Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо 64

  • 24 113
  • 744
  •   1
Отговори
# 75
  • Русе
  • Мнения: 4 774
Добро утро, бандичка!
Иринко, вчера се заливах от смях с твоите неволи (представях си се в същата ситуация - като си познавам ММ). А забравените патъци са трепач! 
Поздрави от моята гледка тази сутрин.

# 76
  • Мнения: X
Иринитко, много се смях с вас, сладури! 😄😄

Десии, чудна гледка! Simple Smile

Айде малко да се подсладим и от утре - диета! 😁♥️



# 77
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Сисони, мдааа доста беше комично Joy
НЕ знам този Бейлис дали е вкусен, обачееее ягодово дайкири е.... Трепач. Всъщност дали е същото като "ягоди, дай Кире?! Stuck Out Tongue Winking Eye

Тази вечер правих кИфтенца от магданоз и таратор. Голяма вкусотия. Кюфтенцата са с брашно от нахут.

# 78
  • Мнения: 28 512
Аз захванах диетата. Ден първи - на път!
З кафе с кокосово мляко
О дебарцин с краставица и филия вита на път
В свинска вратна и салата домати и краставици
Взех и инхуа, той действа разхлабващо, но на капсули. Дано всичко върви добре. Не вярвам да устискам? Flushed

# 79
  • Мнения: 1 617
Ириниткооооо, толкова се смях със сватбените ти неволи! 😂 Как накрая ти се ходеше изобщо на сватба ☺ Но в теб не съм се съмнявала, че ще намериш начин за всичко! Аз на твое място щях така да се шашна... ☺
Хайде сега привет на всички! Hug
Настигнах ви и изчетох, но след Иринитините вълнения нищо друго не запомних ☺
Скайчето в БГ ли е вече?
Момичета, как успявате с 90 ДД при толкова изкушения с вкусни плодове лятото...

# 80
  • Мнения: 28 512
Вкусни плодове? Еми, шегуваш ли се...плодовете никога не са вкусни........ добре, че има диня да мога да избутам плодовия. Мразя ягоди, череши, пъпеши, и дори не се сещам още какво има сега...добре, че пуснаха резени диня.

# 81
  • Мнения: 1 617
Добро юлско утроооооо! Hug
Мимчо, за теб ясно, че не долюбваш плодовете ☺ 😉 Но на мен точно лятото заради разнообразието им ми се приисква да ги хапвам всеки ден, когато се сетя и имам нужда, не само сутрин или на плодов.
Занатка, малко остава до морето 😉Hug
Да имате прекрасен зареждащ ден, банда! Hug

# 82
  • Мнения: 28 512
Добро утро!
Днес боб!
Сутрините ще са кафе с кокосово мляко!
Имам много работа банда!
Хубав ден и Ир изчезна с кафетата!

# 83
  • Русе
  • Мнения: 4 774
Добро утро,
Аз не коментирам яденето по разбираеми (май само за мен) причини. Опитвам се да съм замо на салати и риби (миди)... За съжаление гледката е само до днес.
Усмихнат ден, бандичка и поздрав от юлското Созополско слънце.

# 84
  • София
  • Мнения: 1 193
Здравейте,  банда!
Тук съм. Оцелях след годишното приключване. Като изцедена съм. Храната няма да я коментирам, въпреки че последната седмица вечер хапвам таратор и диня. Много вода задържам. От понеделник подхващам Байкова. В горещините ми е по-лесно с киселото мляко през ден. Последният път свалих 7 кг за трите седмици. Надявам се и сега на такъв резултат.
Чета ви докато пътувам от и за офиса, защото много ми липсвате и изживявам с вас всичките ви приключения. Hug Простете, че не ви споменавам поименно, но и сега пиша докато пътувам за офиса. Надявам се да бъда по-редовна във включванията вече:blush:

Лек и ползотворен ден на всички! Hug

# 85
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Колко е хубаво като се раздвижи темичката!
Миленски - годишното приключване си е направо трилър. Не можеш ли да си починеш два-три дни?
Аз много обичам плодове, особено малини, къпини, череши, праскови, круши...той май всичко обичам, грух-грух, и затова въх-мъха през лятото ми е труден.
Деско, има ли много народ в Созопол?

Да напомня отново, че ние с Мимоза сме си в Бургас, та за който смята да се появява тъдява, ние сме готови за по едно градско кайВе, че нещо с извънградските прояви не можем да се стиковаме.

Хайде и останалите да се появат този месец Satisfied

# 86
  • Мнения: 3 347
Чак така не ви бях оттървала до сега Blush...успях да свърша предната тема,от тази не съм чела нищо,ще наваксвам в движение.Днешно настроение от мен Grinning .



Не мога да се нарадвам на Инджи,къде обикаля нашата планинарка под прикритие Heart!Не знам вече от колко години ми се ходи по тези места,и все не се организирам Rolling Eyes.
Хубав ден дружинка,докато не прочета приемам,че всички сте заслабнали до желаното Laughing.

# 87
  • София
  • Мнения: 2 008
Мамексита, липсваш лудетино Heart 
Малко цветно настроение и от мен с красотата, подарена ми  от новите ми пиленца Heart

Прекрасна вечер

# 88
  • Русе
  • Мнения: 4 774
Иринко, не е малко народа в Созопол - както винаги по това време май.
Мамексито,  радвам се, че се появи.
Бандичка, стиснете по едно парче моля - след един прекрасен ден, току що младежа от ингилизко ми писа, че е с подут глезен след контузия при игра на баскетбол.  Дано не е нещо сериозно. Седя в стаята и ми е безумно нервно, а нищо не мога да направя ...

# 89
  • София
  • Мнения: 11 116
Добро юлско утроооооо! Hug
Мимчо, за теб ясно, че не долюбваш плодовете ☺ 😉 Но на мен точно лятото заради разнообразието им ми се приисква да ги хапвам всеки ден, когато се сетя и имам нужда, не само сутрин или на плодов.
:

Добро утро!
И аз съм така лятото с плодовете, след дните на череши вече открих и сезона на дините. Последните няколко дни изпуснах малко положението, но ме тръшна ужасен МЦ, вчера не знаех на кой свят съм, явно в комбинация с жегата кръвното ми беше страшно ниско...
Днес уж съм добре.
Дойдох в офиса с парче диня, но едно брауни развали плодовия ден. Но, продължаваме напред, както е рекъл класикът. Satisfied

Иринко, и аз се смях на сватбения ти екшън, аз ще съм тотална паника в такава ситуация. Ние сме тръгвали така без обувките на ММ и на път за сватбата намерихме почти в поседния миг. След седмица и ние сме на сватба, но е в София и надявам се нищо да не се обърка.

Общи условия

Активация на акаунт