Гумен пъзел

  • 2 051
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 362
И на мен много ми харесват,но май още сме малки за него.

# 16
  • Мнения: 1 327
много съм доволна! имам няколко вида, в момента съм ги комбинирала и съм ги сложила като пътека. Седят много красиво, а и малката се заглежда вече в тях.
направила съм си и кутии за играчки.
а тези рамки за тях къде сте ги виждали? само съм чувала за тях.. а бих искала да си взема



 

# 17
  • Мнения: 376
Значи китайските като се сглобят стават по-големи щом са с повече елементи?

# 18
  • Мнения: 431
Елито, страхотни са вашите пъзели! Откъде ги взе?

# 19
  • Мнения: 641
еlito, страхотна идея!

Рамката си върви с пъзела, този с мечо Пух, и са едни лентички които довършват цялата идилия Laughing, не стои така "назъбено". Малката си подрежда частите и обикновено много се затрудняваше с рамката, та я прибрах и сега не се сещам къде Embarassed, а не ми се търси...

# 20
  • Мнения: 1 327
tempy, този, в който малката се е напъхала ни е подарък от Испания и е страхотен - по-твърд е и не мирише. Другите, дето са на пода, и от които са кутиите ги взех от една книжарница, която се намира в поликлиниката на Обеля... обаче не си спомням номера на поликлиниката  Embarassed като слезнеш от метрото и продължиш направо, от лявата страна се пада.
Тази, на която е снежанка се повтарят частите, а трите прасенца хич не си пасва на приказката... Но като са затворени няма как да го видиш..

Палечка, доколкото знам рамките можело и отделно да се намерят, но повечето продавачки като ги попиташ или те гледат като гръмнати или заявяват, че няма такива рамки  #Cussing out

# 21
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Имаме 2 бр.Наистина се губят, но съм много доволна. Даже и за в градината взехме. Имаме с БГ азбука и от него, чрез игра понаучи буквите. За градината сега ще им вземем и с числата, мисля и за вкъщи да ги взема, че нещо не ги знае.

# 22
  • Мнения: 7 803
и аз имам, но ядат  Confused и  ме хвана страх, наистина липсват парчета от него и го прибрах. а бях толкова доволна, хем изолира, хем е мек, хем лесно се почиства  Peace

Общи условия

Активация на акаунт