Лакове за нокти - 152

  • 31 543
  • 760
  •   1
Отговори
# 165
  • София
  • Мнения: 1 422
Долче, честит рожден ден. Да си все така позитивна и страхотна Simple Smile Много любов и щастие.

# 166
  • София
  • Мнения: 1 002
Честито и от мен на Долче! С пожелания за много нови придобивки!

# 167
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 723
Честит празник на всички рожденнички и именнички в темата. Все така цветни, вдъхновяващи и щастливи бъдете. 🌷🌷

От днес официално открих сезона на педикюра и летните цветове за маникюра. ⛵🐟☺️



Много съм нещастна, любимия ми Пунш вече е към края си. Другото лято като го сложа веднъж и ще иска разреждане. Заедно с Дъвката и Ринга на Чайна Глейз са ми най-използваните лакове. ❣️

# 168
  • Мнения: 27 599
Много благодаря за пожеланията, момичета! Hug Още днес смятам да изпълня част от пожеланията и да се сдобия с още някой лак... 😁

# 169
  • Мнения: 1 295
Долче, честит рожден ден! Бъди много здрава, много обичана и много щастлива 🎂🎂🎂

# 170
  • Мнения: 5 478
Долчелина, да си и ти много здрава! Днес имаш оправдание да си накупиш лакове Joy

https://www.instagram.com/p/CQgNXtWDKfI/?utm_medium=copy_link
От мен обикновен френски

# 171
  • Мнения: 2 884
Бенчи, Долче, здрави и щастливи бъдете! 💐
Във ваша чест може и аз да си купя нов лак! 😆



Сандвич с Flormar 397 Rose Coral и Perfect 189

# 172
  • Пеликания
  • Мнения: 2 490
Долче, Бенчита много здраве, щастие, късмет, любов и все така да ни радвате с красотите, които сътворявате Hug Flowers Hibiscus и още много лакови находки Grinning
Весел празник Birthday

# 173
  • София
  • Мнения: 22 817
Долче, честит рожден ден! Пожелавам здраве и късмет!

# 174
  • Мнения: 1 996
Долче,  честит рожден ден и от мен! Много здраве, късмет и увеличаваща се лакова колекция!

Моята поръчка от Лакодом е пристигнала в пощата, успях да мина преди промените от 1 юли, засега няма честитка за плащане на ДДС, утре ще пратя мъжа ми да я вземе и ще знам повече. Сравнително бързо дойде, поръчах на 9 юни, този път не беше пратена директно по въздух до Германия, а преди два дни кацна в Полша и от там по сухопътни пощи с DHL към нас.

# 175
  • Мнения: 27 599
Благодаря за милите пожелания, момичета! Явно не ми било писано да си купя Флормар глитъри и Celadone glaze- магазинчето пак беше затворено 😢 Но посетих левчето да се утеша поне с лакове "holigraphic" 😁 И един друг брокатен...
Нямам против да се почерпите в моя чест с някой нов лак, може да си направим такава традиция 😄

# 176
  • Мнения: 5 478
А ти не си ли на море? Кой град е това и къде е магазинът, че да го имам предвид... аз в Созопол ще бъда другия месец Satisfied

# 177
  • Мнения: 27 599
Арабеск,
Скрит текст:
в Слънчев бряг съм, магазинчето от което взех лаковете е в Несебър (домашни потреби тип левче, след Феста Панорама е, по пътя към Стария град). Козметичното и то е наблизо, но в пресечката по пътя към Бяла роза...в него имаше финия сребрист глитър на Флормар, черния също и др.
Междудругото, холограмите не правят дъга, като лакове с 3Д фини холограмни частички са, но без светлина частичките стоят по-скоро като сребристи точици...бляскави и ефектни са все пак, не стоят нито като перла, нито като металик. Те не се и водят холограмни, а holigraphic... 😄

Последна редакция: чт, 24 юни 2021, 23:33 от dolce miele

# 178
  • Пеликания
  • Мнения: 2 490
Долче,
Скрит текст:
аз всяка година съм в Стария град и не ги знам тези магазини, а съм стояла там по 3 месеца ти за един ден ги намери. Надушваш ги лаковете Grinning

# 179
  • Мнения: 27 599
Mари,
Скрит текст:
ходих с други хора да си търсят разни неща и съвсем случайно забелязах лаковете 😁 Досега никога не съм се заглеждала по какъвто и да е вид козметика докато съм на море, не помня даже да съм виждала такъв тип магазини...😂   

Общи условия

Активация на акаунт