибирам се от плаж, даже се къпах, водата е чудесна, температурата 29 градуса. Или както е казал поетът "Не е измислица морето и щастието съществува!" БанЦкия нещо ми малее, ама то и аз яко се нашишках, от утре започвам 90ДД. Снощи не вечерях, днес пак! Като за старт пред диетата..

Последна редакция: нд, 27 юни 2021, 21:24 от mimi.7299

# 65
  • Русе
  • Мнения: 4 773
Добро утро, бандичка!
Усмихнат ден и лека седмица!

# 66
  • София
  • Мнения: 2 008
Добро утро Heart
Ир, благодаря че освежаваш  всеки ден темата с настроение Heart
Деси, благодаря за кафенцето.
Мими, размечтах се за пясък, море и бриз Yellow Heart Blue Heart Nature Sunny
Прекрасна седмица да имате Flowers Watermelon

# 67
  • Мнения: 2 105
Здравейте💕
Мими, вярно е това за морето. Водата студена ли е? Другата седмица и аз се надявам да го видя и да му се порадвам.
Ир, страхотна песничка, бях я забравила😍

# 68
  • Мнения: 28 140
Днес съм отпуск и Джани ме зарадва! Днес на обяд ядох странджанка, та отиде старта на диетата, поне ще гледам да не вечерям.
Ничия, водата е хладна още  да!




# 69
  • Мнения: 2 105
И аз открих сезона на плажа 🏖

Супер е усещането 🤩
Мими, супер сандалки, но ще трябва да ми купиш ризка- прекръсти ме на Ничия 😂🥰

# 70
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Привет банда. Ето моя сватбарски уикенд.
Място на събитието: Шумен + Плиска.
Главни герои: познатите ЛО и моя милост.
Скрит текст:
Тяхната голяма арменска сватба и НИЕ
Всичко започна с времето.
Да, да, ако не беше зверската жега, сега нямаше да ви разказвам това, което е почти абсурдно.
Както се предполага за една  добре организирана  жена-телец, два дни преди сватбата съм на фризьор, козметик и т.н. Редовната поддръжка.
И се започна, ами в тая жега, най- добре косата да се навие , защото като се изпоти  скалпа, косата ми ще  стане като  покрив на сламена къща.
Така де, няма да се излагаме пред чеЗденците - арменци, ама натюр.
До тук, добре,  но за събота няма часове. Има само  за помощник фризьорката. Еми, какво пък, това е само едно навиване  с маша.
В петък вечерта съм на вилата  и грижливо  подготвям багажа на  ЛО – панталон – нов, 119.00 лв, тъмно син лен; риза -  нова, бял лен със сини кантове, обувки, колан…а, бе както си му е реда.
Събота сутрин. Приготвям се да тръгвам към Бургас, за салона и предлагам  да  качим в колата  неговия багаж. „Тръгвай, за да  не закъснееш, аз ще го кача“ с увереност  ми заявява ЛО.
В салона – мацката закъснява. Аз  вече стискам зъби. Идва и започва  да ме навива, при което аз  още повече побеснявам, защото не  се получава това,  което трябва. Фризьорката ми също не харесва  резултата, но работи с друга клиентка, и трябваше да я  изчакам  за да коригира нещата.
И така, вместо в 11,00 тръгваме в 11,30, което  е добре.
Пътуваме  аз, ЛО, Николая и  приятелят й (Сватбата е на първата му братовчедка, а ние  сме  канени като сватове) По  едно време звъни  майка му – колата й  се е развалила на  пътя, а те също пътуват за сватбата. Вземат колата на родителите й и така дружно пътуваме към Плиска.
Пристигаме в хотела. Има време и ЛО ляга да дремне, а аз започвам– кит, боя и т.н.
Идва  времето да се  обличаме.  Облича ЛО ризата  и………………няма панталон!!!!!!!!! Оказва  се забравен….а той стои в  средата на  стаята  по бяла ленена  риза и червени  шорти!!
Аз  - възпираща всичко, което се кани да изригне от  устата ми, и съсредоточена в намиране на решение, стоя в средата на стаята  и  не мога  да повярвам Rage. Имаме един час. Бърза справка с администраторката, викаме такси и бегом към магазина – китайски мол. Стресът нямаше да е толкова голям, ако на  ЛО  лесно се купуваше, но не…той е със слаби крака и шкембе. Влетяваме в магазина - той, като препикано мушкато, аз - с къси панталони, тениска и вечерен грим. Намирам частта с панталоните, и казвам на продавачката: Моля ви за панталон, какъвто  и да е, с дълги крачоли, който да стане на този мъж. И момичето намира Панталонът – лек, тъмно  син, пасващ идеално и  единствен, но….неподгънат. Хвърча към домашните потреби. Купувам игли и конци. Бегом към хотела. ЛО обува панталона. Аз отбезявам подгъва на едния крачол - само отзад. А той притеснен - другия крачол няма ли да отбележиш?! Явно погледът, който съм му отправила в тоЙзи момънт го е отказал да повтори въпроса си, на който така и не получи отговор....Подгъвам, гладя - 9 минути и…Пичът е  готов. Аз - горда, като Алтън Хайша - златната ножица.
Вече е време за мен.
Обличам се – роклА, бижута - голд, натюрлих. Последни щрихи  от грима, който бях положила с пръсти,  защото се оказа, че не съм взела четките си за грим, а Чаволинка твореше по нейния фейс. Отварям багажа и…..обувките ми ги няма!!!!!!!  Купих  ги специално предишната вечер.
Стоя в златиста роклА и бели маратонки Ева Лонгория.
ЛО  казва – добре е, ми кво, те и другите  така  ходят, поне ще ти е удобно.
(маратонките са от онези , официалните, със златничко, точно като за сватба Laughing )
Мозъкът ми вече е настроен на вълна  Emergency. Часът  и 16,30. Бракът е в 17,00. Open Mouth
Викаме такси и казвам на пича, преди Плиска спираме в китайския мол.
Пичът ме погледна питащо, защото при първото посещение в МОЛ-ът той беше през хотела, за да извозва Николая + гадже за Плиска, и аз го питах дали това не е таксито за магазина и накратко му обЯсних какъв ми у зора. Прочитайки въпроса в очите му кратко казвам:" Сега търсим обувки. За мен". Не попита повече, само се подсмихна. Възпитано момче!
Отново влетявам вътре. Същия грим, но вече в роклА. Търся  отделението с обувките  и казвам на продавачката – Спешно  ми  трябват  обувки за тази рокля, 37 номер.  Тя ме гледа,клепа на парцали и смотолеви: "Ами, ние прибрахме обувките, имаме само сандали"…а те  едни………чок шукар – блясък, камъни…Шумен, брате.
Вземам едни сандалки, нисички, с камъНчета, най-подходящите и тъкмо ще слизам към  касата, когато зоркият ми поглед  засича обувки  - леопард. Били последни бройки. Да, ама има 37!!!!!!!!!!!!!
Китайчето на касата  ме гледа едно такова познато  и ми се усмихва. Ми, така де, на втора среща вече сме си свои.
Молът се казва Happy Buy и има всимко....за една сватба Grin
И  така, с панталон  за 22,50 и обувки за 19,50 се появяваме в Плиска  в 17.05!!!!!!!!!!
А, пропуснах, преди  да открия, че обувките ми ги няма, си обувам силиконовите  чорапи, и единият се оказва дефектен,  а не  бяха отпечатани…
Но китайските леопардчета ми паснаха идеално и без силиконови чорапи
.....до  22,00.След това - белите маратонки.

Nice, а?

P.S. Николая хвана букета на булката………

Последна редакция: вт, 29 юни 2021, 09:26 от Irinita

# 71
  • Мнения: 28 140
Ох, Иринито до сега се смея. Винаги като ще се явявам на официален ивент преброявам в куфара ката дрехи за събитието, гащи, сутиен, рокля, чорапи, обувки. Че и аз съм го играла това, зелена рокля, бяла чанта и познай обувки от Свищов, бели сандали с прозрачни пластмасови токчета. И на всичко отгоре казаха, че съм супер.
Телча прверявам триж пъти по внимателно откато тръгна за Тасос без гащи, само с наличните. Смятай как се търси бельо на острова, че и Джъмбо нямаше тогава.

# 72
  • Мнения: 2 105
Ехххххх, мили бургаски терци 😍😍😍 важен е крайният резултат🍀

# 73
  • Мнения: 2 087
Е, нееееее:joy:JoyJoy
Сватенце, в този късен час се заливам от смях в хола, тихо е, кънтя Joy Божествена си, невероятна! То си е било цял йекшън. Ева Лонгория Joy JoyПред очите си ми.
Кефиш ме, штизвънна, ох, Голем смех:kissing_heart:
Давай докименти да видим тоз чепик!

# 74
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Добро утро!
Това са забравените:
Скрит текст:

И маратонките са сватба:
https://www.obuvki.bg/snik-rsi-eva-longoria-el-11-02-0000228-102.html

Леопарда - по-късно!
Laughing

Общи условия

Активация на акаунт