Казвате ли действителните си килограми?

  • 4 232
  • 152
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 13 512
Казвам си ги.То и да не ги кажа, те си ми личат.Много са, ама малко по малко, ще намалеят.
И тогава какъв ще ти стане ника? Няма да си никак Цомба Гърдева. Може би  РЕбра Гърдева?
Ама то там и преди си имаше Grinning
Мъжа ми каза, че ако си върна старите килограми от преди бременността, щял да ми "направи"нови цици Mr. Green
Абе- цици,цици,ама кат' мекици....знам  ги аз правените! Я си стой с твоите си....Цомба Силикондрева не ми звучи добре...

# 16
  • Мнения: 8 505
Казвам си ги,да.

# 17
  • Мнения: 2 013
Подтикната от темата за годините,реших да пусна анкета за килограмите. Аз годините си например не крия,ама килограмите....не  ми е на сърце да  ги  съобщавам, освен когато се самоиронизирам.

И аз годините не крия - 35 са, но килата - да. Аз съм от онези, на които не им даваш толкова много, колкото са, тъй като имам наистина тежка костна структура.

# 18
  • Мнения: 4 473
Естествено. Според сезона варирам в границите на 55-60кг, в момента съм 57-58 Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 13 512
Хич не ги разбирам тия младите..бреей...за какво  ви е пък всичко да си казвате,а? То бива,бива,ама.....нещо скрито оставете,бре! Разголени хукнахте,преживях го! Без брак деца  зараждахте,преживях го!Ама сега и килограамите да си казвате.....е,не!Просто  НЕ!

# 20
  • Мнения: 191
Ами да казвам си ги,може да са и по-малко,но и на моите 57 съм си доволна:))

# 21
  • Мнения: 4 473
Хич не ги разбирам тия младите..бреей...за какво  ви е пък всичко да си казвате,а? То бива,бива,ама.....нещо скрито оставете,бре! Разголени хукнахте,преживях го! Без брак деца  зараждахте,преживях го!Ама сега и килограамите да си казвате.....е,не!Просто  НЕ!

 Joy Joy Joy

Ха сега, линчувай ме! Mr. Green

# 22
  • Мнения: 13 512
Аз съм от онези, на които не им даваш толкова много, колкото са, тъй като имам наистина тежка костна структура.
Ами и аз  съм от тях, ама......кой те пита! Като им кажеш 145 килограма, никой не се чуди каква  ти е структурата

# 23
  • Мнения: 10 758
Абе- цици,цици,ама кат' мекици....знам  ги аз правените! Я си стой с твоите си....Цомба Силикондрева не ми звучи добре...
Ама много ВИС2 бееее, гаднУ BlushАбе аз да си върна килцата, па друго не ме интересува.

# 24
  • Мнения: 191
Ами то това нашето си е за похвала не за линчуване:))

# 25
  • Мнения: 6 461
Да казвам ги  Simple Smile

# 26
  • Мнения: 1 986
 Тц Naughty-не ги казвам/смъквам 2..3..4.. Mr. Green/

# 27
  • Мнения: 630
Нито годините, нито килограмите си казвам. Ама много любопитни Mr. Green. Фитнес инструктура обаче ми постави въпроса ребром и...няма измъкване. Но пак си послъгах Outta Joint

# 28
  • Мнения: 11 004
Досега никой не ме е питал за тях, иначе бих ги казала, да Simple Smile

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Не, винаги лъжа. И годините не казвам. Може да доживея да си казвам килата, но за годините едва ли Wink

Общи условия

Активация на акаунт