Казвате ли действителните си килограми?

  • 4 234
  • 152
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 299
Аз и да искам не мога да кажа точно колко съм, защото мнооого рядко се тегля Twisted Evil Знам само приблизително, и винаги скатавам 2-3 кг Blush Даже и като се тегля, се правя че не виждам и смъквам 1-2 кг Mr. Green Сега съм около 63-65 Rolling Eyes

# 31
  • СОФИЯ/ДРАГАЛЕВЦИ
  • Мнения: 752
а ето тема и эа килограмите моете са само 46

# 32
  • Мнения: 2 897
Казвам колко тежа...като ме питат,не ме е смущавало никога,даже и по-закръглените ми периоди Wink

# 33
  • Мнения: 2 495
И аз много рядко се тегля и поради тази причина все се налага да послъгвам за килограмите, но най-много да смъкна 1-2 кг. Peace

# 34
  • Мнения: 13 512
а ето тема и эа килограмите моете са само 46
Е, това си е вече за срам! Laughing

# 35
  • Мнения: 5 682
 FlutterДа крия си по 4-5 килца. Embarassed

# 36
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Нищо не казвам аз-нито килограми,нито години. Wink

# 37
  • София
  • Мнения: 1 481
Казвам ги само на акушерката в ЖК  Naughty Иначе ако някой ме пита не лъжа, просто не ги казвам. Всъщност нямам кантар у дома и често не зная точно колко тежа  Mr. Green

# 38
  • Sofia
  • Мнения: 6 943
Да.
КОгато съм 59 или 61 закръглям на 60. Все тая.

# 39
  • Мнения: 5 103
а ето тема и эа килограмите моете са само 46
Хаха и мойте 46,5, но винаги казвам 48, защото ме е срам, че съм толкова слаба вече Mr. Green

# 40
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
когато ги знам ги казвам, мои са си, що да крия Wink
не съм се теглила две години някъде...

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Между другото забравих да спомена, че имам един архивен кантар, който е супер, тегли по-малко, намаля теглото с около 10-12% и може да се каже, че не лъжа  Laughing

# 42
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Аз съм върлина 180см и 56кг - така че си личи колко съм.  Sad Трябват ми още 3-4кг, за да не ме питат дали не съм болна  Crazy

# 43
  • Мнения: 3 537
Ми казвам си ги,защо да ги крия?! То и без това като ме погледне човекгоре-долу вижда колко съм кила...не виждам смисъл да крия ако ме питат WinkБях 48 кг преди 2 месеца,ама нещо се отпуснах и качих,та сега съм 52 ,ама не ми пука,в момента съм на диетка и ще ги сваля пак Grinning

# 44
  • Мнения: 4 447
То пък що за питане ще е : Представете си, запознавате се с някой и въпроси от рода - какво работиш, семеен ли си, на колко си години - да, ама- колко тежиш! Като си дебел - то си личи, като изглеждаш добре - кой го интересува!
Не ми се налага да отговарям на такива въпроси - фигурата говори вместо мен. Иначе, само във форума на отслабващите и мъжът ми знаят колко съм - трудно се изговарят тези числа (големите),!

Общи условия

Активация на акаунт