ОСМИ клас 2020/2021 - Хайде, осмокласно ято - иде топло, щуро лято! :)

  • 27 476
  • 769
  •   1
Отговори
# 45
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Ей, човек да не мръдне някъде, цяла нова тема ще изтърве 😜
За пореден път съм впечатлена от Ния! 8 часа преподаване си е цял работен ден. Как и тя и ученикът не са се изтощили? Моя максимум е час, после ме боли глава. Да не говорим, че и теста на десетокласниците решила...
Ние отидохме да пазаруваме храна за котки, куче и хора в Търново в този "хубав, слънчев ден".
Мъжът ми се оплаквам , че няколко дни в Калифорния е невиждани жеги, вчера живакът е ударил 50°! Съгласна съм да им пратим дъждове, и без това имат проблеми с водата и пожарите, а те да пратят слънцето и лятото.

# 46
  • София
  • Мнения: 6 361
спокойствие и успех на Делфчетата утре!

# 47
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Коя книга споменавате? Коя е препоръчаната от googlish?

# 48
  • Мнения: 558
И вкъщи сме на вълна книги. Апетитът ни започна в началото на седмицата на нашата Алея на книгата и продължи през озон промоциите... фалирах... Бяхме се поотдалечили от четенето, но сега си сме готови за лятото Simple Smile Лошото е, че харесваме различни стилове, та скъпичко излиза, но пълно щастие няма Simple Smile

# 49
  • sofia
  • Мнения: 1 474
Коя книга споменавате? Коя е препоръчаната от googlish?
  Туиг, книгата е "Прегръдката на Амазония"
https://www.book.store.bg/p281445/pregrydkata-na-amazonia-filip-lhamsuren.html
  Макар и с такова име, авторът е българин с монголски корени.

# 50
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 329
Той ще ни е водач в един преход през август. Иначе книгата му я четохме ние с ММ, Ема засега не проявява интерес.

# 51
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Благодаря!

# 52
  • София
  • Мнения: 3 457
И аз ви изпуснах днес и се чудя защо  е толкова тихо.То- нова  тема имало.Днес бях почивен ден и съответно мина като миг.Наспах се, после импровизирано ходихме  до  един мол, та освен парцалки купихме и 2-3 книжки( едната на френски.Надявам се да я прочете).Сега разпускам над чаша вино

# 53
  • у дома
  • Мнения: 7 141
Днес връчваха дипломите на голямото ми дете-изключително емоционално преживяване!

Последна редакция: сб, 19 юни 2021, 09:12 от svetlaem

# 54
  • Мнения: 569
Светле, страхотен младеж. Честито! Ей за това си заслужава да си жив 😊

# 55
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 440
Светле, прекрасен младеж! Прекрасен! Мечтата на всяка майка - да види тази статуетка в ръката на детето си!

    Нищо не съм гледала от изпитите! Не ме и влече..Най-общо мисля, че на МОН им трябват високи оценки, за да отчетат успешно ДО...
    Да ви кажа какви ги свърших аз 😁 - абсолютно нетипични за мен действия. С две думи оставих се на обстоятелствата да определят, въпреки че съм човек, който внимателно проучва, планира и счита това за най-важната част, за да няма изненади...Та, днес, след низ от каръкщини 3 дни, за да се случи,  резервирах много изгодна почивка от 9 нощи за мен и набора в Алания, Турция, от 25.06, без да знам дали хотелът ще е отворен и дали няма да ни местят в друг по тази причина.(били сме предна година в съседен на него, от една верига). Като капак ще правим антигенни тестове, та и там може да има изненади. 😃..Синковецът обаче беше непреклонен - "мамо, действай! Да става каквото ще, ходи ми се много"..И си казах - какво пък?! давай! 😃...Направо се чудя на себе си - откъде това приключенско мислене, при положение, че считам по принцип, че най-хубавата част е планирането 😃 и такива неща "от днес за утре" не са моите..
Та, сега ме чака скоростно събиране на багаж за море - чак се чудя как ще слагам къси гащи и сандали, имайки впредвид времето навън. За набора уч.година ще приключи идната сряда 😃. В четвъртък правим тестовете и ако всичко е наред, следобед пътуваме за Пловдив и оттам в петък към Анталия...Ако пък пустите тестове нещо излязат фалшиви и отчетат положителни, първите дни на уч. ваканция ще сме в карантина. 🤣

# 56
  • София
  • Мнения: 1 570
Svetlaem, страхотно момче! Браво! Успешен път в живота!
Мен ме чакат няколко книги на нощното шкафче, но сигурно на почивката ще е. Все подаръци от рождения ми ден.
Ще трябва да отпочваме и неравна борба с наборката да чете задължителната литература. Joy

# 57
  • София
  • Мнения: 7 056
Светле, честито! Да му се случва с лекота живота!

# 58
  • sofia
  • Мнения: 1 474
Светле, представям си колко си горда! Жив и здрав да е и всичко, което иска, да го има!
   Моето момче избра много различни книги тази година от панаира. Освен споменатата, взе и тези
https://www.book.store.bg/p290462/asverg-iz-hronikite-za-kan-kru … alot-enminas.html
https://www.book.store.bg/p95903/syzdateli-na-istoriata-dzhuli-u … -iyn-uajtlou.html
https://www.book.store.bg/p240590/izkustvoto-na-vojnata-grafichn … acia-sun-dzy.html

# 59
  • София
  • Мнения: 7 190
Прекрасен младеж, Светле!
Да е все така успешен! Hug

Общи условия

Активация на акаунт