Коктейли с лед и морски миражи- НЕМСКА тема 219

  • 17 878
  • 724
  •   1
Отговори
# 645
  • Берлин
  • Мнения: 4 611
Да де, към Апенините ще да е 🍹

# 646
  • Мнения: X
Гледай да е по на юг. Амалфи, Сицилия. Палермо е чуден, но и на източния бряг под Катания също.

# 647
  • Берлин
  • Мнения: 4 611
Софт, мерси. Познаваме крайбрежието. Затова се колебая там ли пак или до Португалия да е. Мм предлага да решаваме в последния момент заради тъпия ковид. Ще видим... (аз съм малко....тра-ла-ла контрол фрийк и БЕЗпланирането ме побърква. Поне не на 100% като началото на епидемията, ама не съм се излекувала все още)

# 648
  • Мнения: 6 583
Заради трудно предвидимата ситуация с ковид - вариантите е  умно дестинация за пътуване през есента да се избере в последния момент.

# 649
  • Мнения: 7 055
В 5 ти клас колко много учат по английски и колко много материал взимат не е истина. В основното броиха , цветове учиха, превозни средства, плодове и пр. ... В 5 ти като гледам последното класно е върху половината учебник и то на сериозен материал. Плюс съчинения.

Накрая все пак научават английски. Това е важното. Та да не се оплаквам толкова Simple Smile

# 650
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Зависи от обстоятелствата...Ако човек пътува без деца и не е обвързан финансово с пет билета и т.н., може и съвсем безумно да си планува почивката! Joy
Тази сезон до края на октомври, все още няма да има   такъв наплив от туристи, точно поради тези стрехове и може да се почива спокойно и евтино.

# 651
  • Мнения: 7 055
Което ме въвежда на една мисъл, че май е  по-добре да метна ски ваканцията по Коледа-Нова година преди есенната в кошницата.  Не съм проверявала офертите за ски още.

# 652
  • Мнения: 7 202
Имам останали 5 дни отпуска и много ми се иска през ранната есен да отидем нанякъде, но не смея заради пустия ковид да планирам каквото и да било.

# 653
  • Берлин
  • Мнения: 4 611
Преди ковид още през ноември резервирах скъпото море, седмицата за Мм и мен на романтично място, Бг морето...С все билети, планове... Подарявах предстоящи почивки на любимите ми хора... Вече планирам не така смело, но и това ще мине. Още малко

# 654
  • Мнения: 6 583
Ум царува,  ум робува, ум патки пасе.
Едно симпатично локдаунче в избраната и отдалеч планирана дестинация много интересно би префасонирал вълнуващото и дългоочаквано пътуване, независимо дали си с дете, куче или с крокодил.

# 655
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Carpe  diem.
Интересува ме накъде и при какво време, за да знам какво да опаковам. До 3 часа и съм готова да тръгна.

Вчера разпитвам сина, трябваше да презентира. Работа в тийм, той и приятеля му. Питам как е минало: добре.
Питам още малко и ми казва, че след презентацията другото дете е плакало. Моят е пък доволен. Ходи разбери как е минало. 🤣
Нямам нерви да питам майката, поне 40мин ме държи на телефона...

# 656
  • Germany
  • Мнения: 8 007
В момента канселейшън политиката и на авиокомпаниите и на голяма част от хотелите е доста добра, та аз лично също бих рискувала, особено ако планираната почивка е само за 2ма.

# 657
  • Берлин
  • Мнения: 4 611
Мьос, нетипична за теб грубост долових в поста ти.
И стига вече с това - ще планирам и ще пътувам. Само живот и здраве да е. Който избира да стои вкъщи, си знае сам за себе си какво и защо прави. Убедена съм, че съм в пъти по-стриктна и изпълнителна (независимо как оценявам мерките и рестрикциите) от по-голямата част от тези, които се опитват да вменяват вина на пътуващи/почиващи и тн. Все тая де. Никога не съм поставяла умишлено себе си или друг човек в риск, няма и да го направя. Но и докато мога, ще почивам когато, където и както реша. Толкова по темата и толкова с обясненията.

# 658
  • Немция
  • Мнения: 6 951
Папурчето има опит вече, ще го измъдри.
Ние не смеем да резервираме за есента в сегашната ситуация, но ме накарахте да се размечтая сега за остров Сицилия. Гледам снимки на красиви заливи. Sunglasses

# 659
  • Мнения: X
Заливи вълшебни има там, а каква храна има само.
Нищо не смея да резервирам аз, но в последния момент на есен и на мен ми се ходи на топло, лежерно и вкусно. Без море се поболявам. Буквално.

Общи условия

Активация на акаунт